Skocz do zawartości
SonnyTRK

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

A do tego wcale się nie "tnie". Tym razem UbiSoft'owi udało się od a do z porządnie zrobić wersję na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja usmialem sie slyszac glos “ksieciunia“-toz to glos bohatera Uncharted!podlozony przez tego samego aktora,ktory udzwiekowil m.in.Desmonda,potomka Altaira z Assassins Creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Polską wersję nie czekałem bo główny bohater w wersji PL może przestać być zabawny,Zakościelny niech lepiej gra w romansidłach dla nastolatek a Księcia zostawi w spokoju , napisy PL też mogły by zepsuć dialogi w tej gierce bo wiemy jak nasi tłumacze lubią przekręcać teksty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam :D - nie przesadzaj anarom Zakościelny tak źle głosów nie podkłada a wogólę mam większą przyjemność z grania w języku ojczystym :D A co do recenzji bardzo dobra jak na 1-raz wręcz idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy uda mu się jakoś zabawnie przedstawić fragment z dywanami (który tak nawiasem mówiąc chyba będzie najlepiej pamiętanym cytatem z tej części) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe czekam na wersje polska z Empiku bo tam kupiłem ta książeczkę preorder za 29PLN

i o tyle będę miał taniej w Empiku sama grę z polska wersją językową.

Ale czekać mi się odechciewa jak wersje angielska mogę kupić za ok.120pln na Allegro.

Może jeszcze miesiąc wcześniej bym się skusił ale teraz to dopłacanie ok.80pln do wersji językowej

to przegięcie, troszkę wkurzająca jest ta polityka wydawców :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recka, zastanawiam sie nad kupnem. Najpier jednak musze naprawic swoja czarnule;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra recka, zastanawim sie nad kupnem ale nie wiem czy nie lepiej przejsc pierw 3 poprzednie czesci na ps2? fabuła jest połączona? czy tylko sam prince jest ten sam ?

Jeśli chodzi o fabułe to nie musisz przechodzić trzech poprzednich części Nowy Prince of Persia to zupełnie nowa fabuła która niema nic wspólnego z poprzednimi

Ewentualnie możesz sobie przejść je jeśli masz taka możliwość tak poprostu for fun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższej przyszłości wyjdzie DLC do PoP na PS3. doda on 3 godziny grania.

Edytowane przez imatix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższej przyszłości wyjdzie DLC do PoP na PS3. doda on 3 godziny grania.

Oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie oby tylko jest to potwierdzone, 26 lutego bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie trzeba szykowac jakas gierke na wymiane, bo jeszcze w swojej kolekcji nie mam POP, a wiem, że gra jest godna do sprawdzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gierkę od dwóch dni i powiem że nie jest źle. Do tego momentu do którego doszedłem stoczyłem chyba 4 walki (trochę mało). Faktycznie akrobacje wykonywane podczas kombosów robią wrażenie ale nie wiem dlaczego okazji do ich oglądania jest tak mało:(. Graficznie gra jest dobra. Bardzo ładne widoki :). Co do naszego języka t powiem wam że nie jest źle:) Zakościelny dobrze się spisał w tej roli. Na tą chwilę to chyba wszystko. Jak już ukończę grę to napisze coś więcej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dialogi w miarę dobrze podłożone, mnie się bynajmniej podoba ten dubbing, ale niestety od strony technicznej to porażka. Nie wiem jak w oryginale i w innych platformach ale teksty PL na ps3 czasem są ledwo słyszalne. Jest to ewidentny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję oryginalną tj. angielską i dialogi są bardzo ładnie dopasowane i dobrze słyszalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dialogi w miarę dobrze podłożone, mnie się bynajmniej podoba ten dubbing, ale niestety od strony technicznej to porażka. Nie wiem jak w oryginale i w innych platformach ale teksty PL na ps3 czasem są ledwo słyszalne. Jest to ewidentny błąd.

Ja sobie wyciszyłem inne efekty i jest OK!;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Nie wiem jak w oryginale i w innych platformach ale teksty PL na ps3 czasem są ledwo słyszalne. Jest to ewidentny błąd.

W Burnout Paradise: The Ultimate Box jest taka sama sytuacja. Czasem ledwo można coś zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeszcze PS3 nie posiadam, ale myślę że zakupię ją jeszcze w tym miesiącu :D

Interesuje mnie sprawa profili - czy profile się tworzy w grach (tu chodzi mi o PoP) tak jak na kompie czy tworzy się je w menu konsoli i później się z nich korzysta?

Bardzo fajna recka - gierkę i tak bym kupił bo moja małżonka uwielbia PoP :D

Sorki za mału Offtop, ale profile mnie interesują tylko w niektórych tytułach :D - np. w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jeszcze PS3 nie posiadam, ale myślę że zakupię ją jeszcze w tym miesiącu :D

Interesuje mnie sprawa profili - czy profile się tworzy w grach (tu chodzi mi o PoP) tak jak na kompie czy tworzy się je w menu konsoli i później się z nich korzysta?

W menu konsoli. Save`y są oddzielne, cała reszta wspólna. Przełączasz się po prostu wybierając jeden z menu głównego konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.

Wczoraj zakupiłem PS3 i już się zdążyłem zorintować :D

Jak znaleźć temat gdzie pisałem- w profilu widzę że mam tylkojeden post a napewno było ich więcej. Miałem gdzieś tam fajne gierki dla synka i chciałem sobie przypomnieć te tytuły?!?!?!?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo.

Wczoraj zakupiłem PS3 i już się zdążyłem zorintować :D

Jak znaleźć temat gdzie pisałem- w profilu widzę że mam tylkojeden post a napewno było ich więcej. Miałem gdzieś tam fajne gierki dla synka i chciałem sobie przypomnieć te tytuły?!?!?!?! 

Być może posty lub całe tematy zostały skasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie dodatek do prince of persia moze ktos zakupil ?? bo sie zastanawiam (gra spoko)

Edytowane przez wilku123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
interesuje mnie dodatek do prince of persia moze ktos zakupil ?? bo sie zastanawiam (gra spoko)

krótki, nie wyjaśnia tego, co miał wyjaśnić. Łatwe trofea w nim są, więc jeśli chcesz mieć 100% to kup, ale jeśli nie musisz to są lepsze sposoby spożytkowania takiej sumy na PSS. Trzeba zaznaczyć też, że jest bardziej wymagający niż podstawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×