Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mi szczerze mówiąc Deus niezbyt się spodobał, co prawda też nie jestem fanem tego klimatu, ale nie widziałem w tej grze nic co wynosiłoby ją na wyżyny. Skyrim mi się zawieszał (też mam Slima), ale o dziwo po wyłączeniu autozapisu już tego nie robi i spokojnie można grać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mam jeszcze pytanie odnośnie długości Batmana:AC: czy rzeczywiście gra jest krótsza od AA(wątek główny) i (liczne?) zadania poboczne coś do gry wnoszą i czy ,,dają radę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje pomocy przy wyborze jakiejś fajnej gry RPG. Zastanawiam się pomiędzy: Two Worlds II, Sacred II, TESIV: Oblivion (Skyrim na razie odpuszczam dopóki nie potanieje). Którą z tych gier byście wybrali i dlaczego?

Sacreda 2 mam (kupiłem tydzień temu). Przez pierwszą godzinę grania miałem myśl "Ale dno, nie opłacało się...". To się zmieniło wraz z postępami w grze. Gra jest miodna i za tę cenę naprawdę[!] warto.

Jest nastawiona przede wszystkim na grind ;)

Obliviona także miałem kupić, ale z tego co wiem edycje specjalne (anniversary i goty) w wersji na PS3 mają poważny problem z wampiryzmem, który może bardzo uprzykrzyć grę. Może kiedyś nadrobię ;)

OK, mam jeszcze pytanie odnośnie długości Batmana:AC: czy rzeczywiście gra jest krótsza od AA(wątek główny) i (liczne?) zadania poboczne coś do gry wnoszą i czy ,,dają radę"?

Wątpie w to. Arkham Asylum była dość krótka, nie oszukujmy się. AC nie ma prawa nawet być krótszą grą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem co wybrać.

Uncharted 3 czy może Assassin's Creed: Revelations.

Grałem w poprzedniczki i mi się oba tytuły bardzo podobały.

Teraz zastanawiam się, którą z kontynuacji wybrać jako pierwszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu dorobilem sie konsoli. Rozeznaje sie w temacie. Na liscie zakupow mam juz zapisane: u1, u2, u3, killzone 2 i 3, RDR, GOW, MGS4, Heavy Rain, inFamus, Army of Two 2, Limbo. Bf i CoD mam lub zamierzam miec na PC.

Teraz pare pytanek:

1. Nikt nic nie pisze o Socom. Wszystkie czesci sa takie sobie?

2. Chcialbym wyscigi jakies. Bardziej arkadowe. Lepszy NFS:HP, Burnout czy Motorm Storm. Dodam ze bardzo dobrze gralo mi sie w NFS MW na PC a Dirt 2 na PC lezy nieskonczony. Fajnie by bylo gdyby jakas kariera byla nawet bez fabuly. Nigdy mie jezdzilem na symulcyjnych scigankach nie wiem czy sie nie odbije od GT5 (ma jakas kariere? Dluga?)

3. Nie gralem nigdy w zadne Guitar Hero ani Rock Band. Ktora czesc moglbym wziasc?

4. Czy Dark Soul i Demon Soul to jedna seria? Lepiej kupic jedna czy dwie? W jakiej kolejnosci?

5. Cos do co op offline bo chcialbym zone wkrecic. Jest zielona w grach wiec moze nie za trudne i nie Fps. Znajdzie sie cos?

6. Ktora czesc Dragon Bala? Kupie tylko jedna ale nie wiem ktora. Nie gralem w nic takiego po za tym ze za mlodziaka w Mugena. Naruto odpada.

7. Mam Mass Efect na Pc. ME2 lepiej na PC czy PS3? To samo pytanko odnosnie Skyrim.

8. Street Fighter czy Mortal kombat?

9. Czy cos pominolem w tej wyliczance co powinienem miec w przyszlosci? RE5, serie AC i Batmana AA mam na PC.

Edytowane przez lobo1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

3. Najlepiej Bundle Pack Band Hero, później jak ograsz to dokupić jakąś inną część już bez instrumentów.

4. Można powiedzieć, że to jedna seria, ale nie te gry nie są powiązane fabularnie. Dark Souls jest nowsze i bardziej rozbudowane.

5. Może seria Little Big Planet?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu dorobilem sie konsoli. Rozeznaje sie w temacie. Na liscie zakupow mam juz zapisane: u1, u2, u3, killzone 2 i 3, RDR, GOW, MGS4, Heavy Rain, inFamus, Army of Two 2, Limbo. Bf i CoD mam lub zamierzam miec na PC.

Teraz pare pytanek:

1. Nikt nic nie pisze o Socom. Wszystkie czesci sa takie sobie?

2. Chcialbym wyscigi jakies. Bardziej arkadowe. Lepszy NFS:HP, Burnout czy Motorm Storm. Dodam ze bardzo dobrze gralo mi sie w NFS MW na PC a Dirt 2 na PC lezy nieskonczony. Fajnie by bylo gdyby jakas kariera byla nawet bez fabuly. Nigdy mie jezdzilem na symulcyjnych scigankach nie wiem czy sie nie odbije od GT5 (ma jakas kariere? Dluga?)

3. Nie gralem nigdy w zadne Guitar Hero ani Rock Band. Ktora czesc moglbym wziasc?

4. Czy Dark Soul i Demon Soul to jedna seria? Lepiej kupic jedna czy dwie? W jakiej kolejnosci?

5. Cos do co op offline bo chcialbym zone wkrecic. Jest zielona w grach wiec moze nie za trudne i nie Fps. Znajdzie sie cos?

6. Ktora czesc Dragon Bala? Kupie tylko jedna ale nie wiem ktora. Nie gralem w nic takiego po za tym ze za mlodziaka w Mugena. Naruto odpada.

7. Mam Mass Efect na Pc. ME2 lepiej na PC czy PS3? To samo pytanko odnosnie Skyrim.

8. Street Fighter czy Mortal kombat?

9. Czy cos pominolem w tej wyliczance co powinienem miec w przyszlosci? RE5, serie AC i Batmana AA mam na PC.

Możesz z listy skreślić Killzone 2 ze względu na problematyczne sterowanie i ewentualnie Army of Two, bo nie jest to pozycja najwyższych lotów

1 Lepiej sobie darować

2 Weź Hot Pursuit

3 Weź to co ma tańszy zestaw z gitarą / gitarą + perkusją czyli w naszej szerokości gograficznej GH. Poszukaj Warirors of Rock Bundle lub Superbundle

4 Jak jesteś takim hardcorem to możesz zacząć od Demon Souls, ale obie gry nie są wskazane dla początkujących

5 LittleBigPlanet 1 lub 2, Buzz, Singstar, Flower,

8 Mortal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lobo

2. Burnout jest fajny i bardzo arcade'owy. Więc generalnie polecam Ci go, grałem i ukończyłem z 90%, jest sporo funu. Nawet idzie w sieci grać.

7. Co do ME to nie wiem, ale jeśli granie do piecu Ci nie przeszkadza, to w Skyrim będzie łatwiej właśnie na PC. Ponoć zdarza się mniej bugów (nie potrafię potwierdzić) ale ma to jedną WIELKĄ zaletę - możliwość wpisywania komend w konsoli (tylda). Dzięki temu sporo idiotycznych błędów (NPC nie chce gadać, itp.) możesz naprawić wpisując odpowiednią komendę, która na przykład omija zbugowany etap. Większość komend jest na UESP wiki, możesz poszukać w guglach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co brac? Killzone 3 czy Resistance 3? Chodzi mi glownie o singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o singla to zdecydowanie Resistance 3.

Moim skromnym zdaniem w top 3 jeżeli chodzi o single FPS w tej generacji konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po pierwsze chciałem sie przywitać bo jestem tutaj nowy :)

A wracając do tematu za ok. tydzień max 2 tygodnie będę miał konsole PS3,i tutaj kieruje do was pytanie którą grę jako pierwszą kupić chodzi mi o gry Bf3 lub MW3 (ogólnie jestem fanem serii CoD'ów ale może przyszedł czas na zmiany :P). Chodzi mi tutaj o wypowiedź ludzi którzy grali w obydwie gry i mogli by je jakoś porównać wypisać plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po pierwsze chciałem sie przywitać bo jestem tutaj nowy :)

A wracając do tematu za ok. tydzień max 2 tygodnie będę miał konsole PS3,i tutaj kieruje do was pytanie którą grę jako pierwszą kupić chodzi mi o gry Bf3 lub MW3 (ogólnie jestem fanem serii CoD'ów ale może przyszedł czas na zmiany :P). Chodzi mi tutaj o wypowiedź ludzi którzy grali w obydwie gry i mogli by je jakoś porównać wypisać plusy i minusy.

MW czy BF to kwestia indywidualna, ja odpaliłem MW na pc - po chwili wyłączyłem (gdzieś już to widziałem) i wróciłem do BF'a na konsoli (bardziej mnie wciągnęło). Jak Ci się podobały poprzednie CoDy to weź Modern Warfare, jak chcesz czegoś nowego to bierz Battlefielda 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co brac? Killzone 3 czy Resistance 3? Chodzi mi glownie o singla

Mam obie ograne i prawdę mówiąc obie równie polecam. Jednakoż Killzone 3 ma wg mnie lepszą oprawę graficzną zaś Resistance 3 klimat w jakim przyjdzie nam grać. Reasumując na pierwszy ogień zakupił bym Resistance 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok - chyba kupie jednak LBP . Jeśli już jestem MGS4 czy GTA IV ?

fuck.

ja nie wiem co mam ze wzrokiem

po raz kolejny odpowiedziałem na post z przed roku confused.gif

przepraszam

niech ktoś to usunie

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×