Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

to byloby zabojcze uderzenie dla nich chyba w tym roku, cos jak "finish him" w mortal combat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ nie pisz mi że nie rozumiem proszę, jeśli robi się coś dla kasy to wcale nie robi się tego na odwal się. Czy GTA zrobione czysto dla pieniędzy, zarabiające duże więcej niż największe holiłódzkie produkcje jest zrobione na odwal się? Tak można mówić o muzyce kierowanej dla głupich mas a nie o grach.

Owszem, jestem zapatrzony w tą grę, ale mam do tego całkowite prawo ze względu na to, ile tytułów mam za sobą, a wybredny jestem cholernie Stąd też bronie tych tytułów które na prawdę doceniam, poczynając od settlers1 a kończąc na bioshocku czy metalu. Zarzucasz mi pewnego rodzaju fanboystwo a swoje argumenty popierasz hasłami typu świat podwodny czyt. syrenka ariel. Po takich słowach nie jestem nawet pewien czy Ty grałeś w tą grę dłużej niż pół godziny, mało tego, nie wiem czy grałeś w ogóle! W bioshocku nie czuć podwodnego świata, lokacje są umieszczone w budynkach a to co jest za szybami rzuca się praktycznie tylko w szklanych tunelach... woda istnieje tam tylko w opisach. Argument obrócony w ironiczny żart niemające nic wspólnego z rzeczywistością to 'kolego' nie argument.

*Kill chyba nie wierzysz w to co mówisz co? :P Mi osobiście to wisi czy gra wyjdzie tylko na ps3 czy też na gemboja :P Ważne żeby pozamiatała nasss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AlucardMZ nie pisz mi że nie rozumiem proszę, jeśli robi się coś dla kasy to wcale nie robi się tego na odwal się. Czy GTA zrobione czysto dla pieniędzy, zarabiające duże więcej niż największe holiłódzkie produkcje jest zrobione na odwal się? Tak można mówić o muzyce kierowanej dla głupich mas a nie o grach.

Ale jak mam ci nie pisac ze nie rozumiesz skoro na prawde nie rozumiesz (to zadna obelga, "nie zrozum" mnie zle), wiadomo ze wszystko robi sie dla pieniedzy, ale cos sie robi DLA PIENIEDZY a cos sie robi CZYSTO KOMERCYJNIE (czyli bardziej dla pieniedzy poprostu dla kasy na odwal sie, jadac na opinii wczesniejszego produktu), ale jesli dalej ci sie wydaje ze wszystko co robi sie dla kasy robi sie porzadnie, jestes bardzo naiwny.

I gdzie do licha pisalem ze GTA robili czysto komercyjnie? te gre robili kilka lat, wlozyli w to kupe roboty (wiec marny argument przytoczyles)

Zarzucasz mi pewnego rodzaju fanboystwo a swoje argumenty popierasz hasłami typu świat podwodny czyt. syrenka ariel.

Chcesz konkretny argument zeby poprzec moje teze o twoim fanboyostwie do BioS :)? a prosze :D :

to jest tytuł o którym nasze wnuki będą się uczyć w szkole, nie pozwól byś w przyszłości zapytanie przez nie o bioshocka powiedział, że nie grałeś, bo strzelać nie umiałeś

chyba wystarczajacy argument ? ;)

Po takich słowach nie jestem nawet pewien czy Ty grałeś w tą grę dłużej niż pół godziny, mało tego, nie wiem czy grałeś w ogóle! W bioshocku nie czuć podwodnego świata, lokacje są umieszczone w budynkach a to co jest za szybami rzuca się praktycznie tylko w szklanych tunelach... woda istnieje tam tylko w opisach. Argument obrócony w ironiczny żart niemające nic wspólnego z rzeczywistością to 'kolego' nie argument.

A co do mojej gry w bioshocka, coz, gralem i przeszedlem (bez wiekszych emocji), uwazam te gre za jedna z najgorszych fpsow w jaki gralem na konsoli PS3, recoil i inne sprawy nie trzymaja sie kupy, pistoleciki smiesznie wygladaja, nierealnie (choc probowali je odwzorowac oryginalnie (np tommy gun) ) od bluru robi sie nie dobrze, wrecz zamula (krew wyglada jak kisiel dr. etkera), a to ze jestesmy otoczeni przez wode, wrecz przytlacza, big daddy nie kojarzy ci sie ze sprzetem do nurkowania na samym dnie wersja XXL? chyba tez chodzilismy po takich szkanych tunelach czyz nie? wiec czuc ten klimat, mnie niestety odrzucil i zniesmaczyl.

poprostu jestem anty do tej gry, tak samo jak do serii halo na xboxa w ktora tez gralem i tepie na kazdym kroku.

To nie jest tak patyku ze kazdemu sie gra musi podobac, a jesli sie nie podoba dostaje sie dissa ze sie w nia nie gralo itp itd ;]

Edit: @down

no, i to mi sie podoba :). eot.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to Ty nie zrozumiałeś o co chodizło mi z fanbojstwem tego tytułu, do którego się po prostu przyznaje. nie ważne już ! :D o gta pisałem ja w sensie, że robili je dla kasy i wyszło świetne ( w ogólnej opinii, nie mojej) oczywiście, że nie musi się podobać każdemu, tylko parę postów za późno wypisałeś konkretne argumenty co do Twojej oceny a nie pieprzyłeś o syrenkach. Z mojej strony koniec

Co do aktualizacji na stronie to świat w końcu głośno mówi o porwaniach (dotarło do ameryki więc pewnie by tam sprzedawali napoje z naklejkami porwanych dziewczynek gratis :D). Za niedługo na mapie świata zabraknie miejsca na nowe niusy

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za niedługo na mapie świata zabraknie miejsca na nowe niusy

I właśnie na to czekam :D może wtedy doczekamy się konkretów dotyczących gry, trailer ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlucardMZ bez obrazy ale jestes chyba jedyna osoba na tym forum ktora grala w Bioshocka i nie docenila tej gry !! Gra jest wypas bez dwoch zdan.

Proponuje zakonczyc ta dyskusje bo o gustach sie nie rozmawaia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, nie przecze.

Jakby sie o gustach nie dyskutowalo to by forow dyskusyjnych nie bylo :P choc tak sie mowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna notka doszła bodajże wczoraj no i wg mnie na lądzie zostało jedno miejsce do przyklejenia czegoś ale to okolice grenlandii :D

a oto kilka informacji które znalazłem dziś na stronach internetowych zarówno polskich jak i zagranicznych, ponoć wszystko przez wyciek z gameinformere, zaznaczone jak spoiler dla tych którzy nie chcą wiedzieć nic do momentu dostania gry w swoje łapy :)

- Główny bohater - Jake Abbott, którego córkę porwała Big Sister

- Co-oP !!!!! :)

- Nowi przeciwnicy (psy, roboty...)

- 2 nowe plasmidy - 1 zwalnia czas, telepatia do wyciagania info z ludzi np na temat kodu do drzwi czy też na temat czyiś słabości (jak aparat w jedynce będzie dodawać nam różne ciulstwa)

- Akcja dalej dzieje się w Rapture, ale inne lokacje, znajdziemy się też poza jego murami czyt. popływamy sobie

- Oprócz splicerów spotkamy też sowietów którzy będą walczyć zarówno z nami jak i z nimi o adama :) będą używać plasmidów

- Epickie walki z bossami (gigantyczna ośmiornica, nosorożec którego spotkamy w zoo

www.forum2kgames.com

www.gry-online.pl

Strona www.bioshock.com.pl dementuje te informacje mówiąc, że to plotki. Na swoje poparcie mają mocny argument w postaci skanów z GameInformera :)

Osobiście nie za wiele umie się tam doczytać, na skanach natomiast piszą, że będziemy kierować Bigg Daddym (z możliwościa używania świdru itd); Big Sister to jedna z ocalałych dziewczynek z jedynki a akcja dzieje się nie 7 lat tylko 10 po pierwszej części; multiplayer (nie wiadomo czy online czy w postaci copa); Bigg Daddy którym będziemy kierować jest pierwszym jaki został stworzony; małe dziewczynki będzie można zabijać lub adoptować żeby łaził z nami i zbierał nam adama :)

Tutaj zapraszam do przejrzenia skanów z gazety.

Na koniec mała ciekawostka w postaci promocji Bio2 w stanach:

street_tease.jpg

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy koncepcja grania

Big Daddym

wypali, bardzo w to watpie, juz na golu i innych portalach ludzie podchodza do tego sceptycznie

wiertlo zamiast reki :/

mam nadzieje ze jednak wycofaja sie z tego pomyslu (o ile to prawda oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co w jedynce nie odczuwało się tego że gra się nim poza większą siłą itd a szkoda :) Myślę, że kierując się na tak ostre posunięcie mają dobry plan co do sterowania itd. Bigg Daddy - ikona Bioshocka którą być może będzie dana graczom na własny użytek. Z ludźmi tak to jest, że gdy były ploty, że Big Daddy się nie pojawi to każdy psioczył, teraz jest możliwe że dostaniemy go w takiej a nie innej formie i mamy podobne podejście graczy. To ma być druga część tej gry i osobiście liczę na duże zmiany, ofc dobrze wykonane, byleby tylko pozostał ten chory klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co w jedynce nie odczuwało się tego że gra się nim poza większą siłą itd a szkoda :) Myślę, że kierując się na tak ostre posunięcie mają dobry plan co do sterowania itd. Bigg Daddy - ikona Bioshocka którą być może będzie dana graczom na własny użytek. Z ludźmi tak to jest, że gdy były ploty, że Big Daddy się nie pojawi to każdy psioczył, teraz jest możliwe że dostaniemy go w takiej a nie innej formie i mamy podobne podejście graczy. To ma być druga część tej gry i osobiście liczę na duże zmiany, ofc dobrze wykonane, byleby tylko pozostał ten chory klimacik.

Patyk, popieram Cie w 100% :) To jest Bioshock 2! Zmiany zmiany zmiany :)

Ja ufam Take-Two , że odwalą kawał porządnej roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie, od pewnego czasu (a mianowicie od momentu, w którym Big sister zauważyła naszego tajemniczego detektywa ) przestały pojawiać się nowe informacje. Czyżby i on został porwany? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszkę po za tematem...

bio.jpg

Obento czyli japońskie drugie śniadanie. Tradycyjny japoński posiłek składa się z dwóch części - połowa to ryż, reszta to białko pod postacią ryb, mięsa i jaj oraz warzywa.

Znalezione na www.joemonster.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie jest dokładne tłumaczenie? dużo zabawy z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie dobrze, że nic się nie zmieniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie dobrze, że nic się nie zmieniło ;)

Tak bardzo dobrze ale więcej mini gierek by się przydało :wink: .

Wiadomo gdzie akcja będzie się toczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo dobrze ale więcej mini gierek by się przydało :wink: .

Oby jak najmniej ;)

A co do gameplaya, to rzeczywiście jest podobnie. Nawet odgłosy te same, tatuśki leżą tak samo (mogłyby leżeć do góry nogami, zawsze jakieś urozmaicenie), a woda pluska jak pluskała. Więc jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, chociaż ja to bym chciał jakichś nowych lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, typowy mod do 1 czesci, w skladzie modu znajdziemy:

-nowe lokacje

-wielkie wiertlo jako prawa reke (czyli wcielamy sie rzekomo w big daddyego, ktory jest zwinny jak antylopka, ale patrzac na jego mase, calkiem uzasadnione <ironia>).

-nowe bronie (a raczej skorki)

-nowa fabula (ale to na +)

1 slowem hip hip boo fuckin' hoo.

Swietny mod, badz DLC jak kto woli.

A tak serio, wg mnie to skandal ze musimy tyle czekac na cos co praktycznie nie rozni sie o 1 czesci, dla mnie to czysta kalka, nawet grafika jest identyczna. Pewnie kupie, ale ta gra nawet nie jest w 10-tce najbardziej oczekiwanych przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przekonuje latanie z tym wiertłem. Prawdę mówiąc końcówka jedynki strasznie mnie wkurzała. A teraz mam tak grać całą grę? Nie. Dzięki. Mam nadzieję, że to tylko tak na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×