Skocz do zawartości
arab

[Faq] - Jak Instalować Update Firmware'u Za Pomocą Pendrive'a!

Rekomendowane odpowiedzi

ZARAZ ZROBI I ODPISZ CZY DZIAŁA

DZIĘKI KOLEGO WSZYSTKO HULA

I tak ma być ;) , pozdrawiam i załączaj język PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja mam takie pytanko posiadam slima 120gb chce wgrac oprogramowanie nowe ale tak se mysle czy nie strace zapisanych gier w somie jednyj gry Resistance 2 ja przeszedlem ale brat na osobnym koncie jeszcze nie jak to sie ma do zapisanych stanow gry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postępuje zgodnie z Waszymi wskazówkami, jednak u mnie nic sie nie dzieje....Czy mozliwe jest żeby na stronce był ten sam soft, który jest w konsoli?? Konsole zakupilem 4 tyg temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz w konsoli najnowszy soft to mozliwe ze na stronie jest ten sam :) To chyba logiczne. Ostatni Soft to podajrze 3.15. Sprawdz w konsoli jaki masz i bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. A mianowicie chcę zainstalować software 1.90 a mam najnowszy 3.21. Zrobiłem tak jak w instrukcji ale konsolka przy próbie aktualizacji nie znajduje pliku update'a. Co robić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za pomocą gry na której jast starszy soft?? Bodajże w gta4 był soft 1.10 do zainstalowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za pomocą gry na której jast starszy soft?? Bodajże w gta4 był soft 1.10 do zainstalowania.

Nie da sie wrocic do wczesniejszych wersji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet za pomoca mlotka i smalcu sie nie da. Gdyby to nie byl watek przyklejony to pewnie juz by byl zamkniety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , z góry przepraszam za odswierzanie, ale młot ze mnie -.- . Kupuje sobie jutro konsole slim 250GB i gościu mówi że to wersja ang. To jeśli sciągne tą wersje (tera jest chyba 3.40) to będe mógł zmienić na jęz. polski?. I jeszcze jedno (młot, młot, młot) te PS3->UPDATE->i ten plik tworzymy na pendrivi'e?. Sry za głupie (pewnie) pytania i za odswierzanie, chce po prostu nie obudzić się z ręką w nocniku :/

Na drugie nie odpowiadajcie, przeanalizowałem 1 post i wiem że tak -.-

Edytowane przez hetom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co mam dokładnie zrobić żebym mógł wgrać softa do ps3 za pomocą pendriva abym mógł korzystać z konsoli w języku polskim

I oco chodzi z FAT i FAT23??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem instalować FW z telefonu.Zrobiłem tak jak trzeba: w telefonie utworzyłem folder PS3,następnie w nim utworzyłem folder UPDATE a w nim wgrałem plik PS3UPDAT.PUP. Ostatecznie wygląda to tak PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP.Mam wersje softa 3.01 a chciałem na 3.41,taki soft ściągnąłem ze strony Sony.Wszystko było by ok gdyby nie to że w ogóle nie może znaleźć pliku z updatem.Gdy podłączam telefon do konsoli to wyskakuje napis "An Unknown USB device has been connected",wtedy wchodzę w "System Update" i naciskam "Update via storage media",oczom moim ukazuje się komunikat "No applicable update data was found". Czy ktoś mógł by mi pomóc? Da się w ogóle zrobić coś takiego z telefonu?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze komorka zadziala z ps3. tak samo jak aparat cyfrowy. (jedno i dugie wymaga czesto sterownikow)

moze w ustawieniach telefonu powinienes przestawic go na "pamiec masowa"

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przestawiałem go na "magazynowanie danych" "druk. i multimedia" itd. i nic.

No ale spróbowałem dzisiaj z płytą i o dziwo zadziałało,normalnie wykryło update'a i mam już najnowszą wersję :)

W każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale robię wszystko dobrze ale gdy jestem w playstation to nie wiem co wcisnąć żeby plik poleciał na PS Pomocy

EDIT : Zrobiłem z dyskiem przenośnym i wszystko hula mam nowy soft :D

Edytowane przez Areczek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy w tej dziedzinie ;D A więc tak chciałem zainstalować UPDATE. Mam zgranego na pendrive. Tylko nie wiem gdzie go dokładnie wgrać. F:\PS3\UPDATE > i tutaj wgrać tego uptade?

Żeby nie spamować to spytam się jeszcze o coś innego czy Themsy też mam wgrywać do F:\PS3\THEMES czy wystarczy na F:\THEMES ?

Edytowane przez Grande

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy w tej dziedzinie ;D A więc tak chciałem zainstalować UPDATE. Mam zgranego na pendrive. Tylko nie wiem gdzie go dokładnie wgrać. F:\PS3\UPDATE > i tutaj wgrać tego uptade?

Żeby nie spamować to spytam się jeszcze o coś innego czy Themsy też mam wgrywać do F:\PS3\THEMES czy wystarczy na F:\THEMES ?

http://www.ps3site.pl/forum/topic/1327-faq-jak-instalowac-update-firmwareu-za-pomoca-pendrivea/

F:\PS3\THEMES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wersje oprogramowania 3.40 a żeby zaktualizować do wersji 3.50 to muszę instalować te wersje 3.41 i 3.42?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem wszystko jak jest opisane lecz moja konsola wogole nie wykrywa pendriva co tu sie moze dziac ?pomozcie

to kolego mi podpowiedz jak to zrobic to moja ps3 nie czyta wogole ze pendrive jest w usb

siema ja mam softa 3.21 i cchego aktualizowac do 3.41 a nie wykrywa mi pendriva w usb masz jakies pomysly na to co sie moze dziac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaki soft ma cech-2504b ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zarazem mój pierwszy post, także dobry wszystkim :)

Skorzystałem z promocji Playa i od dziś mogę się cieszyć nowym PS3 :D :) Dostałem cały zestaw łącznie z eye toy, kontrolerem move itd.

Chciałem sobie pograć w gry sportowe właśnie z użyciem nowego kontrolera ruchu, ale wymagany jest soft minimum 3.40 a mam 3.30

Czy znalazłaby się jakaś życzliwa/cierpliwa osoba, która pomoże mi przejść przez proces instalacji nowego firmware? bardzo mi na tym zależy, ponieważ nie chciałbym zacząć przygody z PS3 od jakiejś awarii...

Chciałbym zaktualizować konsolę za pomocą pendrive'a ponieważ mam za słaby net zeby aktualizować bezpośrednio po podłączeniu do internetu konsoli i jeszcze w ogóle sieci nie konfigurowałem. :D

Chciałbym minimum soft 3.40(żeby pograc tym kontrolerem), max 3.41. Niepotrzebne mi na daną chwilę żadne nowości. Mimo, że preferuję oryginały(również na moim x'ie), to nie chciałbym zamykać furtki przyszłemu być może nabywcy mojej konsoli(jezeli w ogole kiedys sprzedam...), który być może będzie chciał po prostu używać kopii zapasowych - to już indywidualna sprawa każdego użytkownika konsoli...Ja zdecydowanie wole kupować używane nowe tytuły i pocinać w sieci z ludzmi niż się zastanawiać czy zbanują czy nie itp. itd.

Konsola wersja SLIM, 250GB, soft 3.30 (jeżeli coś jeszcze podać to prosze napisac, to poszukam :) )

Będę wdzięczny jeżeli ktoś potraktuje moją prośbę indywidualnie i pokaże co i jak po kolei, a później sam chętnie będę pomagać kolejnym nowym userom :)

Z góry dziękuję za pomoc no i do zobaczenia w sieci :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną,możliwą wersją oprogramowania systemu konsoli jaką możesz zainstalować w tej chwili jest ta oznaczona numerkiem 3.50

Obecnie jest to najnowsza wersja oprogramowania Sony PS3.

Pamiętaj,że po zainstalowaniu każdej nowszej wersji oprogramowania,nie ma możliwości powrotu do wersji starszej.

Aby zaktualizować oprogramowanie konsoli PS3,najlepiej użyj PenDrive'a.

Pobierz aktualizację klikając => tutaj

Na samym dole strony zaznacz kwadracik "Zgadzam się na warunki i zasady",a następnie kliknij w czerwony przycisk "Pobrać".

Kiedy pobieranie pliku dobiegnie końca,utwórz na PenDrive folder "PS3" i w nim kolejny o nazwie "UPDATE".

Nazwy tworzonych folderów muszą być pisane dużymi literami.

Do tak utworzonego katalogu folderów skopiuj plik z pobraną aktualizacją.

Podłącz PenDrive do USB konsoli i w menu XMB wybierz "Ustawienia",tutaj kliknij "Aktualizacja za pomocą systemu" i "Aktualizuj z użyciem nośnika pamięci" (w tym wypadku PenDrive).

Wskaż podłączony PenDrive.W tym momencie rozpocznie się instalowanie aktualizacji systemu.

Na koniec ważna uwaga: PenDrive musisz sformatować w systemie plików FAT32,w przeciwnym wypadku konsola go po prostu nie wykryje.Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×