Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisy, bo lepszy oryginalny głos no i nie będziemy musieli czekać miesięcy na pl wersję.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, napisy. Jakos sobie nie wyobrazam zeby Linda uzyczył głosu... Bo jak narazie najwieksze szanse ma linda i napisy.

Juz sie nie moge doczekac ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo, napisy. Jakos sobie nie wyobrazam zeby Linda uzyczył głosu... Bo jak narazie najwieksze szanse ma linda i napisy.

Juz sie nie moge doczekac ; ))

Lindę bym jeszcze przeżył ale Kot absolutnie obrzydziłby mi postać Ezio, już w Necrovision o ile się nie mylę podkładał głos i wyszło to fatalnie moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisy oczywiście. Pozwolą osobą nie znającym angielskiego zrozumieć grę, a inni mogą się delektować oryginalnym językiem tak, jak twórcy gry chcieli aby to brzmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy są najlepszym rozwiązaniem. Napewno zadowolą wszystkich graczy, a polski dubbing napewno bylby do bani. Ale z drugiej strony zamiast wczuć się w klimat gry to będziemy czytać napisy he :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę informacji na temat tej gry jest w Gazecie PSXEXTREME numer 142 :) czerwiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy, tylko i wyłacznie...

A pozatym to niemoge sie doczekac klimatu Da Vincego itd. To bedzie piekne, jak mysle o tym to mi łezka w oczku stoi... :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na Linde. Chcę go zobaczyć w tej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu trzeba będzie polować na allegro na importowaną wersję. Niepokojące jest to, że inFamous praktycznie wszędzie jest po polsku <_< A w Ultimie w chorej cenie gra po angielsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisy są najlepszym rozwiązaniem. Napewno zadowolą wszystkich graczy, a polski dubbing napewno bylby do bani. Ale z drugiej strony zamiast wczuć się w klimat gry to będziemy czytać napisy he :biggrin:

Nie oszukujmy się wszystkie gry z polski dubbingiem są do kitu tylko nie liczne są dobre... Zgadzam się z tobą napisy w tej grze jednak będą najlepszym rozwiązaniem nie mówię już o Uncharted 2 i GoW III bo to by była kompletna porażka :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też ;) Łykam jak tylko wyjdzie :biggrin: A ma ktoś może info czy wyszła jakaś figurka Altaira ?

Byla w EK pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze pomyśleli o napisach.Bo z oczekiwanej premiery zrobiła by się zwykła gra która ma wyjść tuż,tuż taksamo było z Gothiciem ale tam dubbing był nawet nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po oglądnieciu gameplayu gra naprawde prezentuje się niesamowicie.

Trzeba czekać wiadomo kiedy dokładna premiera? Stawiam że za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No po oglądnieciu gameplayu gra naprawde prezentuje się niesamowicie.

Trzeba czekać wiadomo kiedy dokładna premiera? Stawiam że za miesiąc.

Premiera miała być w te wakacje przynajmniej tak kolo na E3 mówił. Ale premiera odbędzie się 17 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie chyba najlepsza gra która ukaże sie jesienią zobaczymy też jak fifa.A na mojej półce napewno jako pierwszy zawita Assasin Creed fifa troche pozniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale premiera odbędzie się 17 listopada.

Z pewnych źródeł wiem, że ma koło świąt Bożego Narodzenia. Lecz to mogą być tylko plotki. Info nie potwierdzone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pewnych źródeł wiem, że ma koło świąt Bożego Narodzenia. Lecz to mogą być tylko plotki. Info nie potwierdzone ;)

Na E3 było mówione, że gra będzie na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie chyba najlepsza gra która ukaże sie jesienią zobaczymy też jak fifa.A na mojej półce napewno jako pierwszy zawita Assasin Creed fifa troche pozniej:)

Uncharted 2 ja zje jak pokaze sie jesienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera miała być w te wakacje przynajmniej tak kolo na E3 mówił. Ale premiera odbędzie się 17 listopada.
Na E3 było mówione, że gra będzie na święta.

Więc o co chodzi ? Ja nie ogarniam tych targów. Wiem tylko, że zaprezentowano Uncharted 2 i CoD : MW 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 to zupełnie inny rodzaj gry to znaczy że nie konkuruje z AC

Ważne aby nie powieliła błędów poprzedniczki

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×