Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak pisałem, wieża Eiffla została zbudowana pod koniec XIX wieku, więc czas się nie zgadza, i nie ma tam miejsca na skok wiary :P Po za tym jakby skoczył, to przecież po drodze walnął by w nogi tej wieży, w końcu ona nie jest prosta jak słup :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie, średniowiecze i starożytność są słabiutkie w porównaniu do przedziału wiek XVI-XIX no i do drugiej wojny światowej, to były najciekawsze lata :D

Ty weź nie wywołuj II w. św. z lasu! Tak mało mamy gier osadzonych w tych latach...

Niech sobie będzie rewolta choć za Francją nie przepadam. Może następna część to starożytny Rzym, Grecja, arturiańska Anglia... Jednak walki na miecze coś w sobie mają. Strzelania jest stanowczo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię "DO" II wojny światowej, na przyklad takie 20'sto lecie między wojenne w Polsce, fajne czasy, piękna jeszcze warszawa, mnóstwo spisków, rosyjska ochrana, tajne zgrupowania studentów. gra w takich czasach t raczej byłoby uciekanie niż strzelanie, jak w Mirror's Edge, tylko w innych realiach ;] A średniowiecze i starożytność?? Nuda, tylko się trochę na miecze bili, i nic, żadnych odkryć, żadnych ciekawych intryg i tajnych zgrupowań(nie wyjeżdżać mi tu z teoriami spiskowymi typu inkwizycja, zakony, itd. itp), i tak cała monotonna Europa.... natomiast walki na miecze sto razy lepsze są właśnie nie w średniowieczu, tylko w barokowej Europie, Lepiej umiano stal obrabiać i kuć, no kuć może nie, ale też fechtunek się rozwinął i walka była efektywniejsza i efektowniejsza, chyba, że ktoś lubi walenie wielkim mieczem w miecz, bez finezji. A w czasach barokowych broń palna była jednostrzałowa i długo się ją przeładowywało, więc też ze strzelaniem nie będzie problemu. Natomiast były (muszkiety) zaopatrzone w bardzo długie bagnety, więc może to doprowadzic do ciekawych akcji, grupa żołnierzy z muszkietami, ściga cię, strzeliła, pudło, teraz przeładować te cholerne muszkiety, ty odwracasz się, doskakujesz do nich i walka, ty szpada, a oni bagnety hehe

Dobry wybór z tą Francją, i czasy też moje ulubione, kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wspinanie się na wieże katedry Notre-Dame i Bastylii - brzmi nieźle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fakt, o tym zapomniałem ;]. Jeszcze buszowanie po Luwrze ;] Luwr jest duży, tak pobuszować bezkarnie, no nie do końca, z ogonem w postaci strażników ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie bedzie nudzic, a bedzie co robic, to zagosci na mej polce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówię "DO" II wojny światowej, na przyklad takie 20'sto lecie między wojenne w Polsce, fajne czasy, piękna jeszcze warszawa, mnóstwo spisków, rosyjska ochrana, tajne zgrupowania studentów. gra w takich czasach t raczej byłoby uciekanie niż strzelanie, jak w Mirror's Edge, tylko w innych realiach ;] A średniowiecze i starożytność?? Nuda, tylko się trochę na miecze bili, i nic, żadnych odkryć, żadnych ciekawych intryg i tajnych zgrupowań(nie wyjeżdżać mi tu z teoriami spiskowymi typu inkwizycja, zakony, itd. itp), i tak cała monotonna Europa.... natomiast walki na miecze sto razy lepsze są właśnie nie w średniowieczu, tylko w barokowej Europie, Lepiej umiano stal obrabiać i kuć, no kuć może nie, ale też fechtunek się rozwinął i walka była efektywniejsza i efektowniejsza, chyba, że ktoś lubi walenie wielkim mieczem w miecz, bez finezji. A w czasach barokowych broń palna była jednostrzałowa i długo się ją przeładowywało, więc też ze strzelaniem nie będzie problemu. Natomiast były (muszkiety) zaopatrzone w bardzo długie bagnety, więc może to doprowadzic do ciekawych akcji, grupa żołnierzy z muszkietami, ściga cię, strzeliła, pudło, teraz przeładować te cholerne muszkiety, ty odwracasz się, doskakujesz do nich i walka, ty szpada, a oni bagnety hehe

Dobry wybór z tą Francją, i czasy też moje ulubione, kupię.

Nie zgodzę się że w starożytności nie było ciekawiej - jak dla mnie starożytny Rzym to ojczyzna spisków, spiski polityków, generałów, cesarzy. Uczestniczyć w zamordowaniu Cezara lub innych spiskach polityków dla mnie to byłoby super. Może dlatego że kocham starożytność a oprócz tego średniowiecze i rewolucję francuską. A w średniowieczu jak nie inkwizycja i zakony to faktycznie nic innego nie ma, ale to właśnie było najlepsze w średniowieczu (jeśli chodzi o spiski). Cóż assassin's creed w czasach od XVII wieku do drugiej połowy XX wieku byłoby git (to bardzo ogólny zarys ale to wszystko ciekawe czasy) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie pojawił się nowy teaser. Dużo nie wnosi ale jest lektorek który fajnie wprowadza w klimat gry no i jest wreszcie oficjalna zapowiedz przez Ubi(chyba ze ja dopiero na nią wpadłem ale wcześniej nie słyszałem konkretnej daty), premiera tytułu została zaplanowana na okres świąteczny 2009 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...trochę martwią mnie inne czasy w których będzie się toczyć gra. Wolałbym coś mocno skorelowanego z jedynką, bezpośrednią kontynuację, jakieś akcje we współczesnym świecie. A nagły skok o kilkaset lat do innego łańcucha DNA i wykonywanie zabójstw przez całą grę jakoś średnio mnie przekonuje - a tak pewnie będzie. W każdym razie liczę, że fabuła będzie na poziomie jedynki i że rozwiąże się w dwójce kilka wątków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje, bo jedynka jakoś mnie minęła, a właściwie to ja ją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi pasuje, bo jedynka jakoś mnie minęła, a właściwie to ja ją :)

To lepiej nadrób zaległości bo moim zdaniem mimo monotonni jako pierwsza gra na PS3 sprawdziła się wyśmienicie i pozostaje dla mnie jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Heh mnie akurat ominął Uncharted właśnie z powodu Assassina ale mam zamiar to nadrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On to ominal bo popadl z nalog zwany trophies :D

No i ma tajemnica ujrzała światło dzienne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom Assassin’s Creed 2 pojawi się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Tym razem fabuła tej specyficznej gry TPP osadzona zostanie w XV-wiecznych Włoszech. Gracz wcieli się w szukającego zemsty członka jednej z arystokratycznych włoskich rodzin wplątanej w liczne intrygi. W porównaniu do Altaira główny bohater - Ezio - będzie dysponował większym arsenałem zarówno broni (np. topory i różne odmiany mieczy) i ich ciosów (ponoć każda ma mieć specjalne ciosy) jak też umiejętności (np. pływanie). 

Ponadto gracz będzie miał do dyspozycji "wgląd" do niektórych projektów słynnego Leonardo da Vinci zaś spośród znanych osobistości przyjdzie mu spotkać się m.in. z Machiavellim oraz Lorenzo de Medici.

To przeczytałem na tej oto stronce Patrz tu

Do tego doklejam http://www.epicbattleaxe.com/favs/2009/4/1...ry-trailer.html

I co o tym sądzicie XVIII - XIX wieczna Francja czy XV wieczne Włochy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje o nowym Assassinie ciągle są bardzo ostrożnie "dozowane" przez Ubi (Najnowsze doniesienia ujrzały światło dzienne za pośrednictwem wywiadu z jednym z przedstawicieli francuskiej firmy):

-znacznie ciekawsze wydarzenia wokół Desmonda Milesa.

-da Vinci będzie mentorem głównego bohatera(Ezio Auditore di Firenze).

-Jako Włoch,Ezio odznaczy się zamiłowaniem do kobiet.

-da Vinci skonstruuje dla Ezio wiele pomocnych gadżetów, z czego najbardziej pomocnym okaże się wspominana już we wcześniejszych doniesieniach maszyna latająca.

-Programiści do "dwójki" zaimplementują dziesiątki nowych typów misji(Twórcy wzięli sobie do serca uwagi, jakie pojawiły się przy okazji premiery pierwszego Assassin's Creeda).

-Główny bohater będzie dysponował ponadto swobodą na większą, niż dotychczas, skalę. Gracz może np. podjąć decyzję o zamordowaniu świadków - jeśli uzna, że ci zbyt mocno przyglądają się poczynaniom Ezio.

-Głośno zapowiadana umiejętność pływania da użytkownikom dużo szersze pole działań

(skok do wody pomoże schować się przed nadciągającym przeciwnikiem i zgubić pościg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacje o nowym Assassinie ciągle są bardzo ostrożnie "dozowane" przez Ubi (Najnowsze doniesienia ujrzały światło dzienne za pośrednictwem wywiadu z jednym z przedstawicieli francuskiej firmy):

-znacznie ciekawsze wydarzenia wokół Desmonda Milesa.

-da Vinci będzie mentorem głównego bohatera(Ezio Auditore di Firenze).

-Jako Włoch,Ezio odznaczy się zamiłowaniem do kobiet.

-da Vinci skonstruuje dla Ezio wiele pomocnych gadżetów, z czego najbardziej pomocnym okaże się wspominana już we wcześniejszych doniesieniach maszyna latająca.

-Programiści do "dwójki" zaimplementują dziesiątki nowych typów misji(Twórcy wzięli sobie do serca uwagi, jakie pojawiły się przy okazji premiery pierwszego Assassin's Creeda).

-Główny bohater będzie dysponował ponadto swobodą na większą, niż dotychczas, skalę. Gracz może np. podjąć decyzję o zamordowaniu świadków - jeśli uzna, że ci zbyt mocno przyglądają się poczynaniom Ezio.

-Głośno zapowiadana umiejętność pływania da użytkownikom dużo szersze pole działań

(skok do wody pomoże schować się przed nadciągającym przeciwnikiem i zgubić pościg).

Idę po mopa bo od ślinotoku mi się w pokoju kałuża zrobiła.

Maszyna latająca ? Ja tego nie widzę w AC. I te zamiłowanie do kobiet... czyżby jakiś typ misji polegający na rwaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maszyna latająca ? Ja tego nie widzę w AC. I te zamiłowanie do kobiet... czyżby jakiś typ misji polegający na rwaniu :P

Hmmmm... Mi to zaczyna przypominać GTA, ale i tak super :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiłowanie do kobiet... czyżby jakiś typ misji polegający na rwaniu :P

moze, wyrwij zone jakiegos wazniaka, zeby wyciagnoc od niej informacje

albo uwiedz kobiete, zeby dala ci alibi :D

ewentualnie zmanipuluj debilka zeby ci pomogla w misji :D

mozliwosci moga byc spore ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idę po mopa bo od ślinotoku mi się w pokoju kałuża zrobiła.

Maszyna latająca ? Ja tego nie widzę w AC. I te zamiłowanie do kobiet... czyżby jakiś typ misji polegający na rwaniu :P

hehe ślinotok nas dopadnie jak już dostaniemy samą grę..a może wręcz przeciwnie :rolleyes:

Co do maszyny:Dzięki niej postać przewodnia dotrze w miejsca z pozoru niedostępne. Wynalazek w niektórych misjach okaże się wręcz niezbędny.

a co do rwania może Ezio będzie jak Bond:D wyrwie, "wydobędzie info" w znany nam sposób i porzuci heh ta wyobraźnia:) na razie wiadomo ze Ezio ma być cieplejszy od swojego poprzednika - Altaira. "To uwodziciel" - powiedział przedstawiciel Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to by istniało wiele możliwości wyeliminowania celu.

Nie jak w jedynce - wsadź nóż pod żebra w środku zatłoczonego placu i zwiewaj przed strażnikami z całego dystryktu.

Chociaż jak usłyszałem o tym gwałcie na historii, jakim jest powiązania Leonarda da Vinci z assassynami to aż mnie nachodzi ochota by rozesłać wici, oblegać siedzibę Ubisoftu i wypróbować na nich techniki przesłuchiwania wyszczególnione w Malleus Maleficarum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×