Skocz do zawartości
Wigglerror

SMART JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie we wszystkich. Jak widac ktos na wilmiku posluzyl sie adapterem ps->usb a niestety nie wszystkie gry wspolpracuja z takimi padami. Nie mowie ze strzelanki, ale ryzyko zawsze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie we wszystkich. Jak widac ktos na wilmiku posluzyl sie adapterem ps->usb a niestety nie wszystkie gry wspolpracuja z takimi padami. Nie mowie ze strzelanki, ale ryzyko zawsze jest.

Ale kto chce grać myszką w np. lbp ?:d. Nie spotkałem się jeszcze z fpsem który nie obsługuje padów usb .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spotkaj sie ze strzelanka ktora wymaga sixaxisa albo DS3 i sprobuj wtedy podlaczyc takiego smart joya.

Poza tym pozwole sobie zacytowac wlasnego siebie: "Nie mowie ze strzelanki, ale ryzyko zawsze jest." wiec prosze juz buzie na klodeczke a nie stroszyc piorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z qgar we wszystkich grach to nie chodzi, lecz ryzyko jest że w niektórych jednak działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to spotkaj sie ze strzelanka ktora wymaga sixaxisa albo DS3 i sprobuj wtedy podlaczyc takiego smart joya.

Poza tym pozwole sobie zacytowac wlasnego siebie: "Nie mowie ze strzelanki, ale ryzyko zawsze jest." wiec prosze juz buzie na klodeczke a nie stroszyc piorka.

Nie spotkałem się jeszcze z fpsem który nie obsługuje padów usb .

Naucz się czytać, dodatkowo nie wiem o co ci chodzi z tym stroszeniem piórek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez żadnych kłutni , moim zdaniem też raczej nie będzie można grać na wszystkich grach tym czymś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie gdzie mozna Adapter kupic przedluzke to pewnie w kazdym sklepie ale adapter oraz smart joy ?? bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moge sie zalozyc ze nie bedziesz zadowolony z zakupu. JOY posiada jedynie proste kombinajce ustawien, a kazda gra ma inne tak zw. deadzone, a tego w tym nie mozna ustawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×