Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak monotonna jak jedynka, i wypadaloby zeby tez troszke poprawili to jak zjeb.... zakonczenie w 1 czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zakończenie specjalnie było takie żeby zagrać w 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To "zakończenie" AC pozostawiło autorom dość szerokie pole manewru. Sam jestem ciekaw w jakim zakątku świata i w jakiej epoce będzie rozgrywać się dwójka:) A może tym razem zwiedzimy więcej miejsc? Niech tylko Ubisoft lepiej wyciągnie wnioski ze swoich ostatnich produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bedziemy zwiedzac 18 wieczna Francje, z tego co czytalem gdzies.

Plotka mówi o rewolucji francuskiej. Nie wydaje mi się żebyśmy ponownie zagrali Altairem. To było by bez sensu. Inna epoka, czas i miejsce. Pewnie zagramy jakimś innym dalekim krewnym tego gościa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po

bedziemy zwiedzac 18 wieczna Francje, z tego co czytalem gdzies.

Został jeszcze rok i nie ma co gdybać, podobno będziemy podróżować śladami Marco Polo a ten żył na przełomie 13/14 wieku.

Jak by nie było na razie żadna z tych informacji nie trzyma się kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DaraS a nie pomylily ci sie gry czasem? W Uncharted 2 bedziemy podrozowac sladami marco polo, a w AC bedziemy smigac po 18 wiecznej francji.

@Maras bedziemy grali Altairem, gdyz to on jest ikona AC i nikt chyba nie wyobraza sobie AC bez niego, teraz tylko Ubi musi to jakos zmotac zeby sie kupy trzymalo, chociaz watpie ze im sie to uda bo zadna ich gra nie ma dobrej fabuly, wszystko jest przecietne ostatnimi czasy... az glowka boli :x

i fakt, beda to czasy rewolucji francuskiej, napoelcio itp itd.

Maras i Daras :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on nieśmiertelny jest? Jak będzie Altair to zrobi się z tego nowy metal gear ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie 1 podobala, u kolegi na pc przeszedlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co on nieśmiertelny jest? Jak będzie Altair to zrobi się z tego nowy metal gear ;)

Pamietaj jak Desmonda przywrocili do tamtego wieku, mozliwe ze wcisna go w te rewolucje francuska jakos podobnie za pomoca tego urzadzenia, pozyjemy zobaczymy :)

A mnie sie 1 podobala, u kolegi na pc przeszedlem.

fascynujace :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu odwołają się do genetycznej pamięci Desmonda i odczytają z niej wspomnienia przodka - Altaira ver. 2. Ciekawe czy to naprawdę ma być XVIII-wieczna Francja. Jakoś nie pasuje mi to - wolałbym by akcja ciągle odbywała się w czasach wypraw krzyżowych np. w czasie VI lub VII (1 część to II wyprawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podobają mi się czasy, w których gra będzie się działa... Średniowiecze było najlepsze, ewentualnie starożytność (czasy rzymskie :D). Ale cóż zrobić - czekamy na oficjalny komentarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fascynujace :x

fascynujaca odpowiedz :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fascynujaca odpowiedz :x

fascynuje mnie twoja fascynacja moja fascynujaca odpowiedzia, na prawde, fascynujace.

Jakoś nie podobają mi się czasy, w których gra będzie się działa... Średniowiecze było najlepsze, ewentualnie starożytność (czasy rzymskie :D). Ale cóż zrobić - czekamy na oficjalny komentarz :)

Taka zmiana moze nawet i wyjdzie na lepsze, kto wie, archutektura wtedy poszla mocno do przodu wiec pewnie bedzie na czym zawiesic oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie podobają mi się czasy, w których gra będzie się działa... Średniowiecze było najlepsze, ewentualnie starożytność (czasy rzymskie :D). Ale cóż zrobić - czekamy na oficjalny komentarz :)
O nie, nie, średniowiecze i starożytność są słabiutkie w porównaniu do przedziału wiek XVI-XIX no i do drugiej wojny światowej, to były najciekawsze lata :D Tylko czemu to musi być Francja?? Jest ładna, ot i wszystko, ciekawiej było w Brytanii i nawet w Polsce, Gdań, Kraków, a Warszawa! Nazywano ją małym Paryżem, z czego Paryżem wszyscy się zachwycają, a w Warszawie było ciekawiej. Chciałbym, by reszta świata dowiedziała się, że w Europie jest więcej państw niż Francja, Anglia i Austria. Czasami przypominają się ludziom jeszcze Włochy i Niemcy, no i oczywiście Rosja, a Ukraina, Słowacja, Polska, Norwegia, Chorwacja? A gdzie tam, mimo, że jakby się wczytali w historie, to by zapomnieli a Francji czy też Anglii.

No nic, wywód mój dałem, a teraz o AC2 coś, jedynkę u kumpla na kompie widziałem, na piętnaście minut było ekstra, a po 20 minutach odłożyłem by popykać z kumplami w papierowego Warhammer'a, więc jakoś nie wiem czy kupie dwójkę, jeśli będzie ładna to i owszem, a jak nie, to trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fascynuje mnie twoja fascynacja moja fascynujaca odpowiedzia, na prawde, fascynujace.

Fascynujace ze fascynuje cie moja fascynacja na temat twojej fascynujacej odpowiedzi, na prawde fascynujace.

---

w 2 bedzie mozna plywac a stroj altaira zostanie ten sam czyli bedziemy nadal w kapturze ale calosc jego bedzie bardziej nawiazywac do czasow rewolucji francuskiej ale ogolem ma byc podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XVI-XIX wieczna Francja może być. Zastanawia mnie jaki arsenał dostaniemy do dyspozycji.. Na wypalnice pewnie nie ma co liczyć bo głośne.. może jakaś kusza? W końcu w intrze do jedynki Altair wymiatał placków z tej broni. Strój mógłby być utrzymany w ciemnej kolorystyce (oczywiście badass'owy kaptur musi być) a akcja działaby się głównie w nocy. W tedy moim zdaniem gra byłaby czadowa. :D

edit---

w 2 bedzie mozna plywac

Też słyszałem, że Altair będzie mógł pływać. Tylko zastanawiam sie czy tej umiejętności czasem nie opanował na potrzeby nowego POP'a (bonusowy char).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc - to by było coś :D A kusza jak by się pojawiła to nie obraził bym się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fascynujace ze fascynuje cie moja fascynacja na temat twojej fascynujacej odpowiedzi, na prawde fascynujace.

A wiesz, ze to na prawde facynujace ?... hmm :x...

Ludziska, wy sie lepiej martwcie zeby gra nie byla monotonna jak 1, bo oprawa graficzna jak i reszta pewnie bedzie dopieta na ostatni guzik, pieta achillesowa ubisoftu to tylko Fabula w grach :x... stoi ona na niskim poziomie w ich ostatnich produkcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby to zrobić tak jak thief3, znaczy tylko podobnie, ale sama koncepcja jest fajna, a wzbogacić można o tysiąc innych smaczków. Gra - 220 zł, Kurier - 13 zł, PS3 - 1300 zł, widok panoramy XVII-sto wiecznego Paryża w nocy - bezcenne ;] Ale ja dalej obstaje, że Londyn byłby ciekawszy, więcej miejsc widokowych by było, bo wieża Eiffla to powstała u schyłku XIX wieku. Ale skoro to jednak będzie Francja, to jak wcześniej był asasyn jako najbardziej ciekawa postać w czasie krucjat, to może teraz najciekawszą postacią Francji w tamtym okresie, której umiejętności Le Parkour bardzo się przydadzą, będzie Casanova? Oprócz zabijania będziemy się wkradać do pokojów panienek z dobrych domów, a później uciekać tą samą drogą przed niedobrymi ojcami oraz służbą chroniącą godności pań ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby dali wieze eifla w skali 1:1 to pomyslcie ile by sie na nia wdrapywalo a potem skok wiary (malo realistyczne ale fajnie bylo by skoczyc ze szczytu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×