Skocz do zawartości
szymuR93

Automatyczne wyłączanie konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem, niedawno kupiłem konsolę. A więc tak jakiś czas temu grałem w jakieś demko i ojciec mnie zawołał szybko chciałem wyłączyć grę > Quit Game no i ok, czarne okno i nagle pipipi i konsola się sama wyłączyła. Myślałem, że może coś źle przycisłem i dlatego.

Dziś grałem w Juiced, ojciec przyszedł i chciał pooglądać TVN24 no ok. Wyłączam demo Quit Game i ... czarne okno i nagle konsola wyłączona, ale przed wyłączeniem znów pipipi. Warto dodać, że konsola odrazu się ładuje na nowo i jest ok, ale trochę mnie to martwi. Czasem zdażają się pojedyncze ,,pi". Zauważyłem, że pomarańczowe światełko (chyba z dysku) obok wejść USB miga.

Proszę o pomoc, czy mojej czarnulce coś dolega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną sytuację mam w Battlefield: BC zawsze jak wychodzę bezpośrednio z mapy następuje restart konsoli, rada na to jest prosta, kończąc grę najpier musisz wyjść do menu gry i dopiero bedąc w tym menu dajesz psbutton>quit game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ? A wyłącz kompa podczas ładowania gry lub jej instalacji... za miło nie będzie.

Nie bez powodu lampka mruga na pomarańczowo. Miga ona aby cię ostrzec:

"Widzisz mnie ? To nie wyłączaj PS3 !"

Zresztą nawet na starcie gier jest ostrzeżenie że gdy gra się łąduje, zapisuje dane lub cokolwiek robi z dyskiem, nie wolna wyłączać konsoli.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×