Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do szczesliwej rodzinki brakuje tylko Big Brothera i Big Mommy, nie no beznadzieja, czuje ze ta czesc bedzie czysto komercyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wręcz odwrotnie :D czekam z niecierpliwością na jakieś nowe newsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj az sie milo zrobilo jak pomysle ile mialem frajdy przy pierwszej czesci :) Zobaczymy ciekawe na kiedy planowana jest premiera :P ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że doprosiłem się temaciku :D Super :)

Co do okładki Gameinformer to ten numer jeszcze nie wyszedł ale podobno ma być informacji na temat bioshocka na 10 stron! Jeśli to prawda to gazetka dostała niezłego exclusiva i będzie trzeba ją sobie sprowadzić na pułeczkę.

Co do strony http://somethinginthesea.com/ to jest to dla mnie jedna z najlepszych form promocji gry przed premierą! To tak pasuje do tego chorego klimatu, że aż ciarki po plecach przełażą dobrze znającym fabułę. Normalnie dając taki przedsmak niczego złego po grze nie można się spodziewać. Dla niewtajemniczonych jest to strona na której co jakiś czas pojawiają się informacje na temat wydarzeń z roku 1967... roku w którym rozgrywa się gra. Polecam do przeczytania wszystkich wycinek z gazet, listów itd :) Historia już wygląda wyśmienicie.

*AlucardMZ co jest złego w tym że gry są komercyjne chłopie? Za dużo gadek na temat polskiego hip hopu się chyba nasłuchałeś ;) Do szczęśliwej rodzinki brakuje bardziej małego braciszka :D

**Lodecki premiera jest planowana na jesień, być może będzie to wrzesień

EDIT: Po przejrzeniu strony wywnioskowałem, że zniknęło 6 dziewczynek, wszystkie podobnie wyglądające, w tym 2 siedmioletnie (urodzone w roku zakonczenia pierwszej części gry), 3 sześcioletnie i jedna pięcioletnia. Za każdym razem towarzyszyło temu zaobserwowanie na pobliskim morzu czerwonego światła pod wodą (ludzie biorą to za ufo), do tego ślady stóp których mamy zdjęcia czy lalka ala Bigg Daddy. Nie rozumiem tych wszystkich dopisków głównie na czerwono, coś ala podpowiedzi czy wskazówki, to samo tyczy się krzyżyków na mapie z liczbami (datami?). Ma ktoś pomysł, lub poprawi mnie w czymś?

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiły się nowe informacje na stronie :) porwania przeniosły się do ameryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwania zaczęły się również w USA. Wnioskuję, że te krzyżyki z datami to miejsca porwań.

Na jednym z wycinków jest napisane "Phantom Sub spotted near Miami" - może to kapitan Nemo wraz z załogą :)

A tak całkiem poważnie, ja o grywalność bym się nie bał i mam przeczucie, że to będzie jedna z tych gier, kiedy to sequel przerasta pierwszą część.

Ta gazetka to kiedy wychodzi ? Mam nadzieję, że na ps3site.pl pojawią się skany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli jakimś cudem to na pewno czasowy. W końcu od PC i Xboxa się cała seria rozpoczęła. Posiadacze kloca zdolni będą spalić siedzibę M$ jeżeli nie doczekają się wersji na ich konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh my (wlasciciele Ps3) damy im (posiadcze xboxa) Bioshoscka 2 a oni Geras of wars dwie czesci i Fable :D hehe Inaczej ugody nie bedzie :))) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupic i przejść jedynkę czy czekać na dwójkę?

To są jeszcze tacy co nie grali w jedynkę? :D

Nie zastanawiaj się, tylko pędem nabywaj! nie pożałujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno ukarze się na Xboxa, PC i PS3 (z tym ostatnim do samego końca nic nie było wiadome, więc o exclusivie nie ma co mówić).

Kupic i przejść jedynkę czy czekać na dwójkę?

Nie ma co się zastanawiać, jedynka to esencja fabuły, klimatu, gameplaya, świeżości... można by długo wymieniać. Nawet gdyby dwójka już była na rynku to nie wyobrażam sobie nie zagrania w jedynkę. Sytuacja podobna jak w metal gear solid z tą różnicą, że tu masz jedną część do nadrobienia i to dość nową a nie sprzed 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są jeszcze tacy co nie grali w jedynkę? :D

Nie zastanawiaj się, tylko pędem nabywaj! nie pożałujesz :)

Tak konkretnie to ja :P Po prostu słyszałem że można się wystraszyć jak ci przeciwnik wyskoczy przed oczami... Ja się dygam takich gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak, że tam się boi nagłych wyskoków 'potwórków' jak w silent hill, tak jest może przez pierwsze momenty grania, patrząc na tiwi z coraz wyższej pozycji przez kupę która tworzy się pod tobą ze strachu... to szybko ustępuje i bardzo dobrze bo nie o to tutaj chodzi, tutaj chodzi o chory klimat, psychiczne zachowania tych gości.. kiedy patrzysz na kolesia z pokrzywionym ryjem a on chodzi i śpiewa że jezus go kocha.. to przeraża! ale to inny rodzaj strachu :P

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem miesiąc temu i przeszedłem ją w tydzień, zaczynając od razu na hardzie bez używania vita chambersów więc powiedzy, że było i straszno i trudno, z tym wyjątkiem, że straszno przez jakoś ponad pierwszą godzinę, gdy nie było dostępnych mocnych plazmidów.

Później to tylko czysty fun w połączeniu z wkurwieniem po głupich deadach ;)

Więc nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj, bo za stówkę śmiało coś wychaczysz na allegro. Bez sensu byłoby zaczynanie swojej przygody od dwójki, bo nawet jeśli jakoś specjalnie nie będzie ona miała fabularnie wiele wspólnego z częścią pierwszą, to stracisz wiele przyjemnych godzin i doznań które daje Bioshock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*AlucardMZ co jest złego w tym że gry są komercyjne chłopie?

No moze to ze jesli cos sie robi czysto komercyjnie (czysto dla kasy) to zazwyczaj wychodzi co ;)? ...

co do Bio1, gra mnie nie urzekla, duzo bluru, gameplay taki sobie, i ten caly klimat kojarzy mi sie z syrenka ariel :D poprostu takie gry mnie bardziej rozsmieszaja niz przerazaja (ale to caly ja, mnie takie "straszne" rzeczy smiesza), jesli dwojeczka okaze sie lepsza pod kazdym wzgledem, na pewno ja kupie, ale dopiero jak spadnie do 120 zl na gieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac, jedynka zmiażdzyła mi jajca i cyce razem wzięte. A tak btw. czy bioshock 2 bedze tworzony na unreal engine 3.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No moze to ze jesli cos sie robi czysto komercyjnie (czysto dla kasy) to zazwyczaj wychodzi co ;)? ...

co do Bio1, gra mnie nie urzekla, duzo bluru, gameplay taki sobie, i ten caly klimat kojarzy mi sie z syrenka ariel :D poprostu takie gry mnie bardziej rozsmieszaja niz przerazaja (ale to caly ja, mnie takie "straszne" rzeczy smiesza), jesli dwojeczka okaze sie lepsza pod kazdym wzgledem, na pewno ja kupie, ale dopiero jak spadnie do 120 zl na gieldzie.

Gry robi się dla pieniędzy! Filmy robi się dla pieniędzy! Idzie taki koleś do roboty na 8-12h pisze ten scenariusz, czy maluje tą grafikę dla kasy, a nie dupereli. To dopiero 'blur' esencja blichtru gadać pierdoły z jakich to pobudek się nie tworzy... dla boga, potomków, żeby nauczyć...! To robi się po to żeby wrócić do dużego pięknego domu a nie kawalerki - proste :) To tak jakby wymagać od kolesia robiącego na 3 zmiany na taśmie w zakładzie opla żeby nie składał tych pierdół z pobudek czysto komercyjnych bo będzie się nimi źle jeździć ^^ Co do strachu to tam nie ma przerażać gameplay tylko aspekty życiowe, typu daj najinteligentniejszym ludziom raj a oni i tak wybiorą spośród siebie gorszych do sprzątania kibli.

No i w końcu zapytam, jaki odcinek/część syrenki ariel? Chętnie obejrzę jeśli ma taki klimat.

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu zapytam, jaki odcinek/część syrenki ariel? Chętnie obejrzę jeśli ma taki klimat

heh ja tez z checia obejrze :) ??

Dla mnie Bioshosck jest gra bardzo dobra od dawna sie nie wciagnelem tak fajnie w gre. Zgadzam sie z tym ze gra nie jest po to zeby wystraszyc ale ma mase porytych akcji :) Tak jak kolega tu wymienil idzie wygrzaniec spiewajac o Jezusie ;)) Odjazd hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry robi się dla pieniędzy! Filmy robi się dla pieniędzy! Idzie taki koleś do roboty na 8-12h pisze ten scenariusz, czy maluje tą grafikę dla kasy, a nie dupereli. To dopiero 'blur' esencja blichtru gadać pierdoły z jakich to pobudek się nie tworzy... dla boga, potomków, żeby nauczyć...! To robi się po to żeby wrócić do dużego pięknego domu a nie kawalerki - proste :) To tak jakby wymagać od kolesia robiącego na 3 zmiany na taśmie w zakładzie opla żeby nie składał tych pierdół z pobudek czysto komercyjnych bo będzie się nimi źle jeździć ^^ Co do strachu to tam nie ma przerażać gameplay tylko aspekty życiowe, typu daj najinteligentniejszym ludziom raj a oni i tak wybiorą spośród siebie gorszych do sprzątania kibli.

No i w końcu zapytam, jaki odcinek/część syrenki ariel? Chętnie obejrzę jeśli ma taki klimat.

Oj nie rozumiesz nie rozumiesz ;), wiadomo ze nic nie ma za darmo, ale jesli robi sie cos czysto komercyjnie, robi sie to przewaznie na odwal sie. (nie mowie ze b2 takie bedzie, OBAWIAM sie ze tak moze byc).

A co do syrenki ariel, to byla czysta ironia (swiat podwodny), nie te klimaty, mnie to smieszy i mam nadzieje ze kolejna czesc bedzie "na powierzchni" ;]

widac jestes slepo zapatrzony w te gre (fanatyk rzekne nawet hehe :D) wiec zaden argument pewnie do ciebie nie przemowi, sztuka krasomówstwa zda sie na nic kolego wiec nie widze juz sensu na dalsza polemizacje. :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modlę się do Świętego Dżoja patrona graczy playstation, żeby plotki o rzekomym czasowym exclusivie na PS3 były prawdziwe. Byłby to kapitalny kop w jaja M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanboje Xboxa by się powiesili xD

Duże Siostry ? Wyglądają nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×