Skocz do zawartości
izi

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym Was zachęcić do przeczytania mojej pierwszej konsolowej recenzji.. Taki mały wstęp:

"25 lutego odbyła się europejska premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2009 roku. Miliony fanów na całym świecie zastanawiało się, czy najnowszy twór firmy Guerrilla Games będzie tak dobry jak zapowiadano? Wszystkich ludzi, którzy jeszcze zastanawiają się, czy Killzone 2 zawładnie posiadaczami Playstation 3, zapraszam do przeczytania specjalnie przygotowanej recenzji. "

Link do całej publikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesada z tym opisem oprawy graficznej. Miejscami tekstury są na poziomie Half-Life'a 2 a nawet gorzej. Poza tym KZ2 zalicza, miejscami nawet dosyć często, spadki framerate'u, co nie zmienia faktu, że KZ2 to naprawdę dobry i przemyślany FPS. Ogólnie recenzja dobra i rzetelna. Gratuluje!

Edytowane przez SonnyTRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie multi killzona miażdży CoD 4 i bad company :)

A dla mnie jest na odwrót.

@Temat:

Recka mi się podoba:)

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę przesada z tym opisem oprawy graficznej. Miejscami tekstury są na poziomie Half-Life'a 2 a nawet gorzej. Poza tym KZ2 zalicza, miejscami nawet dosyć często, spadki framerate'u, co nie zmienia faktu, że KZ2 to naprawdę dobry i przemyślany FPS. Ogólnie recenzja dobra i rzetelna. Gratuluje!

Może i trochę racja, ale wydaje mi się, że grafika w tej grze to naprawdę coś wyjątkowego, dlatego też taka opinia..

Jak dla mnie multi killzona miażdży CoD 4 i  bad company :)

Moim zdaniem też ;)

A dla mnie jest na odwrót.

@Temat:

Recka mi się podoba:)

Wiesz to wszystko zależy od człowieka, jego typu, ale dzięki :)

PS. Mam nadzieję, że nadchodzące recenzje będą się również podobać i następnym razem także i na stronie D-Link PGS zostawicie po sobie ślady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak wypada battlefield bc w porównaniu do KZ bo chce kupić bf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wybije i powiem ze recenzja mi sie nei podoba. pomijajac tam te zachwyty graficzne (kazdy to widzi inaczej jak juz sie przekonalismy tutaj) to dosc czesty imho zly dobor slow (medyk tam nikogo nei wskrzesza etc.) I wg. mnie za czesto starasz sie uzywac tych wszystkich wychwalajacych epitetow i czlowiekowi (mi przynajmniej) juz w polowie sie nudzi. No i kilka rzeczy powtarza sie, napisane co prawda w inny sposob ale jednak. ot nie bierz tego do siebei to ino moje subiektywne odczucia ;) wiadomo ze latwiej sie czyta niz pisze. zreszta jak na pierwszy raz to i tak chyba niezle :) nie kazdy od razu musi byc jakims Capote :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak wypada battlefield bc w porównaniu do KZ bo chce kupić bf

Zależy bo to dwie różne gry:) Kup a napeno nie porzałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak wypada battlefield bc w porównaniu do KZ bo chce kupić bf

Singiel B:BC nie podobał mi się, ale rozumiem, że to tylko wprowadzenie do multi i raczej nie ma co porównywać do singla w KZ2.

Dla mnie multi w KZ2 jest niezły i wciągający, choć zupełnie innego rodzaju od takiego R2 (w B:BC multi nie grałem). Wadą multi w KZ2 są czasem niezbilansowane składy np. 2x więcej ISA od Helgastów. Grałem kiedyś na planszy w akademii, gdzie ISA zamknęła nas w miejscu respawnu i nie dało się właściwie wyjść z pomieszczeń z działkami - oczywiście zgrany zespół by sobie z tym poradził, ale w moim było pełno takich jak ja czyli słabeuszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KZ2 to właśnie pojawił się nowy patch. Wydaje mi się, że sterownie jest bardziej "płynne". Przynajmniej takie odnoszę wrażenie i łatwiej mi się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna. Właśnie zabijam radeca na Elite i czuję że za złości zaraz wywale grę przez okno i już nie będzie cudna. xD

gorzki24.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudna. Właśnie zabijam radeca na Elite i czuję że za złości zaraz wywale grę przez okno i już nie będzie cudna. xD

gorzki24.png

Wytrwałości synu, przeto rzeczę. :) Ja miałem te same odczucia, ale przewertowałem kilkakrotnie taktykę kolegów na YT i w końcu się udało. Co do recenzji - jest w niej kilka małych przekłamań, ale ogólnie dobra merytorycznie... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo dobra , poruszanie sie broni w biegu ... wgl to cale otoczenie fajnie jest zrobione. Na pewno będzie killzone 3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli to Twoja pierwsza recenzja to na plus.Lecz z niektórymi słowami się zgodzić nie mogę.Polonizacja jak dla mnie jest sztuczna, a niektóre teksty helgastów wręcz mnie denerwują.Co do grafiki też niema nie ma tak kolorowo, jest baaardzo dobra to fakt ale niekiedy krawędzie aż rażą :confused: Ale ogólnie i recenzja i gra na duży plusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem szczerze gra nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Za dużo hałasu przed premierą. I chyba za duże oczekiwania z mojej strony. Recenzja fajna. Ale dla mnie gra to zwykły średniak. Pod względem multi...hmm? Jednak COD 4 miażdzy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy widzicie w KZ2 Grafika nawet nawet ale nie macie dość klimatów z przyszłości ? bo to mnie już nudzi , ja osobiscie wole Wojne I ,II i rzeczywistość , jedyna przyszłościówka która była mega i mi sie podobała to Time Splitters 3 na Ps2 czekam teraz na 4 o ile wyjdzie ;/ , Najlepsze Fpsy co do tej pory wyszło to jak dla mnie Battlefield 1943 , Call of Duty 4 , i następny tytuł co dopiero wyjdzie to Modern Warfare 2 ....

Edytowane przez Monoblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja juz wymiotuje 2 wojno światowo wi wszelakimi historycznymi konfliktami były już setki gier w tej tematyce.A jeżeli chodzi o przyszłość zawsze można wymyslec coś nowego a nie tylko stare powielane shematy te same operacje itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka przyjemna w czytaniu ale tak jak już było mówione za bardzo chwaląca KZ2. Dla mnie ten tytuł jest średniakiem. Kampanie meczyłem baaardzo długo bo gra mnie nie przyciągała do siebie, Multi może i fajne ale są gry z lepszym trybem, no i gigantyczny minus za brak Co-Opa. Taki R2 ma tryb Co-Op który jest baaardzo grywalny, wogolę cała gra jest Super Grywalna a jest starsza od KZ2 ! Ogólnie mnie KZ2 nie zachwycił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem i właśnie mam takie pytanko dotyczący właśnie tej zacnej produkcji Guirell'y (Kz2)

Mianowicie. Kz2 oprócz standardowych trybów (Kampania, Strefa wojny - multi) posiada także tryb zwany "potyczką" (Skirmish). Czyli taki przedsmak przed wymagającym trybem wieloosobowym. I tu jest moje pytanie. czy da się grać w tym trybie innymi klasami? Bo na razie gram standardowym uzbrojeniem (dwie giwery i pistolet), a chciałbym np. poćwiczyć jako zwiadowca, a niestety nie idzie się przełączyć jakby były te klasy zablokowane... Jak ich odblokować? Może wkrótce same się odblokują jak przejdę singla?

Jeśli chodzi o grę, to na razie miażdży - choć gram na wspomnianej wyżej potyczce. Ciekawe mapy, bardzo rozbudowane. Zobaczymy jak wypadnie single który wkrótce zagram jak się podszkolę trochę... Słyszałem, że podobno lepszy niż w "trójce".

P.S Sorry że tak odkopałem, ale bardzo chciabłym znaleźć odp. na moje pytanie, będę wdzięczny (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem i właśnie mam takie pytanko dotyczący właśnie tej zacnej produkcji Guirell'y (Kz2)

Mianowicie. Kz2 oprócz standardowych trybów (Kampania, Strefa wojny - multi) posiada także tryb zwany "potyczką" (Skirmish). Czyli taki przedsmak przed wymagającym trybem wieloosobowym. I tu jest moje pytanie. czy da się grać w tym trybie innymi klasami? Bo na razie gram standardowym uzbrojeniem (dwie giwery i pistolet), a chciałbym np. poćwiczyć jako zwiadowca, a niestety nie idzie się przełączyć jakby były te klasy zablokowane... Jak ich odblokować? Może wkrótce same się odblokują jak przejdę singla?

Jeśli chodzi o grę, to na razie miażdży - choć gram na wspomnianej wyżej potyczce. Ciekawe mapy, bardzo rozbudowane. Zobaczymy jak wypadnie single który wkrótce zagram jak się podszkolę trochę... Słyszałem, że podobno lepszy niż w "trójce".

P.S Sorry że tak odkopałem, ale bardzo chciabłym znaleźć odp. na moje pytanie, będę wdzięczny (;

Hmmm...już dość dawno grałem w ten tytuł ,ale o ile pamiętam to tam się odblokowywało poszczególne klasy.. :happy:

co do kampanii to "trójeczka" tutaj wypada o niebo lepiej (większa różnorodność lokacji oraz "atrakcje" typu prowadzenie statku kosmicznego czy latanie jet-pack'iem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×