Skocz do zawartości
ONE

Army of Two: The 40th Day

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie bardzo rozumiem, jak można army of two porównywać do uncharted.... przecież ta gra jest z zupełnie innego gatunku i moim zdaniem nie jest od tego żeby był luz, tylko właśnie żeby kombinować.. porównywać ją się powinno raczej z ghost reconami i rainbow sixami... dla mnie w pierwszej części te dodatkowe elementy (strzelanie w czasie lotu spadochronem czy też podczas pływania tym pontonem) były kompletnie zbędne, bo trafianie było mało efektywne i bardziej opłacało się jak najszybciej wylądować i usuwać przeciwników z ziemi już. Moim zdaniem było parę spraw niedopracowanych (między innymi snajperka - dwa headshoty, żeby ubić kolesia bez jakiejkolwiek kamizelki???? no proszę was), ale sam tryb kooperacji bardzo fajnie rozwiązany i miałem z braciakiem kupę dobrej zabawy przy przechodzeniu kolejnych misji, choć o dziwo było jednak jakoś takoś zbyt jednolito... Pamiętam przy Kane&Lynch zabawa była lepsza... nie mniej jednak czekam z niecierpliwością na kolejne części tych gier.... tryb kooperacji to moim zdaniem najciekawsza forma rozgrywki, więc im więcej gier z takim trybem to lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zagraj, ale dopiero jak sam założyłem publika, i niestety rozczarowanie sterowaniem... Nie wiem czy to mój pad czy gra, ale jest nieprecyzyjne celowanie, jak by z opóźnieniem działało... I za długo nie pograłem, bo 2 gracz rozłączył się po wejściu do windy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O thegrim chyba żartujesz? Na PS3 kolory są ostrzejsze, cieniowanie jest bardzo podobne. W końcu gra która wygląda tak samo, a nawet trochę lepiej na konsoli SONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem we Wrocławskim MM jadę do kumpla testować splitscreena na jego przeogromnym telewizorku wieczorem napisze co i jak ale cz1 daliśmy rade w 10 godz na 2 poziomach trudności oglądałem recenzje na gametrailers i powiem ze jedynka tez nie miała dobrych opinii a dawała dużo frajdy .

Wiec gierka sama w sobie super pograliśmy z 5 godzin dotarliśmy do zoo zaczęliśmy od normala żeby sobie poprzypominać ale jest ciężej niż w 1

fajne innowacje tylko jeden mankament wie ktoś jak ustawić splita nie pionowo tylko poziomo tak jak w cz 1 ?

Edytowane przez ByCzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niby wszystko robie dobrze, robie maskę, ale nie udaje mi sie jej wysłąć do gry. Pomoże ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy w czasie kampani mozna uzywac headsetow bo gramy z kumplem ale cos nam nie dzialaja sluchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem :D Mam czarno białe demo tej gry o.O a na facie było ok, inne gry są kolorowe... Czy pełna wersja będzie ok, wie ktoś?

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! mam pytanie odnosnie co-opa... mianowicie chcialam zagrac przez siec co-opa (kamapnie)... zakladam prywatna gra, zapraszam znajomego (lub odwrotnie) i notorycznie wyskakuje info mniej wiecej "wybrana gra nie istnieje, jest pelna lub nie mozna sie polaczyc" i tak w kolko... to samo gdy hostuje "publiczna" gre. czasami udaje sie zupelnie przypadkiem dolaczyc do kompletnie nieznanej osoby. czy jest moze tam lista dostepnych graczy w kampanii? bo w deathmatchach jest i tu nie ma problemu z dolaczeniem do gry - chodzi mi o podobna liste do tej w RE5. z gory dzieki za odp!

nikt? nic? jakakolwiek pomoc bylaby mile widziana, bo mordujemy sie z proba grania co-opa online od wczoraj...

Edytowane przez Zuzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nikt nie pomoze w wyzej wymienionej kwestii? :( nie dane mi zagrac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jaki jest najwyższy poziom trudności w tej grze? Przeszedłem ją dwa razy na contractorze i nie zaliczyło mi pucharka Hardcore :/ Teraz zastanawiam się co muszę jeszcze zrobić, aby w końcu wpadło mi to trofeum. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jaki jest najwyższy poziom trudności w tej grze? Przeszedłem ją dwa razy na contractorze i nie zaliczyło mi pucharka Hardcore :/ Teraz zastanawiam się co muszę jeszcze zrobić, aby w końcu wpadło mi to trofeum. Pomoże ktoś?

Contractor jest najtrudniejszym poziomem w tej grze.. Nie wiem dlaczego trofeum ci nie wpadło jakiś bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do wbijania trofków w co-opie.

Hs: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żadnych problemów z coopem, z kumplem łączę się za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale ruch tutaj niewielki. Czy ktoś byłby chętny na maraton z Extraction? 16 rund z rzędu bez wychodzenia?

Zrobione

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zainteresowała mnie ta gra, czy ktos moze mi napisać czy ludzie graja jeszcze w nią online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche późno odpisze, ale zawsze to coś. Ludzie grają i spokojnie można sobie troszkę popykać w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy gra ktoś jeszcze w tą grę?

Potrzebuje nabic kilka trofeów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×