Skocz do zawartości
insane

Home

Rekomendowane odpowiedzi

Około godziny 21.30 przyszedł do mnie email od SONY z zaproszeniem do bety HOME . A już myślałem, że nie przyjdzie. Straciłem nadzieję. Mniejsza z tym . Już nie jestem bezdomny ! Mam nadzieję, że zobaczę tam kogoś z Was.

na Polskie konto dostales ?? czy mam robic amerykanskie?? bo ja nic nie dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dostalem kolejne zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22.57 DOSTALEM SIĘ DO BETY !!! xD jeeeeest już sie sciga;) nareszcie;P twoj post mnie zainspirowal zeby wejsc na poczte;p wchodze 1 konto dupa 2 konto dupa 3 konto JEEEST na US:)

Miło mi, że mogłem Cię zainspirować do dalszego działania . Ja też, zresztą jak większość dostałem na US. Tam chyba najwięcej zaproszeń wysyłają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałem, fajne to home, w kręgle grałem chyba 1,5h :-) to już druga beta którą mi sony przysłało (1 to reasistance 2), konto us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem jelenie z Qore po raz kolejny zostali wyrolowani... Brawo Sony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znalazłem spora grupę polaków (arab & others) i okazało się że można fajnie pogadać

Dzisiaj do was dolacze:) w koncu dostalem passy:DD yeah;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tez chce doomek normalnie zadnego zaproszenia do bety jeszcze nie dostalem... do niczego.... Sony mnie nie lubi

Spokojna poczochrana Dojdzie, mi po roku doszedł... pierwszy

Co do HOME, fajna sprawa, jednakże kod dostałem na USA a chciałem ssać na PL i się nie dało! Po wpisaniu kodu na PL wywaliło mi błędy, więc zalogowałem się na USA, tam wpisałem kod, zassałem ale zainstalowałem już na PL i lata

Sporo możliwości jak na 70mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że te 70MB to tylko pokój i podstawowe ubranka plus postać. Same pomieszczenia dodatkowe to już koło 100MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę, że te 70MB to tylko pokój i podstawowe ubranka plus postać. Same pomieszczenia dodatkowe to już koło 100MB

No, jak chciałem wyjść z pokoju to mi chciał ssać 40mb ale kit, po 23:00 już było więc pobawię się bardziej w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem kod,a cholerne BT nie podlaczylo mi jeszcze internetu.i dupa,zwlaszcza ze teraz w polsce jestem.a plejak sam zostal w anglii i teskni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fotki wyglądają średnio

A co ty byś chciał? Uncharted zobaczyć? Przecież to tylko usługa sieciowo - społeczna. Ja uważam, że grafika w tym jest bardzo dobra. Zresztą, pograsz w kręgle ze znajomymi, to spodoba ci się, nawet ta średnia grafika - w twoim mniemaniu.

1.01:

http://www.psu.com/PlayStation-Home-v101-g...a0005511-p0.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od razu pobrało wersje tą nową co w linku.A zastanawiam się co sony szykuje bo w mailu jest napisane:" Please log in to Home this evening from 5 PM - 7 PM PST for a big celebration of

Version 1.0 and a load test of our new features."

Wie ktoś na jaki czas przypada wtedy polski,godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi od razu pobrało wersje tą nową co w linku.A zastanawiam się co sony szykuje bo w mailu jest napisane:" Please log in to Home this evening from 5 PM - 7 PM PST for a big celebration of

Version 1.0 and a load test of our new features."

Wie ktoś na jaki czas przypada wtedy polski,godzina.

Tutaj mozesz sprawdzic Klick

Edit:

Kurde mam problem , zalozylem klub ktory skasowalem i teraz jezeli wchodze w opcje "Club's" to caly czas wczytuje mi aktualizacje. Czekalem i czekalem i nic :/ Co mam teraz zrobic , mial ktos podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Btw. Chill Polecam, prozak.

Z wlasnego doswiadczenia ?

Wracajac do tematu , opcja Club nadal u mnie dziala tyle tylko ze nie moge skasowac Clubu. Co mnie jeszcze wkurza to czas wczytywania pomieszczen , filmow , gier itd... Mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo nie mam zamiaru polowe czasu w Home poswiecac na "Loading screen".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kilka dni temu dostalem klucz do domu calkiem pozytywne wrazenia wynioslem z pierwszej wycieczki.

Co mnie jeszcze wkurza to czas wczytywania pomieszczen , filmow , gier itd... Mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo nie mam zamiaru polowe czasu w Home poswiecac na "Loading screen".

I tu kolega ma 100% racje, ladowanie filmow to jest przesada, powinny byc buforowane do pewnego momentu i odtwarzane w locie podczas sciagania >.>

Te trailery na glownym placu zaladowaly sie calkiem szybko, akurat tam mi to w ogole nie przeszkadzalo. Ale juz w kinie jak poszedlem zobaczyc to eurogamer.tv, to wyszedlem z pokoju na pol godziny, wrocilem i trafilem akurat na poczatek "seansu" >.> (to wszystko przy ponad 300kb/s) do tego domyslam sie, ze jakbym opuscil sale chcac pogadac z kims czy zagrac na automacie to film przestalby sie sciagac, wiec trzeba siedziec i patrzyc sie na pasek postepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka dni temu dostalem klucz do domu calkiem pozytywne wrazenia wynioslem z pierwszej wycieczki.

I tu kolega ma 100% racje, ladowanie filmow to jest przesada, powinny byc buforowane do pewnego momentu i odtwarzane w locie podczas sciagania >.>

Te trailery na glownym placu zaladowaly sie calkiem szybko, akurat tam mi to w ogole nie przeszkadzalo. Ale juz w kinie jak poszedlem zobaczyc to eurogamer.tv, to wyszedlem z pokoju na pol godziny, wrocilem i trafilem akurat na poczatek "seansu" >.> (to wszystko przy ponad 300kb/s) do tego domyslam sie, ze jakbym opuscil sale chcac pogadac z kims czy zagrac na automacie to film przestalby sie sciagac, wiec trzeba siedziec i patrzyc sie na pasek postepu...

Całe szczęście że nie zaczyna się ściągać od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednakże już po godzinie zabawy i chodzenia po tym samym wyłączyłem czarnulkę z nudów (...)Kręcę się wokoło fontann i rozmawiam sobie z ludźmi i się nudzę. W kinie nuda, jak wszedłem pobierał mi się film (...). W markecie (...) nic ciekawego, trochę sklepów, z czego żaden nie działał (...). W kręgielnie było już fajniej, mogliśmy sobie pograć w kręgle, bilarda oraz na automatach, w dwie pierwsze ze znajomymi.

Muzyka

Na temat muzyki nie mamy za dużo do powiedzenia, ponieważ non stop leci jakiś podkład, na który nie zwracamy uwagi. Jest jedno takie miejsce, gdzie mamy możliwość potańczyć z innym (koło fontanny) przy rytmach szafy grającej. Na temat muzyki tyle.

GRAFIKA - 10/10

DŹWIĘK - 5/10 (nie ma co oceniać)

GAMEPLAY - 7/10

CAŁOŚĆ - 8/10

jesli czemus, co wylaczyles po godzinie, bo bylo nudne, co Cie wynudzilo i w ogole niczym nie zaciekawilo wystawiasz w kategorii GAMEPLAY 7/10, a w kategorii CALOSC 8/10 - i na dodatek oceniasz produkt, ktory gra nie jest jako gre... to ja nie mam slow i dodaje Cie do mojej listy Muppetow, ktorych opiniami mam NIGDY SIE NIE KIEROWAC i nie zwracac uwagi na to, co pisza, bo albo piszesz co myslisz, albo nie myslisz co piszesz. i sam nie wiem, co z tego gorsze - przynajmniej po tym, co zaprezntowales.

a potem dziwie sie, czytajac jakies czasopisma o grach, jak mozna wydac cos, co reprezentuje tak zalosnie niski poziom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się też doczekałem zaproszenia na testy!

Ogólne wrażenie całkiem w porządku myślałem że włączę obadam i wyłączę a tu pozytywne zaskoczenie...

Gdy już pobrały się wszystkie lokacje zaczołem zabawę pograłem w szachy w bowling troszkę w bilarda kapkę na automatach. Potem wszedłem do kina i tu zaczęła sie prawdziwa zabawa. Pod ekranem na przeciwko wejscia stało około 20 osób i tańczyło w rytm muzyki z jakiegoś trailera wyświetlanego na telebimie. Postanowiłem się dołączyć Powiem tylko tyle 2 godziny wyjęte z życiorysu tańczyliśmy każdy puszczał jakieś głupie chasła. Ogólnie zabawa przednia polecam wszystkim w 100%!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to pytanko:

Przy pierwszym uruchomieniu Home rezerwował sobie ileś tam miejsca na HDD (około 3Gb) odpalałem z us konta, później myślę pokombinuje i odpalałem z pl i jp, i juz nie chciał sobie nic rezerwować. Ciekawe co się dzieje gdzy miejsca zabraknie (tego z rezerwacji). Czy to jest zarezerwowane tylko na nasze Home (nasz pokój, ciuchy, wyposażenie), czy na całą zawartość Home (lokalizacje).

Pozatym japońce w salonie gier mają dodatkowo Darta i ogólnie więcej lokalizacji (znowu jesteśmy w dup** ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×