Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ratchet and Clank : quest for booty nie jest wart tych pieniędzy, w porównaniu z ToD jest taki krótki, że szkoda marnować kasę. chyba, że bardzo chcesz mieć cała fabułę na bieżąco :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok - chyba kupie jednak LBP . Jeśli już jestem MGS4 czy GTA IV ?

zależy, czy jesteś fanem MGS, czy nie. Jeśli nie to nie sądzę, abyś przechodził tą grę kilka razy, aby odkryć wszystkie smaczki (zwłaszcza, że nie ma trofeów do tej gry), a GTA da dłuższy czas gry - trochę gorszej jakości zabawy, ale starczy na dłuższy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted... chyba ze spoza listy to Metal Gear Solid 4 Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. MGS4 zamówiony , teraz nie wiem na co sie zdecydować na R2 , LBP czy GTA IV najblizej mi chyba jednak do LBP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. MGS4 zamówiony , teraz nie wiem na co sie zdecydować na R2 , LBP czy GTA IV najblizej mi chyba jednak do LBP .

LPB jest spoko, ale do przyjemnej gry wymagana jest osoba, z którą możesz przechodzić poziomy, grając samemu szybko się nudzi. Na szczęście pozostaje online i niezliczona ilość poziomów stworzonych przez graczy. Ale jako jedyną grę na dłuższy czas to zastanowiłbym się poważnie nad LBP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. MGS4 zamówiony , teraz nie wiem na co sie zdecydować na R2 , LBP czy GTA IV najblizej mi chyba jednak do LBP .

Ja polecam Resistance 2, naprawdę świetny single i multi też niczego nie brakuje :thumbsup: i także można na dwóch pograć przez sieć.

Naprawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Resistance FOM i bardzo mi się spodobał, więc pewnie kupie też R2. Co do LBP i GTAIV to ja bym raczej wybrał GTA, bo bardziej mi podchodzi do gustu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo kasy to kup R2, ale jak nie operujesz większą gotówką to lepiej poczekaj i wydaj ją na Killzone 2;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam drobny przyplyw gotowki (sprzedalem gierki- 350zl) i chcialbym je spowrotem zainwestowac w ps3... wybor padl na Dualshocka 3 + gierka

i wlasnie nie wiem jaka gierka by byla najlepsza... zastanawiam sie nad:

PAD

+?

PES 2009

Little Big Planet

Motorstorm: Pacific Rift

GRID

Heavenly Sword

Far Cry 2

Jakies dobre WRC :]

Jesli macie jakies ciekawe typy to rzucajcie tytulami bo naprawde jeszcze nie wiem co dobre smile.gif (historii mgs'a nie znam... a bym se pogral smile.gif ) Tytuly jakie poprzechodzilem

R:FoM | Uncharted: DF | GTA IV | GT:5P | CoD4

Ogolnie to szukam gierki typu God of War, U:DF (dla siebie) no i cos do pociukania we 2... ja (18) + ludki (18+) no i co najlepiej sie spisuje na 2 graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla dwóch graczy to najlepszy wyborem bedzie LBP, albo pes 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to szukam gierki typu God of War, U:DF (dla siebie) no i cos do pociukania we 2... ja (18) + ludki (18+) no i co najlepiej sie spisuje na 2 graczy ?

Jak szukasz nawalanki w stylu God of War to bierz Heavenly Sword gierka świetna na pewno nie pożałujesz i cena ok 80 zł nówka.

Edytowane przez maly123_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za jakiś czas planuje zakup bundla PS3 80GB wraz z LBP i zastanawiam się jaką grę jeszcze dokupić. Myślałem nad dwoma tytułami - Resistance (1 bądź 2) albo Valkyria Chronicles. Obie gry mi się podobają (VC przypomina mi Fallout Tactics i Jagged Alliance), ale niestety fundusze są ograniczone, więc mogę wybrać tylko jedną pozycję :P .

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Za jakiś czas planuje zakup bundla PS3 80GB wraz z LBP i zastanawiam się jaką grę jeszcze dokupić. Myślałem nad dwoma tytułami - Resistance (1 bądź 2) albo Valkyria Chronicles. Obie gry mi się podobają (VC przypomina mi Fallout Tactics i Jagged Alliance), ale niestety fundusze są ograniczone, więc mogę wybrać tylko jedną pozycję :P .

Bierz Resistance 2 lub poczekaj miesiąc i kupisz sobie Killzone 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, jeśli na Luty będziesz miał 200zł to kup teraz R2, a jeśli nie to poczekaj i kupisz Killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Resistance 1 za 50 zł i Valkyria za 150 i masz dwie w cenie jednej :)

Valkyrie na prawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak kolega wyżej, jeśli na Luty będziesz miał 200zł to kup teraz R2, a jeśli nie to poczekaj i kupisz Killzone 2

Ja bym poczekał na Killzone 2 mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż nową grę na konsole PlayStation 3 Resistance 2 otwartą w celu sprawdzenia.

Czyli albo jest nowa, albo została już otwarta - dla mnie takie opisy się wykluczają i od takich osób nie kupuję i nie polecam - skoro chce ktoś sprzedać, to co ma sprawdzać ? Klasyczna używka, tylko ubrana z ładne słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za wszystkie porady. Poczekam na Killzone'a 2, trochę więcej pieniędzy będzie w portfelu to zakupie także VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam na sprzedaż nową grę na konsole PlayStation 3 Resistance 2 otwartą w celu sprawdzenia.

Czyli albo jest nowa, albo została już otwarta - dla mnie takie opisy się wykluczają i od takich osób nie kupuję i nie polecam - skoro chce ktoś sprzedać, to co ma sprawdzać ? Klasyczna używka, tylko ubrana z ładne słowa...

Wiele razy zdarzyło mi się kupić grę, otworzyć wsadzić do napędu a 15 minut odłożyć na półkę. Może ta osoba dostała grę na gwiazdkę otworzyła zagrała raz i stwierdziła że mu się nie podoba. Takie gry traktuję jak nówki. Oczywiście ciężko jest sprawdzić czy osoba mówi prawdę :)

@UP

Dobry wybór:)

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele razy zdarzyło mi się kupić grę, otworzyć wsadzić do napędu a 15 minut odłożyć na półkę. Może ta osoba dostała grę na gwiazdkę otworzyła zagrała raz i stwierdziła że mu się nie podoba. Takie gry traktuję jak nówki. Oczywiście ciężko jest sprawdzić czy osoba mówi prawdę :)

to niech napisze, że nieudany prezent, albo gra jednak go nie przekonała, pograł trochę i odstawił, albo gra jest krótka, przeszedł kampanię i dalej nie chce grać - nie ma problemu. Ale stwierdzenie "nowa, tylko sprawdzona" mnie irytuje, bo skoro gra została sprawdzona, to nowa już nie jest. Taki kontrahent ma u mnie minus na starcie, bo widać w nim cwaniaka - kombinatora :turned: . Ale nie ważne, bo offtopic się robi.

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niech napisze, że nieudany prezent, albo gra jednak go nie przekonała, pograł trochę i odstawił, albo gra jest krótka, przeszedł kampanię i dalej nie chce grać - nie ma problemu. Ale stwierdzenie "nowa, tylko sprawdzona" mnie irytuje, bo skoro gra została sprawdzona, to nowa już nie jest. Taki kontrahent ma u mnie minus na starcie, bo widać w nim cwaniaka - kombinatora :turned: . Ale nie ważne, bo offtopic się robi.

Masz rację zamiast napisać konkretnie ludzie motają lub piszą głupoty. Ok koniec offtopu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie troche z innej beczki. szukam gry typu tomb raider underworld czyli duzo zagadek mniej walki. prosze cos polecic znawcow gierek

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie: Disgaea 3 czy Valkyria? Sam się skłaniam bardzo ku Disgaea uwielbiam wersję na PSP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mam pytanie: Disgaea 3 czy Valkyria? Sam się skłaniam bardzo ku Disgaea uwielbiam wersję na PSP :P

Do valkyrii masz demo, sam zadecyduj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×