Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem "świeżo upieczonym" użytkownikiem PS3 mam do was pytanko. Jaką grę lub model konsoli bardziej polecacie, Uncharted: Drake's Fortune, czy Heavenly Sword?

// od admina: temat ten zostawiam, by każdy mógł zadać podobne pytanie - ostatnio mnoży się na forum tego typu wątków, które moderatorzy tak czy tak wywalają!

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i to dobre xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, a później Uncharted 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Uncharted, dema tych gier masz na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted nie ma sobie równych. Chociaż do tej gry przydałaby się jeszcze druga, gwarantująca dłuższą zabawę (bo U:DF można szybko przejść, chyba że lubisz przechodzić grę raz za razem) - np. Burnout z tańszych, albo Motorstorm: PR, CoD5 z droższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia wybralbym Uncharted!

Niesamowita gra, najlepsza w swoim gatunku. Czekam na U.2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Uncharteda, potem ewentualnie kupisz Heavenly Sword :) Obie gry są bardzo dobre, ale ta druga nie każdemu do gustu przypadnie. Ale tą pierwszą mimo wszystko trzeba mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za dodane opinie :laugh:

Obie są świetne , Uncharted ma lepszą grafikę ,a Heavenly sword jak dla mnie jest bardziej grywalne ,jeśli chodzi o grafik ę to także szczena opada

Heavenly Sword

Uncharted

Burnout paradise

MGS4

Devil may cry 4

Moto Storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dema i Uncharted powala. Ładna grafika, szybka akcja, dużo strzelania.

Heavenly Sword również świetne no i ta babeczka (chciałbym mieć taką w domu:). Gra dynamiczna i fajna, ale szybko może rozboleć paluch xD.

P.S. Słyszałem o jakichś spadkach FPS lecz w demie ich nie doświadczyłem (i dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w dema i Uncharted powala. Ładna grafika, szybka akcja, dużo strzelania.

Heavenly Sword również świetne no i ta babeczka (chciałbym mieć taką w domu:). Gra dynamiczna i fajna, ale szybko może rozboleć paluch xD.

P.S. Słyszałem o jakichś spadkach FPS lecz w demie ich nie doświadczyłem (i dobrze ;)

Kto by takiej nie chciał :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po avatarze polecam Naruto: Ultimate ninja storm :P

A co do tych dwóch, wg mnie obie są ciekawe, ale jak już wszyscy pisali powyżej, Uncharted to must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc po avatarze polecam Naruto: Ultimate ninja storm :P

A co do tych dwóch, wg mnie obie są ciekawe, ale jak już wszyscy pisali powyżej, Uncharted to must have.

Właśnie poluje na Naruto: Ultimate Ninja Storm, lecz prawie 200 zł nie wydam, chociaż jak ktoś ma go na zbyciu to mogę się wymienić za Resistance 2 :thumbsup: , lub jakoś się dogadać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavenly Sword i Uncharted: Drake's Fortune wczoraj kupiłem w Electro World po 99 zl

jak masz taka możliwość i ten sklep blisko to polecam Ci dwie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heavenly Sword i Uncharted: Drake's Fortune wczoraj kupiłem w Electro World po 99 zl

jak masz taka możliwość i ten sklep blisko to polecam Ci dwie kupić

ponieważ są one w platynie to wszędzie za tyle je dostaniesz, niekiedy nawet taniej albo z nieplatynowym pudełkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie , LBP czy Resistance 2 . Co wg.was lepsze ? Bo ja słysze same superlatywy o tych grach , jednak moje środki finansowe starczają narazie na tylko jedną gre . Więc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a możesz sobie pozwolić na 2 xD Ja wczoraj kupiłem za 100zł MGS4 na giełdzie komputerowej, używana, ale płyta igła, a okładka troche wytarta ;] Resistance2 za 120 był a LBP za 130 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mam pytanie , LBP czy Resistance 2 . Co wg.was lepsze ? Bo ja słysze same superlatywy o tych grach , jednak moje środki finansowe starczają narazie na tylko jedną gre . Więc ?

ja bym brał LBP, a z FPP poczekaj na KZ2 :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok - chyba kupie jednak LBP . Jeśli już jestem MGS4 czy GTA IV ?

Edytowane przez sesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MGS4 jest tam akcja w GTA4 jak się o nią nie zatroszczysz sam to jest nudne jeżdżenie autem

i rozwalanie się a potem trochę strzelania i w kółko. Sorry ale dla mnie GTA jest grą przereklamowaną.

Nie grałem w Far Cry2 ale z opisów graczy jest podobna do GTA4 i chyba bardziej by mi przypadła do gustu.

Edytowane przez roki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie MGS4 jest tam akcja w GTA4 jak się o nią nie zatroszczysz sam to jest nudne jeżdżenie autem

i rozwalanie się a potem trochę strzelania i w kółko. Sorry ale dla mnie GTA jest grą przereklamowaną.

Fan MGS'a! Mam Cię!

Teraz ja mam pytanie , LBP czy Resistance 2 .

LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz jest przyklejony temat co wybrac to moze bedziemy dyskutowac takze o grach z psn :]

co wybrac Pixel Junk's Eden , Ratchet and Clank : quest for booty , Silen , Wipeout Hd , Stardust , Lumines supernova a moze "supdup a rub " xD

najbardziej 2 pierwsze pozycje mnie interesuja a co was by skusilo zeby wydac pare zlotych na psn :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak juz jest przyklejony temat co wybrac to moze bedziemy dyskutowac takze o grach z psn :]

co wybrac Pixel Junk's Eden , Ratchet and Clank : quest for booty , Silen , Wipeout Hd , Stardust , Lumines supernova a moze "supdup a rub " xD

najbardziej 2 pierwsze pozycje mnie interesuja a co was by skusilo zeby wydac pare zlotych na psn :>?

Stanowczo Super Stardust HD. WipeoutHD tylko dla hardcoreowców, którzy ciupali w poprzednie wersje. Kaczuszki dobre, aczkolwiek głównie dla dzieci - co nie znaczy, że od czasu do czasu sam do nich nie wracam, coby podciągnąć wyniki :). Ostatnio zakupiłem również remake PoP i SSF2T:HDremix i jestem zadowolony (aczkolwiek z katalogu powyżej mam praktycznie wszystko poza Edenem :D)

Ratcheta nie kupuj, jeżeli nie przeszedłeś ToD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×