Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakichs 40min powiedziec moge tyle ze graficznie fajnie, klimat stacji i kosmosu tez na plus...i tyle wrazen jak na razie...dryfuje sobie po szczatkach stacji i zbieram info i tlen..jakos nie porywa ta produkcja jak do tej pory (ale bylem tego swiadom z recek z netu)

Edytowane przez pony o)))
Ps1. Najprawdopodobniej muzyka tez bedzie na plus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiiu - Tokyo mirage sessions nonstop, plus pokken za zdrowie randomow I januszow grających w tą pseudo gierkę na smartfony. 

 

Xone - 3ci sezon killer instinct dla funu

 

Ps4 - chwilowo nic ale w planach Odin sphere oraz star ocean 5 w najbliższym czasie

 

3ds - masteruje fire emblem fates aby zaraz zakupić monstera huntera nowego 

 

Ps vita - xenogears :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adr1ft skonczone..nudne ale fajne..ale nudne..zmarnowany potencjal+ladne kosmiczne widoczki..muzyczka przygrywajaca od czasu do czasu jak pisalem wczesniej zdecydowanie na plus..dupy nie urywa ta produkcja..na jakims promo za 30-40zl do ogrania..za full prajs raczej tylko dla fanow kosmicznej nudy z nadwyzka budzetowa w postaci kilku pln

 

Czas na powazniejsze tematy...re remaster hd..maj ferst tajm w ta gre..wiem wstyd 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4:

 

1. Wiedźmin 3 Krew i Wino - w Końcu dorwałem dodatek! Jaram się jak norwerskie kościoły.
2. TC: The Division - okazyjnie
3. Black Ops 3 - okazyjnie

 

Srajfon:

 

1. PokemonGo - dopiero się rozkręcam. Hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po wyczyszceniu wszystkiego co się da w wiedźmin 3, ruszyłem z serca z kamienia.. Ale to jest dobre, to co się tam dzieje fabularnie i jakie pomysły mieli producenci.. Czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli...bardzo powoli zmierzam ku końcowi na ng+ ,nie mogę się doczekać tych dodatków ! W międzyczasie Alienation w coopie z Dziewczyną :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I am Setsuna

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I am Setsuna

Jak pierwsze wrażenia?

Czuć ducha jrpg?

Tabelek wystarczająco dużo? :-)

Jakieś walki już na koncie? Jak system? Jak NPC?

Opowiadaj tu szybko :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, adick007 napisał:

Jak pierwsze wrażenia?

Czuć ducha jrpg?

Tabelek wystarczająco dużo? :-)

Jakieś walki już na koncie? Jak system? Jak NPC?

Opowiadaj tu szybko :-)

 

Pograłem kilka godzin i wrażenia póki co pozytywne. Odpowiadając na twoje pytania:

 

Jest to standardowy japoński rpg ze SNES'a tylko w ładniejszej oprawie.

Co do tabelek to jest tak, że można kupować bronie i je rozwijać. Każda postać ma charakterystyczny dla siebie rodzaj broni. Są jeszcze amulety dające bonusy np. do siły, obrony, magii, obrażeń krytycznych itd. I to chyba wszystko z itemów zwiększających statystyki.

Czary dostajemy dostarczając NPC'owi odpowiednie składniki. Sprzedajemy mu odpowiednią ilość potrzebną do odblokowania wybranego czaru i wtedy mamy możliwość założenia go na postać. Składniki można zbierać z potworów, znajdować na ziemi (na mapie świata i w lokacjach) i w skrzyniach. Są czary wspólne (pasywne) jak i takie na wyłączność dla danego bohatera.

Walka jest podobna do tej z Chrono Trigger, też można łączyć umiejętności bohaterów i atakować razem. Walczymy maksymalnie 3 postaciami. Dodatkowo oprócz paska ATB istnieje coś takiego jak pasek Setsuny, który ładuje się po wyborze akcji danej postaci. Jeśli jest on naładowany, to wszystkie działania podejmowane przez członków drużyny zostają na krótki czas wzmocnione.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@redo

Dzięki, przekonałeś mnie :-)

Dokończę fabułę GTAV i biorę się za Setsune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4:

Bloodborne

Dark Souls 3

Assassin's Creed Unity

Kolejność przypadkowa :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 - Unravel

PS3 - maszyna losujaca musi wybrac cos z kupki wstydu (pewnie jakis klasyk HD)

 

ipad - micro machines ( @cwir - badz przeklety! :24_stuck_out_tongue:;) ) (niestety gra angazuje te czesc mozgu odpowiadajaca za hazard.... i robi to dobrze, a tak ladnie na poczatku od niej odbilem)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

badz przeklety!

 

doszedłem do 4 tieru i powiem Ci że już mi się zaczyna nudzić. zdecydowanie więcej grindowania za mniej nagród. już nie jest tak że co chwile masz odblokowane jakieś zadania albo bonusy. daję jej jeszcze parę dni bo fajnie się ściga ale przewiduję rychłą odstawkę. już mi nic nie będzie odwracać uwagi od czołgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, cwir napisał:

 

doszedłem do 4 tieru i powiem Ci że już mi się zaczyna nudzić. zdecydowanie więcej grindowania za mniej nagród. już nie jest tak że co chwile masz odblokowane jakieś zadania albo bonusy. daję jej jeszcze parę dni bo fajnie się ściga ale przewiduję rychłą odstawkę. już mi nic nie będzie odwracać uwagi od czołgów :)

 

Ja juz w Tier1 mam dosc... ale wiesz zylka hazardowca, a przejade X randomowych, to bedzie kasa, wpadna klucze itd... ale chyba powiem sobie dosc. 

Z gier offline do ktorych wracam to prosze ciebie niesmiertelny Bike Baron :1_grinning: (idealny na krotkie posiedzenia a i platnosci dosc dobrze ukryte i nie rzucaja sie w oczy)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę teraz równo.

GTA V

God of War III

Diablo III (kurde, nie wiedziałem, że to jest takie wciągające. Usiadłem za 1 razem i siedziałem 2 godziny, zacząłem w czwartek, a dziś skończyłem 1 akt)

FIFA 16

Władca Pierścieni Wojna na północy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 - Saints Row 4 - dobrze ze kupiona za grosze, poleci za grosze bo jakos tak plasko jest, 3ka bardziej mi podeszla.

PS4 - rozgrzebane unravel, dzis odrobinke polatalem w Rebel Galaxy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4:

 

#1. Trine 2: Complete Story - gierka wciąga, zwłaszcza w co-pie lokalnym.

#2. CoD: BO 3 - zombie z bratem i ciągle w multi, tylko teraz mniej bo plus się skończył :38_worried: No cóż przynajmniej boty będą mieli radochę.

#3. Czekam na Sleeping Dogs! Kurier miał być przecież przed weekendem...

 

Srajfon:

 

#1. PokemonGo - mniej trochę bo nudą zawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeszedłem Diablo na zwykłym poziomie, oczywiście high. Najwięcej kłopotów sprawił mi Belial no i Diablo. Azmodan strasznie łatwy. Zaczynam od nowa na inferno i wreszcie dropią karty kowalstwa i jubilera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 - cos wybieram z "wiekszych" gier z playlisty, krotkie posiedzenia w Chariot

PS4 - Unravel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ds - fire emblem fates (Chyba tylko ff tactics jest równie dobry)

Ps4 -  Odin sphere (dla mnie gra roku 2016 póki co)

Ps3 - drakengard 3 po raz drugi

 

Reszta konsol chwilowo odpoczywa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×