Skocz do zawartości
derver

PS3 + Laptop / PC

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest morzliwość podlączenia konsoli ps 3 pod karte muzyczną X-FI lub kina domowego logitech Z-5500 w komputerze i sterować konsolą za pomocą komputera np.odtwarzać muzyke mp3 z konsoli za pomocą komputera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji ..

Możesz natomiast muzykę z komputera odtwarzać poprzez PS3 bez konieczności jej przegrywania (Ps3 Media Center)

sterować konsolą możesz zdalnie również poprzez PSP - nie da się jednak poprzez PC'ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się łączyć bezprzewodowo z konsolą z Laptopów Sony Vaio, wtedy można korzystać z filmów, muzyki, zdjęć itp bezpośrednio z laptopa oraz konsoli. Posiadam Vaio więc wiem, że się da. Ze zwykłym PC raczej tego nie osiągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać coś więcej o połączeniu konsoli z vaio? Korzystam z laptopa na konsoli przez Media Server, ale na odwrót też się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałam jeszcze ze wszystkich opcji, które umożliwia Vaio, także pełnego opisu nie jestem w stanie podać. Jak tylko znajdę chwilę to postaram się coś więcej pokombinować. Do tej pory korzystałam wyłącznie z takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się łączyć bezprzewodowo z konsolą z Laptopów Sony Vaio, wtedy można korzystać z filmów, muzyki, zdjęć itp bezpośrednio z laptopa oraz konsoli. Posiadam Vaio więc wiem, że się da. Ze zwykłym PC raczej tego nie osiągniesz.

Mam laptopa DELL, również mogę, działa to na zasadzie, że laptop łączy się z routerem i router z PS3 lub Sony Bravią którą posiadam. W sumie mało potrzebne, bo przy dzisiejszych procesorach, szybko wrzucam na pendrive i wpycham do ps3 [;

Aha, program to Windows Media Player 11. W zakładce video na ps3, mogę przeglądać zdjęcia, muzyke i inne rzeczy. Jeszcze się tym pobawię, nie wiem czy to to samo, ale jest i tak git [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nappiszcie konkretnie, czy widzicie zawartosc dysku konsoli na pc, czy odwrotnie bo to duuuza roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nappiszcie konkretnie, czy widzicie zawartosc dysku konsoli na pc

Ja niestety NIE, na ps3, przeglądając Zdjęcia, Muzyka, Wideo; widzę zawartość np moich dokumentów, takie tam, muzyka, zdjęcia, no i na ps3 mogę przeglądać zdjęcia z laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Vaio wygląda to tak, że na konsoli (gdy komp jest włączony) automatycznie pojawiają się dodatkowe foldery w każdej zakładce (muzyka, wideo, zdjęcia) i tam mogę przeglądać pliki, które są na kompie umieszczone również w odpowiednich folderach (muzyka, wideo, zdjęcia). W drugą stronę działa to identycznie. Za pośrednictwem Vaio Media Plus na laptopie pojawia mi się interfejs XMB konsoli i również mogę przeglądać pliki z PS3. Oczywiście mogę je przenosić, kasować, dodawać, zmieniać itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa(Toshiba)z mobilnym internetem (Play). Jaka jest najprostsza metoda połączenia go z PS3 tak abym mógł kozystac z neta?Nie zależy mi na stałym połączeniu oczywiście, ale zdenerwowało mnie jak uaktualniłem oprogramowanie konsoli( dołączone do Wipeaut HD Fury) i nie mogę kożystac Photo Gallery bez ściągnięcia programu. Jakby nie mogli wszystkiego już na płytę wrzucic !?

Edytowane przez boro-przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprostsza metoda bedzie podlaczenie ps3 z laptopem kablem rj45 i udostepnienie na lapku internetu .

tu masz temat http://www.ps3site.p...162-ps3-a-siec/

Przewód taki załatwiłem i połączyłem konsolę z laptopem. Niby laptop widzi PS3 bo wykrywa niezidentyfikowane połączenie ale nic z tego nie wynika gdyż konfigurując łącze na konsoli(wszystko na automat) nie mogę dostac adresu IP. Pobawiłem się trochę w ustawieniach sieci (Vista Home Premium) i nawet pozaznaczałem opcje udostępnienia ale to nadal nic nie dało. Myślę,że Play nie ma blokady na jeden adres IP/kartę sieciową bo działa na dowolnym PC. Może IP/DNS itp trzeba wpisac ręcznie?Niestety wyczerpujących informacji w odsyłaczu przez Ciebie podanym nie znalazłem.Może ktoś z Was korzysta z takiego połączenia i może mi pomóc?Nie piszcie tylko,że mam kupic router bo do mobilnego neta z transferem 1MB i ograniczeniu 5 GB nie ma sensu na stałe podłączac PS3.

Edytowane przez boro-przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Na święta dostaje PS3, nie mam telewizora HD (niedługo będę miał). Czy narazie będę mógł podłączy konsole do mojego laptopa, ma on wejście HDMI. Ekran ma chyba 15 cali i jest szerokokątny ekran. Czy będę mógł normalnie grac, czy nie wystąpią jakieś zniekształcenia lub rozmazania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno ma on WEJSCIE hdmi? czy moze WYJSCIE hdmi? bo to zasadnicza roznica

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma napewno wejście HDMI, wiem bo mój kolega ma takiego samego i ostatnio podlączał pod niego dekoder TV przez to właśnie wejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podlaczal dekoder zeby ogladac sygnal z dekodera na ekranie laptopa? A moze podlaczyl laptopa do amplitunera jakiegos i ogladaliscie obraz z laptopa na tv?

Jezeli wariant pierwszy, i dzialalo to cudo to nie powinno byc problemu. Jednak pierwszy raz slysze o WEJSCIU hdmi w laptopie i jestem na 99% przekonany ze to jest tylko wyjscie, a jezeli to jest wyjscie to nic nie zdzialasz, co najwyzej uszkodzisz sobie porty w konsoli i laptopie.

Najlepiej wez instrukcje do lapki od laptopa i poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na laptopie powinienes miec naklejke z jego parametrami. u mnie w acerze wyraznie pisze: "HDMI out"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam HP dv7 czyli można powiedzieć, że większego brata dv6 - ma wyjście HDMI do podłączania TV. W żadnym laptopie nie widziałem HDMI IN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar no właśnie to pierwsze, czyli nie podlacze mojej konsoli do lapka ;/. No trudno dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się zapytać, czy możliwe jest podpięcie PS3 FAT 80GB do notebooka Sony Vaio tak, by notebook działał jak TV(innym słowem, czy mogę grać na PS3 na laptopie). Sony Vaio posiada port HDMI, przez ten port łącze PS3 też z TV. Przydała by mi się taka opcja, bo gdy TV będzie zajęty przez rodziców popykałbym na konsoli na lapku.

Podpinałem PS3 już pod notebooka, ale laptop nie znalazł żadnego sprzętu. Trzeba jakiś program?Sterowniki? Liczę na odpowiedź;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podepniesz gdyż laptop ma hdmi out a nie hdmi in 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopy mają WYJŚCIE HDMI a nie WEJŚCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz że do laptopa nie podłączysz ps3 ??!! na tamtej stronie jest połączenie vaio ps3 ale tam choć o media server   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś to jedynie informacja o możliwości streamowania wideo z lapka do PS3, z resztą Vaio do tego niepotrzebne, na każdym kompie to zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×