Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted 2 to zupełnie inny rodzaj gry to znaczy że nie konkuruje z AC

Ważne aby nie powieliła błędów poprzedniczki

Źle mnie zrozumiałes ;) Ja mówiłem o targach E3 i o tym co z nich wyniosłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mało wyniosłes :D Assasins Creed to w ogole inna gra niz U2, nie konkurują ze sobą bo to inny gatunek gry. Imho wspiane itd, lecz to nie są konkurentki ( ale i tak bede je miał dwie ) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mało wyniosłes :D Assasins Creed to w ogole inna gra niz U2, nie konkurują ze sobą bo to inny gatunek gry. Imho wspiane itd, lecz to nie są konkurentki ( ale i tak bede je miał dwie ) ;]

Dokładnie. Ja jednak kiedy będę miał dylemat to skłonię się jednak ku AC2 bo wystarczyło, że puścili demo na E3 a już miałem mokre krzesło :P Ezio czy Altair dla mnie historia asasyna jest warta nawet 300zł (mam zamiar zakupić EK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom , troszke smiesnie brzmi Ezio ale co tam :D

Ja niewiem czy EK kupie ,bo licze na EK w GOW'ie z 1 i 2 na BD...

Zreszta i tak dla mnie Ezio jest must havem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko się modle żeby zrobili coś ze sposobem chodzenia po mieście lub poruszania się między nimi a nie chodzisz wolno to Cie nie widzą a szybko to od razu Cie gonią. No i mogli by więcej skradanki zrobić. W każdym razie na pewno kupię, bo jedynka mi się podobała mimo wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się smacznie, ostanio zamówiłem sobie pierwszą część tej gry(chodź wcześniej ją miałem) jednakże zależy mi by ją przejść do premiery kolejnej części, tak na marginesie wole dubliling chodź nie jest to perfekcja ale bardziej można wczuć się w grę takie jest moje zdanie

Gra zapowiada się smacznie, ostanio zamówiłem sobie pierwszą część tej gry(chodź wcześniej ją miałem) jednakże zależy mi by ją przejść do premiery kolejnej części, tak na marginesie wole dubliling chodź nie jest to perfekcja ale bardziej można wczuć się w grę takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech oni sie nie chwala grafika, bo to nic nie da jesli gra bedzie tak samo nudna jak poprzedniczka, to nic jej nie pomoze piekna graficzka. 5 misji w kolko powtarzajacych sie zabilo poprzednia czesc, ktora byla wg mnie jedna z najnudniejszych gier ostatnich lat, dodajac do tego prince of persia i farcry2, ale widac ubisoft tylko umie graficzke ostatnio robic bo zeby pomyslec nad oryginalna i ciekawa rozgrywka to juz za duzy wysilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC 1 była dobrą grą z dobrą grafiką rzeczywiście misje niektóre były bardzo trudne dla mnie aż za trudne ale grę przeszłem całą w 2 napewno będą misje które będą miały coś związane z częścią pierwszą poczekamy zobaczymy ale wierze że będzie to gra na miare nawet 300zl :P

Edytowane przez Miszczó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AC 1 była dobrą grą z dobrą grafiką rzeczywiście misje niektóre były bardzo trudne dla mnie aż za trudne ale grę przeszłem całą w 2 napewno będą misje które będą miały coś związane z częścią pierwszą poczekamy zobaczymy ale wierze że będzie to gra na miare nawet 300zl :P

Przeszedłem a nie przeszłem :thumbsup:

Ja jeszcze się zastanawiam nad kupnem premiery. Jeśli Uncharted wyjdzie też około października to kicha poczekam jak stanieje. A jak wyjdzie we wrześniu to kupie w dniu premiery bo gierka zapowiada się naprawdę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczęście bo na oku mam tylko AC2,FNR4 i GoWIII.GoW wychodzi w 2010 FNR4 2 miechy albo miech później niż AC2 więc ja problemu nie mam Fife może nabędę ale to jest najmniej ważna gra dla mnie.:)

Edytowane przez Miszczó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FNR4 wychodzi za 12 dni...

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory z Fifą mi sie pomyliło.Masz racje za 12 dni bo czytałem.A fifa chyba w pazdzierniku:p

Edytowane przez Miszczó

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC2 wychodzi w święta więc Fifa będzie przed assassinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakies dwa miechy więc napisałem dobrze tylko w złej kolejności nie że FNR4 2 miechy po AC2 tylko AC2 dwa miechy po FNR4;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jakies dwa miechy więc napisałem dobrze tylko w złej kolejności nie że FNR4 2 miechy po AC2 tylko AC2 dwa miechy po FNR4;p

Oprócz tego, że podobno chodziło Ci o Fifę a nie FNR4 i w złej kolejności to idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczó twoje wypowiedzi są w ogóle nie składne hmmm...

AC2 zapowiada się bardzo ciekawie, ale cena w premierę będzie pewnie 200zł+. Po trailerach i po gameplay'u można stwierdzić, że będzie podobna do 1 choć bardziej urozmaicona. Na PC jedyneczka pękła więc i z 2 częścią nie powinno być problemu :)

P.S. Miszczó ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczó - informuję Cię, że jeśli masz poniżej 21 lat to niestety łamiesz regulamin tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<OFTTOP MODE ON>

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób mających 21 lat lub więcej (prowokatorzy dyskusji w tym temacie zostaną uznani za osoby niespełniające tego punktu regulaminu)

To połowa forum powinna dostać bana :P

Miszczó to nie mądry 13 latek xD

<OFTTOP MODE OFF>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestańcie spamować. Przejrzyjcie lepiej temat gdzie przedstawiają się użytkownicy to zobaczycie ile osób spełnia ten punkt regulaminu. BTW: Już nie mogę się doczekać premiery AC, kasę już odkładam. I te dwa sztylety, miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalam się na ten tytuł.

1 skutecznie zniechęciła mnie swoja monotonią. Poczekam na recenzje graczy, bo na 100% producent rozkręci mega hypa. I w branżowej prasie będą piszczeć i kwilić, ze to najlepsza gra ever.

Zobacze co napiszą gracze i od tego uzależniam kupno kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie napalam się na ten tytuł.

1 skutecznie zniechęciła mnie swoja monotonią. Poczekam na recenzje graczy, bo na 100% producent rozkręci mega hypa. I w branżowej prasie będą piszczeć i kwilić, ze to najlepsza gra ever.

Zobacze co napiszą gracze i od tego uzależniam kupno kolejnej części.

Mnie AC 1 już tak zniechęcił tą monotonną rozgrywką, że w nawale świetnych tytułów raczej nie kupie AC 2. Ale kto wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam znudził, ja kupiłem AC 1 jak wyszła to był naprawde fajny przełom w tego typu grach, I naprawde bardzo fajnie sie grało, tylko no monotonność, przeszedłem do końca i czekam na dwójkę bo wiem ze Ubi nie pozwoli na powtorzenie tego samego błedu co zrobili w 1, juz były o tym wywiady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na trailerze jest data premiery "Holiday 2009"? Czyżby AC2 wychodziło lada moment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na trailerze jest data premiery "Holiday 2009"? Czyżby AC2 wychodziło lada moment?

Chodzi o okres świąteczny czyli dni wolne w czasie Świąt Bożego Narodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×