Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

- W drugiej części gry naszemu bohaterowi będzie towarzyszyła nowa kobieca postać, niejaka Chloe Frazer.

- Na pytanie dotyczących obecności w grze starych znajomych, czyli Eleny i Sullyego, twórcy gry odpowiadają… bez komentarza.

- Cała historia toczyć się będzie wokół zagubionego statku Marco Polo.

- Walka na pięści prezentuje się teraz bardziej dynamicznie.

- Poprzednia część wykorzystywała 30% mocy PS3, teraz Naughty Dog chcę wycisnąć pełne 100%.

- Grafika już teraz prezentuje się lepiej niż w pierwszej części.

- Demo zaprezentowane dziennikarzom prezentowało rozgrywkę w mieście i ciche eliminowanie przeciwników.

- Nolan North nadal będzie podkładał głos Nathanowi, a Claudia Black użyczy głosu Chloe Frazer.

- Na zaprezentowanym gameplayu Chloe Frazer posługiwała się wyrzutnią rakiet.

- W grze nie uświadczymy ekranu z napisem Loading.

- Bronie mogą być używane w każdej sytuacji, podczas biegu, wspinaczki itp.

Już się doczekać nie mogę <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee...

Wątpię że 100% wycisną tym razem ;) Pewnie poleci wszystko wyżej niż Uncharted:DF, ale jakoś nie wierzę, że 100% wpadnie w tym tytule. Poza tym strzelanie podczas wspinaczki itp fajnie może wyglądać! Mam nadzieję również, że fabuła będzie dobra jak w jedynce bo to + grafika i grywalność dała temu tytułowi sporą przewagę nad innymi tytułami, nawet rok później wydanym TR: Underworld ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by dali troche mniej strzelania, wiecej wspinania i zagadek to b bylo ok ;) Czyli to co zawsze i od dawna jest mowione :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali to co mówisz to by był Tomb Raider, a ostatnio wyszedł TR: Underworld więc nie ma co marudzic tylko kupić tego knota ;)

Mi odpowiada sposób rozgrywki oraz strzelanie w Uncharted:DF, fajna sprawa bo trzeba jednak mieć taktykę (mówię o crushing) aby przejść grę! Pips pewnie wie o co kaman bo gadaliśmy o tym co wyczynia wróg na polu bitwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, moze byc fajnie ale nie cos takiego ze gdzie sie nie rusze to od razu strzelam, w fpsach nawet tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe powiem więcej, nie ruszysz się i też strzelać byś musiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby dali to co mówisz to by był Tomb Raider, a ostatnio wyszedł TR: Underworld więc nie ma co marudzic tylko kupić tego knota ;)

Mi odpowiada sposób rozgrywki oraz strzelanie w Uncharted:DF, fajna sprawa bo trzeba jednak mieć taktykę (mówię o crushing) aby przejść grę! Pips pewnie wie o co kaman bo gadaliśmy o tym co wyczynia wróg na polu bitwy ;)

Ta ja wiem, wazne ze fanboj xboxa nie wie show, show, show.

Strzelania tyle samo niech bedzie, bo tak by byla nuda lazic 10 minut bez robienia niczego innego. Tyle samo strzelania ale wiecej zagadek i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Crusching byl cudowny, (nie bylo mozliwosci biec na chama i napierac w co sie da:P ale trzeba byo miec, tak jak to HADES powiedzial "taktyke")

Wykorzystac 100% PS3 to nie problem, ale zeby te procenty przekladaly sie na jakosc (grafika, dynamika i w ogole).

Źle zoptymalizujany kod będzie pobierał więcej mocy, każdy kto się uczył informatyki wie, że trzeba pisąc proste algorytmy żeby potrzebowały jak najmniej pamięci systemu, która to się przyda na inny algorytm. Właśnie wole gry na konsole bo to są bardziej dopieszczone, a na komputer twórcy to zrobią jakiegos kilera graficznego i powiedzą "nie ruszył Ci?? KUP WIĘCEJ RAMU!" i tak dalej.....  (mam nadziej że mnie ktoś zrozumiał :D nie lubie pisać o wykorzystaniu % systemu:/ )

A w U2 będzie coś w stylu jakiegoś pojazdu? (w u1 - skuter wodny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak krótko powiem - can't wait :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crusching byl cudowny, (nie bylo mozliwosci biec na chama i napierac w co sie da:P ale trzeba byo miec, tak jak to HADES powiedzial "taktyke")

Wykorzystac 100% PS3 to nie problem, ale zeby te procenty przekladaly sie na jakosc (grafika, dynamika i w ogole).

Źle zoptymalizujany kod będzie pobierał więcej mocy, każdy kto się uczył informatyki wie, że trzeba pisąc proste algorytmy żeby potrzebowały jak najmniej pamięci systemu, która to się przyda na inny algorytm. Właśnie wole gry na konsole bo to są bardziej dopieszczone, a na komputer twórcy to zrobią jakiegos kilera graficznego i powiedzą "nie ruszył Ci?? KUP WIĘCEJ RAMU!" i tak dalej.....  (mam nadziej że mnie ktoś zrozumiał :D nie lubie pisać o wykorzystaniu % systemu:/ )

A w U2 będzie coś w stylu jakiegoś pojazdu? (w u1 - skuter wodny)

Bankowo skuter sniezny bedzie (moje domysly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pojazdy na pewno będą. Jednym z nich będzie zapewne skuter śnieżny :)

Cholera, niech już dadzą ten trailer! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To lux ;D Mi sie podobaja takie urozmaicenia

Panowie i panie nadchodzi kolejny tytul wart PLATYNY ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Elen u boku Nathana! Myslalem, ze ta para bedzie juz ze soba do konca swiata. Tak jak Ratchet i Clank lub Jak i Dexter! Jescze nigdy grajac w jakąkolwiek gre, nie cieszyłem się tak jak na koncu uncharted 1 gdy Nate i Elen przy zachodzie słonca stali naprzeciwko siebie z zamiarem pocałowania siebie! To było takie romantyczne! Ahhhh... postac Elen była naprawde genialnie zrobioba, mimo ze nie lubie i niepodobają mi się blondynki.

Tez sceptycznie podchodze do tego cichego eliminowania. Ja chce filmowej akcji jak w pierwszeh cześci. Nate wbiega w srodek pola walki i od razu robi się spektakularnie. Moze nie tak jak w God of War ale zawsze :D No i chciałbym zeby mimo wszystko były jakies lokacje w dżungli.

Bardzo się boje, ze gra moze stracic ze swojej widowiskowości i zgubic ten genialny klimat. I nie boje sie dlatego bo jestem malkontentem i lubie na wszystko narzekać tylko boje się bo kocham pierwszą część i chce aby dwójka przynajmniej dotrzymała jej kroku. Nawet  nie musi byc lepsza. Chce ten sam humor, te same przewidywalne zwroty akcji i ten sam tandetny klimat rodem z milosc, szmaragd i krokodyl czy z indiana jones`a...bynajmniej nie tego najnowszego.

Jak u diabła daje się tekst w spoiler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chce Elen u boku Nathana! Myslalem, ze ta para bedzie juz ze soba do konca swiata. Tak jak Ratchet i Clank lub Jak i Dexter! Jescze nigdy grajac w jakąkolwiek gre, nie cieszyłem się tak jak na koncu uncharted 1 gdy Nate i Elen przy zachodzie słonca stali naprzeciwko siebie z zamiarem pocałowania siebie! To było takie romantyczne! Ahhhh... postac Elen była naprawde genialnie zrobioba, mimo ze nie lubie i niepodobają mi się blondynki.

Tez sceptycznie podchodze do tego cichego eliminowania. Ja chce filmowej akcji jak w pierwszeh cześci. Nate wbiega w srodek pola walki i od razu robi się spektakularnie. Moze nie tak jak w God of War ale zawsze :D No i chciałbym zeby mimo wszystko były jakies lokacje w dżungli.

Bardzo się boje, ze gra moze stracic ze swojej widowiskowości i zgubic ten genialny klimat. I nie boje sie dlatego bo jestem malkontentem i lubie na wszystko narzekać tylko boje się bo kocham pierwszą część i chce aby dwójka przynajmniej dotrzymała jej kroku. Nawet  nie musi byc lepsza. Chce ten sam humor, te same przewidywalne zwroty akcji i ten sam tandetny klimat rodem z milosc, szmaragd i krokodyl czy z indiana jones`a...bynajmniej nie tego najnowszego.

Jak u diabła daje się tekst w spoiler?

Jak u diabla to nie wiem, z takim pytaniem to do niego. A jak na forum to [ spoiler] tu cos za co ktos chcialby cie zabic czytajac to bez tego taga [/spoiler ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę martwi mnie brak wzmianek i Elenie i Sullym - bez nich gra sporo by straciła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo to malo powiedziane, sully i elena dla uncharted'a to jak gaz dla coca-coli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sully i Elena na pewno powrócą :) W końcu jedną z dużych zalet jedynki były ciekawe i charakterystyczne postacie więc czemu mieliby z nich rezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trochę martwi mnie brak wzmianek i Elenie i Sullym - bez nich gra sporo by straciła...

Daję rękę, głowę, nogę, że Sully wróci. Na 110%. Dlaczego? Bo jest on dla Drake'a jak M dla Bonda, jak Q dla Bonda. :D

Elena może nie powrócić, bo Bond w każdym odcinku ma nową paniusie. :)

P.S.

Porównania kieruje do oldschool'owych Bondów, a nie obecnej szmiry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daję rękę, głowę, nogę, że Sully wróci. Na 110%. Dlaczego? Bo jest on dla Drake'a jak M dla Bonda, jak Q dla Bonda. :D

Elena może nie powrócić, bo Bond w każdym odcinku ma nową paniusie. :)

P.S.

Porównania kieruje do oldschool'owych Bondów, a nie obecnej szmiry.

ale to nie Bond, tylko Drake i Elena musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Daję rękę, głowę, nogę, że Sully wróci. Na 110%. Dlaczego? Bo jest on dla Drake'a jak M dla Bonda, jak Q dla Bonda. :D

Elena może nie powrócić, bo Bond w każdym odcinku ma nową paniusie. :)

P.S.

Porównania kieruje do oldschool'owych Bondów, a nie obecnej szmiry.

Elena to w takim razie niech będzie panną Moneypenny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Sully by mógł być, fajny gość ;) Ale Elena jakoś nie jest aż tak ważna dla mnie w grze aby była konieczna! Może Nathan wziął ślub z Eleną ale w nowej przygodzie Elena będzie bawić dzieci w domku z białym płotkiem a Nathan se będzie świrował z jakąś laską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go uwielbiam ale nie odnosicie przypadkiem wrazenia, ze wyglad Nathana jest troche inny? Chodzi mi o jego twarz. Cos tu nie gra. Inaczej go zapamiętalem z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×