Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na amerykańskim blogu PlayStation pojawił się fajny materiał o BioShock2.

Pokazuje jak działają adoptowane siostrzyczki i troszkę z rozgrywki.

Widać polepsza AI przeciwników, chowają się za różnymi rzeczami, co jest bardzo fajne.

Hackowanie na odległość również duży plus, bo w jedynce było czasami denerwujące podbieganie do wieżyczek, żeby je hacknąć.

Premiera 9 Luty z tego co gość na filmiku mówił, a sam filmik poniżej:

http://blog.us.playstation.com/2009/12/bioshock-2-ps3-walkthrough-collecting-adam-at-ryan-amusements/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh panowie, co wy z byka spadliście, że tak zapytam? piewsze screeny były już dawno temu i już wtedy skreśliłem dwójkę Bioshocka z listy życzeń bo to kopia jedynki + kilka bajerów. To samo z Assasin's Creed, nic się nie zmieniło poza lokacją i kilkoma detalami ... (chociaż to i tak więcej niż dodanie wiertła do łapy i możliwość pływania ;)

Tak czy inaczej jedynka mną pozamiatała In Plus jakby to Borowczyk powiedział

trochę po czasie alę muszę dopisać :P http://www.ps3site.pl/forum/topic/26096-assassins-creed-2/

'To samo z Assasin's Creed, nic się nie zmieniło poza lokacją i kilkoma detalami ...' a jakoś ac2 Tobą pozamiatał. Dlaczego więc Bioshock2, który stanie się kopią jedynki nie miałby pozamiatać? Tymbardziej że AC1 nie dorasta Bio1 do pięt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy:

Bronze

Bought a Slot - Bought one Plasmid or Tonic Slot at a Gatherer's Garden.

Max Plasmid Slots - Fully upgraded to the maximum number of Plasmid Slots.

Upgraded a Weapon - Upgraded a weapon at a Power to the People Station.

Fully Upgraded a Weapon - Installed the third upgrade to a weapon.

All Weapon Upgrades - Found every Power to the People weapon upgrade in the game.

Prolific Hacker - Hacked one of each kind of machine.

Master Hacker - Hacked 30 machines at a distances with the Hack Tool.

First Research - Researched a Splicer with the Research Camera.

One Research Track - Maxed out one Research Track.

Research Master - Completed all research on every subject in Rapture.

Fully Upgraded a Plasmid - Fully upgraded one Plasmid to the Level 3 version.

All Plasmids - Found or purchased all 11 basic Plasmid types.

Trap Master - Killed 30 enemies using only Traps.

Master Protector - Got through a Gather with no damage and no one getting to the Little Sister.

Big Spender - Spent 2000 dollars at Vending Machines.

Welcome to Rapture - Completed your first non-private match.

Unnatural Selection - Scored your first kill in a non-private match.

Disgusting Frankenstein - Become a Big Daddy for the first time in a non-private match.

"Mr. Bubbles - No!" - Took down your first Big Daddy in a non-private match.

Against All Odds - Finished the game on the hardest difficulty level.

Two-Bit Heroics - Completed your first trial in a non-private match.

Mother Goose - Saved your first Little Sister in a non-private match.

Parasite - Achieved Rank 10.

Little Moth - Achieved Rank 20.

Skin Job - Achieved Rank 30.

Man About Town - Played at least one non-private match on each multiplayer map. Bronze

Silver

Grand Daddy - Defeated 3 Big Daddies without dying during the fight.

Master Gatherer - Gathered 600 ADAM with Little Sisters.

Dealt with Every Little Sister - Dealt with every Little Sister.

Big Brass Balls - Finished the game without using Vita-Chambers.

Rapture Historian - Found 100 audio diaries.

Proving Grounds - Won your first non-private match.

Gold

Choose the Impossible - Achieved Rank 40.

Platinum

Platinum - Unlocked all trophies.

plus jeszcze 17 ukrytych trofeów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche za duzo tego Multi <_< w tych trofikach... a co edycji kolekcjonerskiej to w slkepie cenega:wacko: jest za 199zl Klik ciekawe po ile beda chodzic na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zdecydowanie za dużo tych pucharków online. Szczególnie jak na grę, która jest znana tylko i wyłącznie z wyśmienitego singla.

Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze trochę zmienią te pucharki bardziej pod kątem singla...bo zrobi się z tego drugi Killzone2, gdzie liczy się głównie multi, co bardzo mnie zraziło do tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była dla mnie jedną z najlepszych gier 2007 roku, tak więc czekam i na 2. Mam nadzieję, że klimat pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kolekcjonerką za 200zł to bym się tak jeszcze nie cieszył, bo cena może ulec zmianie. Bądź co bądź, ale gra dopiero ma premierę za około 2 miesiące.

A z takimi pre-orderami to różnie bywa, o czym pewnie niejeden się przekonał. Cenę mogą zmienić nawet tydzień przed premierą.

Mimo wszystko, BioShock2 ta gra, na którą czekam chyba obecnie najbardziej. Tzn. najbardziej czekam na GT5, ale B2 wychodzi najwcześniej w 2010, dlatego jest u mnie na pierwszym miejscu.

Mam nadzieję, że rozgrywką będzie nieco dłuższa lub chociaż tak samo długa jak w przypadku pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem nowa część na większośći osób, którzy ograli już jedynkę, pewnie już nie zrobi takiego piorunującego wrażenia. Świadczy o tym chociażby początek gry, który zwyczajnie nie robi szału. Dostaniemy zapewnie solidny sequel, ale już bez tej magii która towarzyszyła pierwszej części.

Imo nie wiem czy inni sie ze mną zgodzą, ale pomysł wcielenia sie w Big Daddyego uwazam za nieco idiotyczny, a developerzy kończąc historie w 1-ej części tak a nie inaczej, nieco zwężyli sobie pole do popisu w sequelu.

Edytowane przez raph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście początek dwójki nie robi wrażenia. W jedynce jak nasz bohater wypłynął na powierzchnie wody to zastanawiałem się czy to jakiś filmik czy już mogę grać. Tutaj tak nie było, ale i tak mysślę, że będzie to jedna z najlepszych gier 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Była genialna, ale to głównie zasługa klimatu, bo sam gameplay nie był jakiś rewolucyjny. Sytuacja jest podobna do Matrixa ;) Po wyjściu z kina z pierwszej (Pamiętam dokładnie ten piątek 13 sierpnia 1999r) części byłem w szoku, jak zaczarowany dlatego że idąc na ten film nie miałem pojęcia o czym on jest, więc byłem totalnie zaskoczony i wgnieciony w ziemie. Kolejne części nie robiły już na nikim takiego wrażenia bo cały sekret był odkryty.

Nie mówię że Bioshock 2 będzie słaby bo na pewno nie ale ja osobiście nie znajdę czasu na tą grę przy takim zagęszczeniu lepszych tytułów z początku przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda jak woda, całkiem fajnie to wygląda, ale bez fajerwerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock - Gra która posiada znakomitą fabułę, i wyśmienity klimat. Ta gra na nowo ''rozpoczęła'' FPS.

BioShock 2 - Chodź gra jeszcze nie wyszła to już widzę że gra nie będzie miała tak genialnego klimatu i fabuły, świadczy o tym np Pierwsze 5 minut. Gra oczywiście warta kupna ale według mnie to nie będzie to co widzieliśmy w poprzedniczce. Cóż według mnie multi będzie niezłe po pierwszych gameplay'ach widze że nawet jest tak dobre jak w U2, KZ2. Jeszcze miesiąc i dowiemy się czy ta gra powtórzy sukces poprzedniczki. :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock - Gra która posiada znakomitą fabułę, i wyśmienity klimat. Ta gra na nowo ''rozpoczęła'' FPS.

BioShock 2 - Chodź gra jeszcze nie wyszła to już widzę że gra nie będzie miała tak genialnego klimatu i fabuły, świadczy o tym np Pierwsze 5 minut. Gra oczywiście warta kupna ale według mnie to nie będzie to co widzieliśmy w poprzedniczce. Cóż według mnie multi będzie niezłe po pierwszych gameplay'ach widze że nawet jest tak dobre jak w U2, KZ2. Jeszcze miesiąc i dowiemy się czy ta gra powtórzy sukces poprzedniczki. :nuke:

Pierwsze pięć minut świadczy o tym, że gra nie będzie miała dobrego klimatu i fabuły? A co z samymi zapowiedziami gry na somethinginthesea albo tajemniczymi plakatami reklamującymi grę? Nie jest to klimatyczne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, że przed premierą mamy wysyp wszelkich fachowców, znawców, jasnowidzów i nie wiadomo co jeszcze, że dokładnie wiedzą jaka gra będzie...

To już nawet nie jest śmieszne... Ale nie chce mi się o tym gadać. Niech żyją w swoim świecie, gdzie zawsze mają racje.

W każdym razie ja niedługo robię pre-order na BioShock 2 Wersję Kolekcjonerską. Rzeczywiście kosztuje 200zł, a jakoś nie chciało mi się w to wierzyć.

Może jeszcze w między czasie nabędę Uncharted 2, bo miesiąc czekania to za długo.

W każdym razie Bioshock 2 jest najbliższą wyczekiwaną grą w tym roku. Potem już tylko Mafia II i król wszystkich królów, czyli Gran Turismo 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma jakieś oficjalne info, czy gra bedzie w polskiej wersji językowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie spolszczenia na konsolę. Może na PC będzie spolszczona wersja troszkę później, tak jak to było z jedynką, ale o konsoli to jak na razie nic nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pięć minut świadczy o tym, że gra nie będzie miała dobrego klimatu i fabuły? A co z samymi zapowiedziami gry na somethinginthesea albo tajemniczymi plakatami reklamującymi grę? Nie jest to klimatyczne ;>

Chyba nie wiesz o co mi chodzi. Dla mnie ta gra MOŻE nie mieć takiego klimatu przez sam początek gry, no co to jest Pierwszy Big Daddy który chodzi po Rapture nagle się ''budzi'' wstaje i gra się zaczyna i to ma być początek jednej z najlepszej gry pod względem fabuły i klimatu? Chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem aukcję od cenegi z wersją kolekcjonerską za 199zł + 15zł wysyłka kurierem za pobraniem i tak zwlekałem bo się cały czas zastanawiałem.

W końcu jeszcze miesiąc do premiery, a nie wiadomo czy znowu nie będzie jakiejś obsuwy.

No, ale dzisiaj patrzę na aukcję i nagle podnieśli skurczybyki sobie cenę na 239zł + 15 wysyłka, co daje 254zł, a to już troszkę dużo, tym bardziej, że kolekcjonerka ma przecież kosztować 200zł. Dlatego poczekam spokojnie na inne okazje.

Już miałem ich za porządnych, a tutaj taki numer wykręcają... Oby się pojawił ktoś z prawdziwą ceną, a nie naciąganą jak stare rajstopy...

Ale jeszcze mamy miesiąc, także na pewno pojawi się sporo innych ofert.

Jak ktoś "nadzieje" się na jakąś atrakcyjną ofertę wersji kolekcjonerskiej to niech wrzuca linka tutaj.

PS.

Tak swoją drogą, to skoro kolekcjonerka ma kosztować 200zł na starcie, to ile będzie kosztować normalna wersja?

Pewnie też 200zł bo gry w premierę tyle kosztują, ale gdzie tu sens i logika kupowania normalnej skoro kolekcjonerka za tą samą cenę?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem aukcję od cenegi z wersją kolekcjonerską za 199zł + 15zł wysyłka kurierem za pobraniem i tak zwlekałem bo się cały czas zastanawiałem.

W końcu jeszcze miesiąc do premiery, a nie wiadomo czy znowu nie będzie jakiejś obsuwy.

No, ale dzisiaj patrzę na aukcję i nagle podnieśli skurczybyki sobie cenę na 239zł + 15 wysyłka, co daje 254zł, a to już troszkę dużo, tym bardziej, że kolekcjonerka ma przecież kosztować 200zł. Dlatego poczekam spokojnie na inne okazje.

Już miałem ich za porządnych, a tutaj taki numer wykręcają... Oby się pojawił ktoś z prawdziwą ceną, a nie naciąganą jak stare rajstopy...

Ale jeszcze mamy miesiąc, także na pewno pojawi się sporo innych ofert.

Jak ktoś "nadzieje" się na jakąś atrakcyjną ofertę wersji kolekcjonerskiej to niech wrzuca linka tutaj.

PS.

Tak swoją drogą, to skoro kolekcjonerka ma kosztować 200zł na starcie, to ile będzie kosztować normalna wersja?

Pewnie też 200zł bo gry w premierę tyle kosztują, ale gdzie tu sens i logika kupowania normalnej skoro kolekcjonerka za tą samą cenę?

ja zamówiłem grę z 1,5 tygodnia temu na allegro za 199+ kurier 20zł:D wolałem nie czekać. za 254 pewnie już bym się wahał.

Zastanawiałem się nad Bioshock2, DS i AvsP...padło na Bioshock i chyba się nie zawiodę...a co do obcego to wolę poczekać na Aliens Colonal Marines.

Cenega mi napisała,że mają burdel z inwenturą i paczka z grą może się spóźnić 2-3 dni...ale mam nadzieję,że do lutego się ogarną.

Pozostaje kupić łądne ramki na plakaty i czekać na pakę:)

BTW. Ktoś ma link do strony gdzie dokładnie widać plakaty w EK?

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×