Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Co jeszcze polecacie oprócz LBP i Buzza? Chciałbym pograć w coś z żoną. Na razie tylko ja gram a moja żona tylko się przygląda. Szukam raczej gier w których można grać przeciwko sobie a raczej nie takich z trybem kooperacji. Przeglądałem ostatnio tytuły na regale w Saturnie i byłem zaskoczony jak mało jest gier na PS3 w które można grać w 2 i więcej osób. Zanim zostałem posiadaczem PS3 odnosiłem wrażenie, że konsole są ukierunkowane zwykle na granie w towarzystwie a nie samotne wieczory przed telewizorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze polecacie oprócz LBP i Buzza? Chciałbym pograć w coś z żoną. Na razie tylko ja gram a moja żona tylko się przygląda. Szukam raczej gier w których można grać przeciwko sobie a raczej nie takich z trybem kooperacji. Przeglądałem ostatnio tytuły na regale w Saturnie i byłem zaskoczony jak mało jest gier na PS3 w które można grać w 2 i więcej osób. Zanim zostałem posiadaczem PS3 odnosiłem wrażenie, że konsole są ukierunkowane zwykle na granie w towarzystwie a nie samotne wieczory przed telewizorem.

Pro Evolution Soccer 2008 -> 2009 nie jest dużo lepsze, a 2008 jest tańsze, dla dwóch osób będzie idealne. Albo Motorstorm: Pacific Rift...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pro Evolution Soccer 2008 -> 2009 nie jest dużo lepsze, a 2008 jest tańsze, dla dwóch osób będzie idealne. Albo Motorstorm: Pacific Rift...

Gra w Pro Evolution Soccer 2008 z żoną - taaak już to widzę jak się garnie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra w Pro Evolution Soccer 2008 z żoną - taaak już to widzę jak się garnie do gry.

PES każdego wciągnie :) A przez cenę gry nawet dla grania w pojedynkę można kupić :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej!

A znacie jakieś gry, w które można pograć we dwóch, ale bez split-screena?

Tak, jak np. w Lego Indiana czy Batman...

Dwóch na raz na jednym ekranie i przechodzenie story mode razem :)

...krótko

Resistance 2 - tryb co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej!

A znacie jakieś gry, w które można pograć we dwóch, ale bez split-screena?

Tak, jak np. w Lego Indiana czy Batman...

Dwóch na raz na jednym ekranie i przechodzenie story mode razem

LBP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dwa pady polecam nowego Motorstorma.

A jeżeli chcesz się dobrze bawić z dziewczyną to kup Buzza.

Do gry dołączone są 4 buzzery, tak więc możesz grać nawet w cztery osoby.

A zabawa naprawdę przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do gry dołączone są 4 buzzery, tak więc możesz grać nawet w cztery osoby.

A zabawa naprawdę przednia.

Czy te gadżety do "buzz-a" będzie jeszcze można w jakiejś grze wykorzystać czy to jednorazowa zabawka tylko dla tego tytułu?

A konkretnie, co sprawia, że Buzz to fajna gra? Rozumiem,z e to coś jak udział w telewizyjnym teleturnieju. Ale nie rozumiem skąd "miodność" tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzzery można wykorzystać tylko w tej grze.

Jak dla mnie gra jest bardzo fajna, ponieważ mogę się oderwać od wszelkich gier wymagających trochę więcej od człowieka. Ciekawy jest klimat turnieju. Postacie z których każdy znajdzie cos dla siebie Bardzo fajne konkurencje typu rzucanie ciastem, podawanie bomby, gwarantują bardzo dobrą zabawę na imprezy. Polska wersja językowa też jest dużym plusem. Jeżeli nie będziesz miał z kim grać, to istnieje parę trybów gry dla pojedynczego gracza. Możesz grać ''w grę pojedynczą'' (mniej więcej to samo co z przyjaciółmi), a następnie porównywać swoje wyniki, z innymi graczami z polski.

Możesz grać online w tak zwanym sofa vs sofa. Potem możesz oglądać swoje wyniki w rankingu i dowiedzieć się na którym miejscu Jesteś. Jak by znudziły Ci się quizy stworzone w grze, to możesz stworzyć własne. Inni graczę mogą w nie grać i oceniać. Tak więc uważam, że warto mieć taką grę jak ''buzz''. W sam raz na oderwanie się od innych gier, lub na imprezy.

Mam ją od dość dawna, a co chwilę do nie wracam i gram online.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również szukam gier na dwie osoby i zastanawiałem sie nad VIRTUA TENNIS 3. Czy ta gra jest na dwie osoby?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Również szukam gier na dwie osoby i zastanawiałem sie nad VIRTUA TENNIS 3. Czy ta gra jest na dwie osoby?:)

z tego co znalazłem w sieci (pierwszy wynik w google naturalnie) to nawet na cztery. Praktycznie w każdą grę sportową można grać w kilka osób - wybierz tylko taką, która traktuje o Twojej ulubionej dyscyplinie. NBA, FIFA, PES itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że w nowego lotra można grać split screen.A podobno jest fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osob odwiedza to forum i tylko jedna podała Army Of two -.-, tytul podstawowy do gry na co-op -.- aa juz zwlaszcza online 0.0 dwie konsole ,hs'y = miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam natomiast takie pytanie. Jakie są tytuły gier w których można grać w 2 osoby. Tzn split screen? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam natomiast takie pytanie. Jakie są tytuły gier w których można grać w 2 osoby. Tzn split screen? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Army of Two, Resistance, Motorstorm Pacific rift hmm... kane & lynch, cos sie pewnie jeszcze znajdzie ale jakos nei moge sobie przypomniec ;p z czego naprawde polecam AoT i Kane & Lynch poprostu wypas na splicie! :)

Edytowane przez b3ny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się poradzić nad grą na dwie osoby, oprócz bijatyk i wyścigówek. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanko. Czy w Guitar Hero World Tour (ewentualnie Metallica) można grać w dwie osoby grając na dwóch gitarach czy trzeba mieć perkusję i gitarę.

Grabeq,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze temat bo duzo ludzi pyta o gry co-op. oprocz tych ktore zostaly juz wymienione jeszcze:

- Lego indiana Jones

- Rainbow six vegas 2

- Haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie znacie gry na więcej niż czterech graczy w trybie offline na jednym PS3?

Z tego co widziałem jest kilka sportowych typu NBA, NHL i PES i PixelJunk chyba Racing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz jest na 8 osob tyle ze musisz miec 8 buzzerow, a poza tym FIFA

Edytowane przez fbaran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×