Skocz do zawartości
ONE

Flower

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona na 100% :) Dobrze wydane pieniądze. A co do Pure - za pierwszym podejściem weszło

Mi za którymś z kolei. Nie doczytałem, że nie można robić wiatru, a i z tym parę razy mnie do dołu znosiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flower możliwy tylko na PS3?

[ciach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeslanie? IMO chodzi o przemijalnosc swiata w ktorym zyjemy - wraz z kolejnymi levelami zblizamy sie od pieknej dziewcziej laki do zniszczonego swiata. Ostatni level jawnie probuje nam wmowic ze mozemy dokonac zmian, jesli tylko chcemy. To czy zyjemy w pieknym czy w brzydkim swiecie zalezy tak naprawde od nas samych.

Świetne Szacunek miodnośc :) pozdrawiam kolege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

do 100% brakuje mi tylko jednego trofeum, mianowicie Dream - wiem, że należy odszukać ukrytych kwiatów (3), lecz nie mogę ich nigdzie odnaleźć w przedostatnim levelu (mam tylko 1), proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolegów,

do 100% brakuje mi tylko jednego trofeum, mianowicie Dream - wiem, że należy odszukać ukrytych kwiatów (3), lecz nie mogę ich nigdzie odnaleźć w przedostatnim levelu (mam tylko 1), proszę o pomoc :)

Youtube !! Tam jest wszystko mega napisane. Ale ogólnie sprawa jest taka, że a samym początku lecisz w prawo, za pagórkiem masz 1. Potem gdy rozwalisz pierwszą bramę na prawo masz słup, pod którym są kwiatki. Zbierz je, a się wywróci, a pokażą się kwiatki. I potem, gdy już jesteś w tym labiryncie, trzeba będzie w pewnym momencie skecić w prawo, będą we wgłębieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, faktycznie wszystkie filmiki znajdują się na youtube.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra po zamiatałą, przy pierwszym kontakcie z Flower japa cieszyła mi się mimowolnie...najlepszy "odstresowywacz" jaki można sobie wymarzyć np. po sesji w "Dead space":)!! Szczególnie pierwszy i drugi poziom/sen... Tylko chciało by się więcej:), także to 29 zł było najlepiej zainwestowanym groszem w tym roku:). no... grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flower przepiekna gra !! Kazdy musi w nia zagrac.

PS

Najlepszy usypiacz dla mojego syna 2,5 roku jak tylko zaczynam grac to za 5 minut spi u mojego boku :D

polecam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flower przepiekna gra !! Kazdy musi w nia zagrac.

PS

Najlepszy usypiacz dla mojego syna 2,5 roku jak tylko zaczynam grac to za 5 minut spi u mojego boku :D

polecam !!!!

No to mnie przekonałeś do zakupu przetestuję na mojej malutkiej Lauruni THx ;)

Edytowane przez red_baron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnie przekonałeś do zakupu przetestuję na mojej malutkiej Lauruni THx ;)

:> to sie ciesze :>

mowa tu o pierwszych 4 lvl bo pozniej z tego co czytalem, sa bardziej mroczne :P i zaczym ladnie sobie pokimac, bajtel moze wpasc w mala rozpacz hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście 5 poziom bardzo się z Linger in Shadows kojarzy, nie mam go zamiaru włączać, najmniej mi się podobał ze wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna. Nie obraziłbym się gdyby kiedyś dodali nowe poziomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś coś wie co wprowadza patch 1.01?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten patch wyszedł? Bo ja wczoraj grałem a patcha zadnego nie sciagałem chyba że mam a nie wiem ;D

Edytowane przez BOBSON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie długo wczytywało się menu oraz plansza z prądem. Mam nadzieję, że do poprawili. W planszy z prądem na początku mam samą trawę, dopiero później pojawia się sam płatak, kwiatki oraz przewrócone słupy energetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Flower po przeczytaniu tego watku z czystej ciekawosci - gra faktycznie moze sie podobac, ALE uwaga niesamowicie dziala na kobiety. Jest w niej cos magnetyzujacego (kolory, tematyka, muzyka itd) co hipnotyzuje plec piekna, ktora potem nie mozna odciagnac od ekranu ;) - to doskonaly produkt na rozpoczecie przygody z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra relaksująca gra , dziwaczne trofea, ładna grafika , gra spoko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALE uwaga niesamowicie dziala na kobiety. Jest w niej cos magnetyzujacego (kolory, tematyka, muzyka itd) co hipnotyzuje plec piekna, ktora potem nie mozna odciagnac od ekranu...

To akurat zaneguję, owszem popatrzy jak gram i tyle, jak dziewczyna nie lubi/lubi grać to ta pozycja jej nie wciągnie. Testowane na 2 "egzemplarzach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

trofeum Dream wymaga znalezienia wszystkich sekretnych kwiatów? tzn. są po 3 na każdy level?

Dwa nie podpisane trofea, jak je zrobić? :)

Edytowane przez bigdaddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat zaneguję, owszem popatrzy jak gram i tyle, jak dziewczyna nie lubi/lubi grać to ta pozycja jej nie wciągnie. Testowane na 2 "egzemplarzach"

Ściągnąłem dla swoje żony :) Myślę sobie będzie miała w co pograć,

Jej reakcja: "A nie mogłeś mi kupić Wolfenstein'a?" :) i tak też się stało ... obecnie w wolnych chwilach śmiga po korytarzach i wykańcza hitlerowców

Nie ma więc co generalizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie mogę kupić nic ze Store, bo moja karta tam niedziała. Jakby ktoś miał do odsprzedania 1 slocik za rozsądną cenę, to na PW. A gra fantastyczna, grałam u koleżanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ta gre i napisze ze jest to rewelacyjny przerywnik pomiedzy grami gdzie sie likwiduje wroga :)

Gra ma bardzo fajna grafike do tego muza pierwsza klasa.Gierka na wyciszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×