Skocz do zawartości
insane

Home

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Właśnie wchodze do teatru w Home - zaraz się przekonamy co tam jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem , i musze powiedziec ze widok z balkonu jest cudo Piekna sprawa, ide zwiedzac

btw. mozna mnie dodawac do wspolnej wycieczki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem to cos i powiem, ze jest dokladnie tak jak sie spodziewalem.

Dla mnie totalna kicha i niepotrzebny kawalek kodu. Balkon mam swoj i nie musze wychodzic na zaden wirtualny. Ogolnie nie przemawia do mnie idea wirtualnego domu. Ze niby ja juz nie mam gdzie mieszkac czy jak?Zdecydowanie lepszym wirtualnym domem jest lbp gdzie sie moge z kumplami spotkac.

Poza tym znowu te zenujace 720p. Juz mogli chociaz pokazac ze ta konsola pociagnie takie gowno w porzadnej rozdzialce a nie znowu pixeloze mam ogladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixeloze? Hahahahahaha... hahahaha... LBP też jedzie w pixelozie, tj. 720p - jakbyś chciał wiedzieć. Sam sobie kolego zaprzeczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym znowu te zenujace 720p. Juz mogli chociaz pokazac ze ta konsola pociagnie takie gowno w porzadnej rozdzialce a nie znowu pixeloze mam ogladac

Cudna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze z reszta mojego posta sie zgadzacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze z reszta mojego posta sie zgadzacie

Tak sobie wmawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanko

2igoxer_th.jpg209frd0_th.jpg2dt0zn8_th.jpgfmku41_th.jpg

Bonusy

vcqno8_th.jpgnodq3q_th.jpg2ms3ps2_th.jpgvii711_th.jpg

Figurka Pooka za level up w Namco Museum.

Automaty arcade za odpowiednie wyniki w grach.

Widoczek

23iyziq_th.jpg30ttk00_th.jpgouw2zb_th.jpgdmffib_th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też te fotki się podobają, zwłaszcza te z balkonu. W sumie świetna grafika . Szkoda, że nie mam ''Domu'' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest rozmazane i zbyt jaskrawe, nie wiem czy to wina jakości fotek czy co

co do przystani to do porównania: foto

edit down: link poprawiony można by też pokazać widoczki z uncharted ale nie mam ich a poza tym skoro jednak mówisz, że to jakość fotek to nie jest to konieczne bo wszystko wyjaśnione. Gdyby jednak tak to wyglądało to by się nadawało na komedie wizualną roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie chce działać ta fotka podana przez Ciebie . Myślę że rozmazanie jest spowodowane jakością fotek. Nie widziałem żadnej gry na PS3 tak rozmazanej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzjcie sie fotkom z pierwszego rzedu do dal puchatek :| jak ladnie cien pada na kanape/fotele. To juz w motorstormie lepiej cien widac na samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmazanie jest wina fotek...

Dla mnie bajer, probowalem zalozyc juz wlasny Club ale ta opcja jest jeszcze zablokowana, za to poznalem juz kilka osob przy grze w kregle

Ps.

Nie wszystko jest tez jeszcze dopracowane, ale nie zapominajmy ze to jak narazie beta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmazanie jest wina fotek...

Dla mnie bajer, probowalem zalozyc juz wlasny Club ale ta opcja jest jeszcze zablokowana

Jak nie można, jak można

Wyszukaj "tom's place" i zostaw mi wiadomość na tablicy korkowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa mam kod do HOME beta no więc o co kaman bo nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak będzie pełne, o ile będzie, to coś trzeba za to zapłacić, czy darmowe ma być?

I wy tam się komunikujecie przez Hedset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa mam kod do HOME beta no więc o co kaman bo nie kumam

i ja tez... o dziwo, od kiedy nie mam ps3, to co chwile dostaje zaproszenia, czy to kz2, r2.. teraz home xD

Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jak będzie pełne, o ile będzie, to coś trzeba za to zapłacić, czy darmowe ma być?

I wy tam się komunikujecie przez Hedset?

Bedzie darmowe o ile sie nie myle, jedynie dodatkowe rzeczy takie jak : meble , ciuchy itp. beda platne. A w Home mozna sie porozumiewac za pomoca headseta jak i chatu

Ja nie moglem zalozyc cubu , wyskoczyl komunikat ze ilosc clubow zostala przekroczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja tez chce doomek normalnie zadnego zaproszenia do bety jeszcze nie dostalem... do niczego.... Sony mnie nie lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maile od SCE mogę odbierać , teraz tylko czekam na full wersję Home , lub na klucz do bety.

A pełna wersja będzie płatna ? Bo jakieś specjalne fatałaszki to mogą być płatne , ale full wersji za pieniądze ( jeżeli będzie płatna ) kupować zamiaru nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 21.30 przyszedł do mnie email od SONY z zaproszeniem do bety HOME . A już myślałem, że nie przyjdzie. Straciłem nadzieję. Mniejsza z tym . Już nie jestem bezdomny ! Mam nadzieję, że zobaczę tam kogoś z Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Około godziny 21.30 przyszedł do mnie email od SONY z zaproszeniem do bety HOME . A już myślałem, że nie przyjdzie. Straciłem nadzieję. Mniejsza z tym . Już nie jestem bezdomny ! Mam nadzieję, że zobaczę tam kogoś z Was.

22.57 DOSTALEM SIĘ DO BETY !!! xD jeeeeest już sie sciga;) nareszcie;P twoj post mnie zainspirowal zeby wejsc na poczte;p wchodze 1 konto dupa 2 konto dupa 3 konto JEEEST na US:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×