Skocz do zawartości
ONE

Flower

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślałem, czy napisać w tym wątku dotyczącym Flower ... bo za dużo nie pograłem :) Moja druga połówka siedzi od rana i lata płatkami to w lewo, to w prawo ;) Gra ma urok, klimat, to coś ... co pozwala się kapitalnie odprężyć i zrelaksować. Coś niesamowitego, taki magnetyzm w tak prostym tytule. No i ta grafika - jezu jak to wszystko w tym tytule ze sobą współgra!

Szczerze polecam osobom które:

- mają luźne 30 zł

- lubią się odprężyć z padem w łapie

- lubią gry inne/nieszablonowe/niepowtarzalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Flower po przeczytaniu tego watku z czystej ciekawosci - gra faktycznie moze sie podobac, ALE uwaga niesamowicie dziala na kobiety. Jest w niej cos magnetyzujacego (kolory, tematyka, muzyka itd) co hipnotyzuje plec piekna, ktora potem nie mozna odciagnac od ekranu ;) - to doskonaly produkt na rozpoczecie przygody z ps3.

No to wyglada na to, ze pokazywanie tej gierki naszym kobietkom to niezly strzal w kolano... no chyba ze ktos ma dwa tv i dwie konsolki (feta i slima moze;))

Edytowane przez mj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić trofeum "Play the game after a week long break." w tej grze?

Mam po tygodniu nie odpalania jej znów w nią zagrać? :pardon:

Bo zgłupiałem...

dokladnie tak. ale jest na to sposob - przestaw date w ustawieniach konsoli o tydzien i wlacz gre. oczywiscie po tym jak puchar wpadnie, mozesz wrocic do prawidlowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział Trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem z ciekawosci i ... bardzo mile sie rozczarowalem :)

Naprawde warto zainwestowac w ta gre.

Szkoda tylko, ze pozniejsze etapy sa takie ciemne, ponure.

Ciekawy tytul.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze pozniejsze etapy sa takie ciemne, ponure.

Jeżeli ukończysz każdy level na 100% (z wyjątkiem jednego), to będziesz miał prawdziwy pokaz soczystych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zielony listek w doniczce oznacza osiagniecie 100% danego etapu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem we flower, ale z tego co pamiętam to zielone listki na doniczce oznaczały, że znalazłeś ukryty kwiat (nie pamiętam jak się nazywał dokładnie). W każdej lokacji masz po trzy takie kwiatki i musisz je zebrać wszystkie, żeby zdobyć jakieś trofeum, ale tez nie pamiętam jakie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku zastanawiałem się czy sciągnąć tą gre. Jak poczytałem Wasze wypowiedzi o tej grze i sterowaniu płatkami kwiatów to pierwsze co pomyślałem że gra jest dla małych dziewczynek.

W końcu się przekonałem, zassałem i powiem jednym słowem o tej grze: NIESAMOWITA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka extra gra,jak zdobyc te trophy flOw??pozdro

W trzecim poziomie musisz przelecieć przez tunel i powinno wypaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, ta płynność animacji, te kolory. Totalny zen. Moja żona z bananem na twarzy machała padem chyba z pół godziny po czym skwitowała krótkim: "fantastyczne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu piękna. Twórcy wykazali się prawdziwym artyzmem. Machanie padem jest czystą przyjemnością, a stylistyka gry powala :-). Piękna gra, warta każdego grosze i przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych, do 18 lutego gra jest do ściągniecia z psn za 10 zł. Ja się właśnie skusiłem. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja także się skusiłem. Właśnie zarejestrowałem sobie w systemie swoją leciwą visa electron z mbanku (wystarczy tylko sobie ustawić limit na zakupy w necie na stronie, bo domyślnie jest 0,00PLN). Chciałem wypróbować kupując coś taniego i jakie było moje zaskoczenie jak się okazało, że za flower zapłacę tylko 10PLN. Gierka świetna. Ciekawe czy mej lubej się spodoba :)

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niezdecydowanych, do 18 lutego gra jest do ściągniecia z psn za 10 zł. Ja się właśnie skusiłem. :]

wow, dzięki za informacje :D już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad kupnem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zassalem ta gre, powiem tak : "jest warta tych 10 zl :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie został ściągnięty ani automatycznie z grą ani nie pojawił się na liście po ściągnięciu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw jak na razie pojawił się tylko na sklepiku USA, w EU ma pojawić się chyba przy następnej aktualizacji.

Ale raczej wątpię, że będzie on za darmo, nawet dla tych co zakupili grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam,

mam pytanko odnosnie trofika - Pure no ni jak nie moze mi to wpasc ma ktos jakies sposoby nie daje rady z tym :( zadne sposoby nie dzialaja a te filmiki ktore sa na youtube to ni jak maja sie do realizmu wogole nie mam wladzy na platkiem na sam koniec ani zatrzymac ani do gory leci sobie sam jak chce teraz w trakcie pisania wpadla mi do glowy jedna rzecz moze to trzeba zrobic na pelnej predkosci i z dluga kita tego jeszcze nie probowalem ... ale nie wiem czy chce mi sie ktorys tam nasty raz odpalac ten poziom dzisiaj :P

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem za pierwszym razem. W ogóle nie zbierałem tych pierwszych płatków, tylko te co były potrzebne do odblokowania dalszej drogi.

Potem tylko jak spadały te rusztowania, to leciałem na samej górze najwolniej jak się da, w ogóle prędkości nie wciskałem.

I tak jakoś przeleciałem do końca i zaliczyło mi trofeum. Chodzi po prostu o to, żeby nie "zranić" kwiatka ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki :)

wkoncu ukonczylem te kwiatki na 100% :)

trofeum pure dalo popalic, tak samo jak i zloty pucharek :)

powodzenia wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×