Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

PS4: Fairy Fencer od czasu do czasu, pomagam małemu przejść Crasha, a raczej to on mi pomaga.

 

Telefon: Tales of Link pierwsza gra w którą gram dłużej niż godzina na tel, wessało mnie.

 

PSP: Tales of Rebirth ta gra do dziś pod względem wykonania kasuje większość jRPG'ów

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem za free Mafia 3 i zacząłem grę ale raczej jej nie skończę. Niby klimat na początku gry jest super ale po przeczytaniu masy negatywnych opinii o grafice i bugach niestety wszystko się potwierdziło... Ta gra jest bardzo brzydka, tekstury mają zerową ostrość... Strasznie mnie to odstrasza!

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kolos28 napisał:

Dorwałem za free Mafia 3 i zacząłem grę ale raczej jej nie skończę. Niby klimat na początku gry jest super ale po przeczytaniu masy negatywnych opinii o grafice i bugach niestety wszystko się potwierdziło... Ta gra jest bardzo brzydka, tekstury mają zerową ostrość... Strasznie mnie to odstrasza!

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

musisz jeszcze wziąć pod uwagę powtarzalność jaka wkrada się podczas gry nie każdemu to odpowiada, grałem jeszcze bez dużych łatek po premierze więc nie wiem jak wiele się zmieniło, na grafikę nie zwracam uwagi.

 

teraz obecnie mój czas spędzam w Skyrim, i ciężko mi się oderwać, jeszcze tyle do zrobienia a gdzie dodatki, wakacje w Tamriel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 podejście okazało się dla mnie dobre i w końcu się wkręciłem w Watch Dogs 2. Całkiem fajnie się w to pyka. Fajny klimat, hakowanie. Podoba mi się choć wiadomo - sandbox, monotonia i te sprawy. Lecę główny wątek i robię to co wymagane by skończyć główną historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz jeszcze wziąć pod uwagę powtarzalność jaka wkrada się podczas gry nie każdemu to odpowiada, grałem jeszcze bez dużych łatek po premierze więc nie wiem jak wiele się zmieniło, na grafikę nie zwracam uwagi.

 

teraz obecnie mój czas spędzam w Skyrim, i ciężko mi się oderwać, jeszcze tyle do zrobienia a gdzie dodatki, wakacje w Tamriel.

Łatki nadal nie zmieniły zbytnio nic w kwestii optymalizacji czy grafiki. Obraz potrafi zrywać podczas jazdy autem tak jakby górna część niezgadzala się z ilością klatek w dolnej części obrazu 😁

Grafika również z PS3 ale za free to może program bo klimat lat 60 to coś dla mnie 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus kolejny raz dał rade i dzięki temu nie wywalam kasy na nowe tytuły, Until Dawn i Just Cause 3, a na telefonie Tales of Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lapku zainstalowałem win10 i kolekcję herosów, części od 2 do 5, miód! W dwójkę nie grałem nigdy, zaskoczyła mnie śliczną grafiką mimo wieku gry, ponadczasowa jak w legendarnej trójce. Heroes IV również pierwszy kontakt, i stwierdzam, że gra niesłusznie zjechana w swoim czasie, ale chyba inni też po latach przychylniej na nią patrzą, bo to dobra gra, która wprowadza ciekawe rozwiązania do formuły serii, taki odpowiednik dark souls 2, też zjechane, ale gra o wiele bardziej kreatywna i napakowana pomysłami od wtórnej trójki

 

edit: i jeszcze Flatout Ultimate Carnage się podratowałem, no bo posucha niemiłosierna jest w kwestii ścigałkowego arcade'u na 8 generacji

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Córka zakochała się w Unravel, mały skonczył Crasha i zabiera się za 2, ja Just Cause 3 dla relaksu.

PS Vita: nowy członek rodziny, Uncharted, Dragons Crown, Muramasa Rebirth, a od jutra Tales of Heart's R i reszte olewam dla tego tytułu :)

Wii: Mario Kart z dzieciakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored 2 po raz 3ci, animacje i sound/art-design tej gry nie potrafią mnie znudzić, mistrzostwo. Dodatek już we wrześniu, będzie grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tales of Hearts R resztę gier odpuściłem,  Tales na kibelku coś pięknego :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forza horizion 3 + dodatki na przemian z Mad Max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Observer_ czyli kolejny symulator chodzenia z elementami horroru (wbrew temu co niektórzy piszą).

Na plus - klimaty z "Łowcy Androidów", czas i miejsce akcji, interesująca grafika, sepleniący Rutger Hauer i prymitywna gierka (na wyższych poziomach) 

Minusem - niestety nudna czy wręcz irytująca eksploracja, zwłaszcza podczas hakowania ludzkich umysłów.

Niestety wirtualne wycieczki po ludzkich umysłach nie wiele wnoszą dla samej gry, jak i nie niosą jakiś dodatkowych atrakcji, jeżeli chodzi o samą rozgrywkę.

Są zdecydowanie za długie, chaotyczne, czy jak napisałem powyżej - irytujące.

A sama opowieść - no cóż, póki co to też nic specjalnego.

Mam jednak nadzieję, że pozycję uratuje zakończenie. Póki co jest bardzo średniawo...

Edytowane przez meloman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrał ktoś może "To jesteś Ty!" z Plusa? Szukam dobrej duszyczki na online, chodzi o trofeum, przypuszczam, że wystarczy się tylko połączyć i wleci, bez konieczności grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
No to źle przypuszczasz - żeby wpadł pucharek trzeba zaliczyć całą grę.
Pro tip z mojej strony - jeśli nie masz odpowiedniej ilości urządzeń na androidzie (pucharki za rozgrywkę 2 - 6 graczy), możesz to zrobić na PieCu z zainstalanym emulatorem androida. (plik apk "To jesteś Ty!" bez problemu znajdziesz w sieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, z 6 Androidami problemu nie będzie, jedynie właśnie z tym online :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad Max - dalem sie wciagnac w czyszczenie mapy. 100% nie bede robil, bo nie chce mi sie wszystkich wyzwan robic - pomijam fakt ze nazwa jednorazowe jest tutaj mylaca (punkty dostajemy za ukonczenie danego wyzwania niezaleznie czy raz czy wiecej...)

aktualnie licznik pokazuje 60%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSVita: Xenogears PL.

PS4: The last Guardian.
Cholera, tak nieresponsywnego sterowania i świrującej kamery nigdy nie zaznałem.
Trzeba to przemęczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calakuje AC Unity przegryzając co jakiś czas The Crew - wiem nuda, ale oba tytuły od dawana ani trochę mi się nie znudziły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, snejkiPL napisał:

Calakuje AC Unity przegryzając co jakiś czas The Crew - wiem nuda, ale oba tytuły od dawana ani trochę mi się nie znudziły

No to ostro jak przeryzasz tytul od ubi tytulem od ubi.... to panie troche jak jesc chleb z chlebem :24_stuck_out_tongue:

A The crew cisniesz dalej glowny watek czy co robisz? ja przyznam ze po jakims czasie jak chcialem pare roznych wozow wymaksic to mnie grind pokonal... CarPGmmo to nie jest dobry mix gatunow.

 

 

Mad Max skonczony

W ramach staroci chce Dead Space 2 pocisnac i przegryzac to nie az tak starymi indykami RIVE i Neon Chrome oraz Oxenfree.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odpoczynek od Destiny 2, RE 7 Biohazard- świetna gra wciąga jak bagno, na zmianę z Hitmanen i Forza 7.  Czekam na Assasina i Wolfenateina i co do Wolfa jestem pewny ze będzie dobra sieka to obawiam się ze z asasynem może być jak zawsze mega marketing a gra flaki z olejem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Banan91PL napisał:

Mały odpoczynek od Destiny 2, RE 7 Biohazard- świetna gra wciąga jak bagno, na zmianę z Hitmanen i Forza 7.  Czekam na Assasina i Wolfenateina i co do Wolfa jestem pewny ze będzie dobra sieka to obawiam się ze z asasynem może być jak zawsze mega marketing a gra flaki z olejem 

 

A jak Hitman?? Ja właśnie ograłem STYX-a 2, świetna skradaneczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×