Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

wii.JPG.85ef0f193434e42866f990a4c07433d8.JPG

 Pełno tego, ale praktycznie wyszło jak za nowy tytuł na ps4 :) Dzieciaki zakosiły jedną i pykają w Mario Karta aż miło ja w nocy się zabieram z Xenoblade'a. 

 

 Archaiczność wcale nie przeszkadza, a dodaje tylko smaczku i mam małe pytanko obie konsole mają wejścia na 4 pady od Gamecube'a czy w gry z kostki można grac tylko na padzie od wyżej wymienionej konsoli?  

 

 Baten Kaitos i Skies of Arkadia bym z chęcią ograł, bo to klasa sama w sobie, a ominęły mnie te tytuły.

Edytowane przez Strife
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wii.JPG.85ef0f193434e42866f990a4c07433d8.JPG

 Pełno tego, ale praktycznie wyszło jak za nowy tytuł na ps4  Dzieciaki zakosiły jedną i pykają w Mario Karta aż miło ja w nocy się zabieram z Xenoblade'a. 

 

 Archaiczność wcale nie przeszkadza, a dodaje tylko smaczku i mam małe pytanko obie konsole mają wejścia na 4 pady od Gamecube'a czy w gry z kostki można grac tylko na padzie od wyżej wymienionej konsoli?  

 

 Baten Kaitos i Skies of Arkadia bym z chęcią ograł, bo to klasa sama w sobie, a ominęły mnie te tytuły.

 

Gratuluję zakupu, przed Tobą masa naprawdę genialnych gier. Oprócz tytułów oczywistych typu serie Mario, Zelda itp polecam znakomite party games - Warioware, BoomBlox. U mnie są cały czas odpalanie gdy pojawią się znajomi :)

 

Do uruchomienia gier z GameCube potrzebujesz padów do tej konsoli i karty pamięci do zapisywania save.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem się trochę, za dużo tytułów na raz więc na pierwszy ogień idą:

PS4: Tales of Berseria dowalić do 200lv, Sleeping Dogs wielkie zaskoczenie że tak fajnie się w to gra, bo seri GTA nietrawię :)

PS3: SSX córka czesze triki.

PSP: Ikki Tousen 

Wii: Fire Emblem urzekło mnie po prostu, więc Xenoblade i Zelda musi poczekać, a z dzieciakami Mario Kart to jest tak miodne że normalnie czuję się jak w ulu :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieR: Automata - dopiero zacząłem ale już mówię wow.

 

Horizon Zero Dawn - cudny świat.

 

For Honor - świetna gra, tylko te serwery niech ubi ogarnie bo czasem potrafi wywalić z gry.

 

NBA 2k17 - gram i zastanawiam się co mogą jeszcze zmienić by było jeszcze lepiej, przecież ta gra jest niemal idealna.

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire Emblem Radiant Dawn dawno nie widziałem tyle razy napisu game over, świetna gra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11.03.2017 o 18:44, Strife napisał:

wii.JPG.85ef0f193434e42866f990a4c07433d8.JPG

 Pełno tego, ale praktycznie wyszło jak za nowy tytuł na ps4 :) Dzieciaki zakosiły jedną i pykają w Mario Karta aż miło ja w nocy się zabieram z Xenoblade'a. 

 

 Archaiczność wcale nie przeszkadza, a dodaje tylko smaczku i mam małe pytanko obie konsole mają wejścia na 4 pady od Gamecube'a czy w gry z kostki można grac tylko na padzie od wyżej wymienionej konsoli?  

 

 Baten Kaitos i Skies of Arkadia bym z chęcią ograł, bo to klasa sama w sobie, a ominęły mnie te tytuły.

 

O 11.03.2017 o 18:44, Strife napisał:

wii.JPG.85ef0f193434e42866f990a4c07433d8.JPG

 Pełno tego, ale praktycznie wyszło jak za nowy tytuł na ps4 :) Dzieciaki zakosiły jedną i pykają w Mario Karta aż miło ja w nocy się zabieram z Xenoblade'a. 

 

 Archaiczność wcale nie przeszkadza, a dodaje tylko smaczku i mam małe pytanko obie konsole mają wejścia na 4 pady od Gamecube'a czy w gry z kostki można grac tylko na padzie od wyżej wymienionej konsoli?  

 

 Baten Kaitos i Skies of Arkadia bym z chęcią ograł, bo to klasa sama w sobie, a ominęły mnie te tytuły.

 

Stary obowiązkowo RED STEEL 2 ograj... No i New Super Mario Bros...

 

BTW: Przerobiona czy nie?? Bo konsolę przerabiasz softem (wgrywasz z karty pamięci) nawet taki noob jak ja sobie poradził ;) Tym bardziej, że poradniki po polsku krok po kroku :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 60 godzin za mną...

 

 

 

Najlepszy tytuł w jaki życiu grałem... dla mnie w około 29 letniej karierze czynnego gracza nie ma lepszej gry od najnowszej legend of Zelda...

 

I wszyscy razem: "link, he come to town, to save the princess zelda " 

 

Tytuł który wyznacza standardy I wzór do naśladowania jak to miało miejsce w czasach n64 i Ocarina of time... 

 

10/10? - oooooooczywwwwiscie :* 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zdun napisał:

Pierwsze 60 godzin za mną...

 

 

 

Najlepszy tytuł w jaki życiu grałem... dla mnie w około 29 letniej karierze czynnego gracza nie ma lepszej gry od najnowszej legend of Zelda...

 

I wszyscy razem: "link, he come to town, to save the princess zelda " 

 

Tytuł który wyznacza standardy I wzór do naśladowania jak to miało miejsce w czasach n64 i Ocarina of time... 

 

10/10? - oooooooczywwwwiscie :* 

 

 

Boże kolejny leming. Nie idź tą drogą Paniczu Zdun...

 

BTW: Smaruj mocno się aby się nie przetrzeć... ;)

 

A serio to cieszy mnie jako gracza, że masz swego świętego grala, grę idealną... ale jako prawdziwy Polak patriota, muszę opluć, stłamsić, zazdrościć, że masz lepiej, więcej itp.. ;)

 

Jesteś fanbojem, mającym klapki na oczach jeżeli chodzi o NINĘ, ale skoro mówisz, że 10/10 niech bedzie, tylko weź mi rozwiń te wyznaczanie nowych standardów na przykładach z gry... (Ja chcę po prostu zrozumieć te achy, a niestety w grę nie grałem ani na "gifach ani na YT")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Boże kolejny leming. Nie idź tą drogą Paniczu Zdun...

 

BTW: Smaruj mocno się aby się nie przetrzeć... ;)

 

A serio to cieszy mnie jako gracza, że masz swego świętego grala, grę idealną... ale jako prawdziwy Polak patriota, muszę opluć, stłamsić, zazdrościć, że masz lepiej, więcej itp.. ;)

 

Jesteś fanbojem, mającym klapki na oczach jeżeli chodzi o NINĘ, ale skoro mówisz, że 10/10 niech bedzie, tylko weź mi rozwiń te wyznaczanie nowych standardów na przykładach z gry... (Ja chcę po prostu zrozumieć te achy, a niestety w grę nie grałem ani na "gifach ani na YT")

 

W grze walą pioruny: musisz zdjąć wszystko metalowe z ekwipunku.

 

Nie masz ognia, nic nie staje na przeszkodzie aby rozpalić ognisko stawiając drewno, wyciągnąć z ekwipunku krzemien I uwaga tylko metalowymi przedmiotami jak uderzysz w krzemien rozpalisz to drewno. 

 

Jest temperatura za niska- jeśli nie masz ogrzewanego ciucha: zamarzasz. 

 

Deszcz pada? Zeslizgujesz się I nie możesz wspiąć na skalę 

 

Przypadkowo walcząc z przeciwnikiem podpalisz strzała trawę, wywolasz pożar 

 

 

Wszystko odkrywasz sam, nie ma znaczników, zagadki na poziomie, questy rozbudowane, świat większy od wiedzmina I zayebany przygodami: ale dla niezanajomionych nie ma znaczników = świat jest pusty :1_grinning: znaczniki tworzymy sami, krótka wyprawa do jaskini że skarbem zamienia się w parogodzinna przygodę z przetrwaniem w roli głównej. 

 

120 mniejszych świątyń a każda z nich przewyższa zagadki z 2 rebootow tomb raiderow I trzeba ruszyć mozgownica, 4 główne tomby na parogodzinne wytezenie umysłowe. Masa miast wypełnionych questami które trzeba zrozumieć : typu - "znajdziesz go gdy skrzyzujesz na mapie świątynie czasu, shrine oraz nasze położenie " na tej postawie sam sobie na mapie ogarniasz mniej więcej miejsce zakończenia zadania a to jedno z setek dodatkowych aktywności... to nie gra, to kolos!!!

 

Takich mechanik które odkrywasz absolutnie sam (nie ma samouczkow) są setki jak nie tysiące : jeśli w życiu coś działa to wiedz że reakcja w grze jest bardzo podobna... 

 

Zagadki, żywioły, survival (jest to najbardziej survivalowy tytuł z jakim obcowalem), wielkość I różnorodność świata, brak robienia z gracza tepaka I do całej wiedzy o mechanice dochodzisz sam. Magia, mistycyzm I piękno... oto nowa legend of Zelda! 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie zdun,

Jak ja bym pograł w nową Zelda.

Wiesz co piszesz bo grasz.

Ja powiem coś więcej, można poczuć to co opisujesz nawet oglądając YT a więc co dopiero trzeba przeżywać grając w to samemu... Na pewno jest to gra najlepsza i tyle! Cudo...

 

 

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie zacząłem przygodę z Wiedźminem 3. Miał wpaść Horizon, ale w tej samej cenie wpadł Wiedźmin, No man's sky, TLoU, + dołożyłem trochę do Fifa 17. W3 i TLoU po kolei.

W przerwach od Wiedźmina albo jakiś meczyk albo wycieczki po kosmosie dla rozluźnienia.

 

Horizon zostawiam na później.

 

Oneplus 3 & Tapatalk

Edytowane przez psajtex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozpocząłem swoją przygodę z Destiny! Wiem, rychło w czas >.< XD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Arc the Lad: Twiglight of Spirits

PS3, PSP, PC, Xbox360 kurzą się :)

WII: Xenoblade Chronicles jeden z najlepszych jRPG'ów w jakie grałem, New Mario Bros powrót do dzieciństwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 nic a w kolejce horizon, wildlands, torment, resident evil7 I dokończyć yakuze 0 , wszystko UJ gdyż :

 

Wiiu: fatal frame 5 po raz czwarty

 

Switch: 100 godzin z nową zelda za mną a ledwo się rozkrecam  w przerwie fast rmx (też zajebiste). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fantastic adventures of DIZZY.

 

Muszę zebrać wszystkie gwiazdki zanim umrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zdun napisał:

Jak już wiemy na sony nie ma exow, a jak już nie ma to pytanie w który grać? ! :24_stuck_out_tongue: 

 

 

trzeba bylo poczekac 3 dni i dolozyc persone :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić :) preorderowalem limitke więc lepiej dać ja sama ;) 

 

Ale nie, zaraz się dowiem że ea a, parę na krzyż gier we wstecznej oraz jakiś kolejny abonament to lepsze niż góra exow ;) 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenoblade Chronicles, właśnie dołączyła do mnie "siódemka", olałem wszystkie inne gry, bo klimat w tej grze miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun tak z czystej ludzkiej ciekawości... robisz w życiu cokolwiek poza graniem w gry video?

Rodzina? Praca? Cokolwiek...?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, adick007 napisał:

@zdun tak z czystej ludzkiej ciekawości... robisz w życiu cokolwiek poza graniem w gry video?

Rodzina? Praca? Cokolwiek...?


Pewnie jak każdy człowiek tak, tylko jak wiele osób tutaj, nie widzi potrzeby uzewnętrzniania się z życiem prywatnym na forum gdzie 70 % to Sonoklapy, kryptopedofile i trolle :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, adick007 napisał:

@zdun tak z czystej ludzkiej ciekawości... robisz w życiu cokolwiek poza graniem w gry video?

Rodzina? Praca? Cokolwiek...?

 

A tu cie zdziwie ;) mam 3ke malolatow, za sobą żonę, teraz "konkubine", a pracuje 12 godzin- 6 dni w tygodniu pracując na swoim od lat :) , gram dziennie około 2-4 godzin nocą po pracy, dni wolne raczej spędzam z dziećmi chociaż najstarsze 4.5 roku już ze mną pogrywa w mario tenis :) 

 

Gry to moja pasja nie wszystko co kupuje przechodzę ale właśnie posiadanie I granie daje mi najwięcej satysfakcji :)  

 

Gram od 29 lat mając niedługo 34 więc mogę spokojnie siebie nazwać pasjonatem - chociaż nie lubię tego określenia :)  

 

Może wydaje ci się że dużo gram, gdyż dużo kupuje I staram się chociaż 50% ograc... gdybyś zobaczył moja kupke wstydu czekajaca na lepsze czasy w odmetach magicznej szafy. 

 

Raz się otworzyć to chyba nie pedal co? :rydzy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, zdun napisał:

 

A tu cie zdziwie ;) mam 3ke malolatow, za sobą żonę, teraz "konkubine", a pracuje 12 godzin- 6 dni w tygodniu pracując na swoim od lat :) , gram dziennie około 2-4 godzin nocą po pracy, dni wolne raczej spędzam z dziećmi chociaż najstarsze 4.5 roku już ze mną pogrywa w mario tenis :) 

 

Gry to moja pasja nie wszystko co kupuje przechodzę ale właśnie posiadanie I granie daje mi najwięcej satysfakcji :)  

 

Gram od 29 lat mając niedługo 34 więc mogę spokojnie siebie nazwać pasjonatem - chociaż nie lubię tego określenia :)  

 

Może wydaje ci się że dużo gram, gdyż dużo kupuje I staram się chociaż 50% ograc... gdybyś zobaczył moja kupke wstydu czekajaca na lepsze czasy w odmetach magicznej szafy. 

 

Raz się otworzyć to chyba nie pedal co? :rydzy:

Raz nikomu nie zaszkodzi, ale pamiętaj że dwa to już prostytucja:rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun Spokojnie, na emeryturze będziesz miał tyle czasu że wszystkie tytuły nadrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nóżka napisał:

@zdun Spokojnie, na emeryturze będziesz miał tyle czasu że wszystkie tytuły nadrobisz ;)

 

Ja pitole Zdun wtedy Kupi Xbox_48_Fish (czy jak tam to będzie) z kompatybilnością wsteczną do WiiU,PS6 i XboxScorpio włącznie i na jednej kąsoli ogra wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×