Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz nie wiem jak tam Strife ,on musi dać też approved.Dla mnie DS3 i K&L2 jak najbardziej tak.W Resa 3 i Lotra w coopie grało się super.Zależy mi też na czymś z ciekawą fabułą.Mi osobiście Portal nie podchodzi a LP2 Strifowi.Zobaczymy co powie jak się zjawi.Wyczytałem że KZ3 ma coopa tylko kanapowego;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy zacięci rpgowcy nie mysleliscie o dragons crown ??:D z chęcią i ja do was dołącze ;) (tak to chyba jedyny tytuł nie bijatyka gdzie licznik powoli dobija mi do 300 godzin na licznkiu :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragons Crown jak najbardziej, ale przed okresem świątecznym zazwyczaj cierpię na brak kasy jak co roku, więc odpuszczam sobie zakup jakichkolwiek perełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którego Need For Speeda można pograć w 2 osoby na 2 padach jednocześnie?

 

Bądź jakie gry wyścigowe polecacie dla gry w 2 osoby gdzie prócz 2 graczy są jeszcze inne samochody (komputer) aby było z kim sięścigać - coś na zasadzie wyścigów , zadań itd. Ważne aby 2 osoby mogły jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którego Need For Speeda można pograć w 2 osoby na 2 padach jednocześnie?

 

Bądź jakie gry wyścigowe polecacie dla gry w 2 osoby gdzie prócz 2 graczy są jeszcze inne samochody (komputer) aby było z kim sięścigać - coś na zasadzie wyścigów , zadań itd. Ważne aby 2 osoby mogły jednocześnie.

 

NFS dosc szybko zarzucilo split screen jesli mnie pamiec nie myli.

Driver: San Francisco ma opcje split screen ale sam nie gralem jeszcze w ten sposob - ulice raczej puste nie beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Bądź jakie gry wyścigowe polecacie dla gry w 2 osoby gdzie prócz 2 graczy są jeszcze inne samochody (komputer) aby było z kim sięścigać - coś na zasadzie wyścigów , zadań itd. Ważne aby 2 osoby mogły jednocześnie.

 

Myślę, że MotorStormy (szczególnie Pacific Rift) dają niezły fun we dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja się podłączam do pytania. Poszukuje fajnej wyścigówki na PS3. Obowiązkowo musi miec split screen, mozliwosc gry dla dwoch osob. Bardzo mi sie spodobalo Gran turismo 5, niestety moj jeden pad jest nieoryginalny, a co sie okazuje gra nie toleruje takich, wiec lipa.  Gran turismo 5 bardzo przypadlo mi do gustu bo oprocz split screena ma fajny tryb kariery.

Polecielibyscie mi cos fajnego? Jeszcze forza nawet nawet, ale ona jest tylko na x-klocka niestety.  Jestem otwarty na propozycje - jesli jakas podajecie prosze o dokladny tytuł!!

Edytowane przez Budziol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam wyścigów, na dwa pady.

 

Ale na pewno How To Survive jest na dwa.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dirt 3 ma dzielony ekran (to jeśli chodzi o takie bardziej "typowe" scigałki), Dirt Showdown też chyba ma split-screena.

a tak to jeszcze w Driver'a:SF tez mozna pograc i poscigac sie we 2-och 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Szukam gry, która oferuje podobny co-op do Borderlands.

 

Moje wymagania:

1. Co-op online.

2. Tylko dwie osoby przeciwko grze (nie mmo) i balans gry pozwalający na czerpanie przyjemności przez średniozaawansowanych graczy.

3. Gatunek - raczej FPS, ale jeśli jest coś dobrego w innym gatunku, spełniającego powyższe warunki to też piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, która oferuje podobny co-op do Borderlands.

 

 

Nie ma nic takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3

 

edit: głowy nie dam czy na 2 pady pójdzie :/

 

Uncharted 3 po zakupieniu dodatku za 3 pln - da radę grać na 2 pady

Edytowane przez wincenty1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość by na 2 pady grać np w skyrim lub coś w tym stylu (Dragon Age1,2) ?? Czy jakaś gra rpg ma taką możliwość ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość by na 2 pady grać np w skyrim lub coś w tym stylu (Dragon Age1,2) ?? Czy jakaś gra rpg ma taką możliwość ...

 

Takie rasowe RPG-i to nie maja local co-op'a. Takie bardzie hack'n'slash czyli Diablo i diablo-podobne to mają.

Ewentualnie taki lekki RPG/slasher "Władca Pierścieni: Wojna na Północy" ma split-screena i można lokalnie sobie w dwójkę pobiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, szukam gierki na co-opa dla dwóch osób.

Z dziewczyną przeszedłem już diablo III i lego różne, Little big planet, The Cave, Rachet Clank i czegoś w tym stylu szukam.

Obojętnie co to będzie ale jedyną rzecz jaka mnie ogranicza przy wyborze to to, aby nie bylo split screena tylko rozgrywka jak przy tych dwóch wymienionych grach na całym ekranie. Może ktoś coś z Was podrzucić ? ;)

pozdro

Edytowane przez voytas92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no bylo w PSN jeszcze takie diablopodobne - Dungeon Hunter Alliance

no i w pudelkowe Dungeon Siege 3 tez mozna pograc w 2-och na jednym ekranie

w R.A.W. tez chyba da sie grac we dwoch, ale osobiscie nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, szukam gierki na co-opa dla dwóch osób.

Z dziewczyną przeszedłem już diablo III i lego różne, Little big planet, The Cave, Rachet Clank i czegoś w tym stylu szukam.

Obojętnie co to będzie ale jedyną rzecz jaka mnie ogranicza przy wyborze to to, aby nie bylo split screena tylko rozgrywka jak przy tych dwóch wymienionych grach na całym ekranie. Może ktoś coś z Was podrzucić ? ;)

pozdro

Marvel Super Hero Squad The Infinity, Disney Universe, Warhammer Kill Team, Spare Parts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, szukam gierki na co-opa dla dwóch osób.

Z dziewczyną przeszedłem już diablo III i lego różne, Little big planet, The Cave, Rachet Clank i czegoś w tym stylu szukam.

Obojętnie co to będzie ale jedyną rzecz jaka mnie ogranicza przy wyborze to to, aby nie bylo split screena tylko rozgrywka jak przy tych dwóch wymienionych grach na całym ekranie. Może ktoś coś z Was podrzucić ? ;)

pozdro

 Polecam Rayman Orgins albo Rayman Legends ( Ten drugi przyjemniejszy w graniu). A grać może bodajże nawet do 4 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×