Skocz do zawartości
wilku

Arcade Stick

Rekomendowane odpowiedzi

hihi ja tez skonczylem swoje 2 customy

jeden caly na sanwie drugi na seimitsu

dsc00349e.jpg

Edytowane przez sk0lm4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widziałem na emu, tak jak tam i teraz napiszę że biało/niebieski mi się bardziej podoba. Ciekaw jestem czy jesteś w stanie mi odpowiedzieć, które części ci lepiej pasują ?

Edytowane przez wilku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już widziałem na emu, tak jak tam i teraz napiszę że biało/niebieski mi się bardziej podoba. Ciekaw jestem czy jesteś w stanie mi odpowiedzieć, które części ci lepiej pasują ?

powiem tak

dopiero teraz skonczylem skrzynki drewniane ale to w sumie nie ma wogole do sprawy...

stwierdzam tak przyciski seimitsu pasuja mi lepiej i to wylacznie dlatego ze nie sa "az" tak czule jak sanwy naprawde te pierolny sa strasznie czule czasami siadalo cos z glupstwa bo sama reka lezala na przyciskach i sie cos wcisnelo...

a jesli chodzi o joysticki, to musze stwierdzi ze JLF z restrictorem gt-Y jakos mi lepiej siada jednak to jest to w porownaniu do orginalnego restricotra z ls32 to sie nie umywa jak narazie. W tekkenie 100x czescie mi qcf i elektryiki kazya wychodza na jlf z gt-y niz na 8-way z seimitsu jezeli znajde cos podobnego z resitrictorow na seimitsu to bede mogl s twierdzi w sumie roznice bo jak narazie jlf win :D

\m/

a co do bialego to jak senchu na emu stwierdzil FLCL haruka wymiata ;] tez mi sie najbardziej bialy podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są cholerstwa czułe, poczekam na demo Marvel vs Capcom 2 to sie jeszcze wypowiem ale dla mnie to wlaśnie sanwa wygrywa.

JLW kupiłem bo miał restryktor GT-0 i kręcenie kółek już nie jest problemem za to przekątne to teraz prawie loteria (coś za coś). Mam wrażenie że standardowo LS-32 ma lepszy 8-way a w JLW czuć ten kwadrat. Jest restrykcja kołowa do LS-32 w niemieckim sklepie, przy okazji się zaopatrze i zobacze wtedy który lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm tez tak myslalem ale JLF z restricotem lepiej przekatne czuc w ls32 wydaje mi sie ze sa jakos mniejsze obszarowo te przekatne

hmmm jak bedziesz bral paczke od niemca z mila checia sie od restrictora dorzuce i cosik do paczki kto wie co wyjdzie ;]

Edytowane przez sk0lm4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde co to w ogóle jest ? Czy Wy to sami robicie ? Działa to na PS3 ? Czy to służy do samego grania w SF IV ? Dzięki z góry za odp... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa arcadesticki

jak z dawnych automatow ;] obudowy i wogole wszystko robimy sami, czesci przewaznie sa zamawiane z zagranicy gdyz w polsce ciezko dostac orginalne japonskie czesci producentow sanwa \ seimitsu. Zalezenie od tego jakiej uzyjesz plytyki pod twoj stick ( modul sterujacy ) ja akurat w swoich sticka uzylem plytek z sixaxisow przez co wypuscilem zlacze usb na przod i laduje normlanie jak sixaxisy i sa bezprzewodowe. A jesl chodzi o granie to raczej na ps3 to tylko do bijatyk tekken \ sc \ sfiv teraz bedzie mvc2 na psstore ;] ale wiekszosc osob podlancza to do pc i gra w meme - stare gierki z automatow ;] na takich cudach sie gra najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ten Marvel vs Capcom 2, tła jeszcze jako tako im wyszły ale przeskalowanie sprite'ow to już przesada, powinny być od nowa narysowane w wyższej rozdzielczości. Lepiej wygląda odpalana z płyty PS2. Nie potestuję sobie joya na niej :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly offtop, ale musze sie zgodzic :P jak zobaczylem demo mvc2 to az mnie cos w sercu zakuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że mnie lejesz na sticku ale nie wiedziałem że to taki wypasiony typ :D Szacun za to dzieło i prace w nie włożoną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna buda popełniona:

img9251.th.jpgimg9256c.th.jpgimg9253b.th.jpgimg9252d.th.jpg

JLF+octagon, 8xOBSN-30, 3xOBSF-24

W stosunku do poprzedników zastosowałem przyssawki, na szklanym stole nie oderwie się go za cholerę ;)

Jak dodam elektronikę, a narazie waham się nad SIXAXIS'em i padem przewodowym to walne pod młotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota.

Jestem pod wrażeniem tego co niektórzy potrafią sami zrobić.

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna buda popełniona:

img9251.th.jpgimg9256c.th.jpgimg9253b.th.jpgimg9252d.th.jpg

....

Wilku a możesz mi powiedzieć gdzie zamawiasz takie "arty" na plexi ??

chyba że sam robisz .

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny

img9292.th.jpgimg9299u.th.jpgimg9295e.th.jpgimg9300t.th.jpgimg9298s.th.jpg

w środku LS-33, OBSN-30

oczywiście USB i działa na PS3/PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w środku LS-33, OBSN-30

oczywiście USB i działa na PS3/PC

Yo,

Wilku mam pytanie, jakie pcb zamontowałeś w tym sticku, że działa na usb pod PS3 i kompa. Mnie interesuje tylko PS3:) I jak rozwiązałeś sprawę z przyciskiem "PS"???

Z góry dzięki za odpowiedź. Przymierzam się do budowy własnego arcade sticka, części już jadą ale nie rozwiązałem jeszcze sprawy z pcb. Mam dwa rozpiżdżone pady od ps2, ale jeśli można bezpośrednio przez usb bez konwertera to jestem otwarty na propozycje.

Pozdrówki i z góry dzięki za odpowiedź!!!

Edytowane przez Wu-BRN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie było mnie na forum (przerażała mnie jakość komentarzy na stronie głównej) a w tym temacie trochę się ostatnio porobiło więc odświeżę go.

Pojawiły się nowe konstrukcje.

crw1380.th.jpgcrw1378.th.jpgcrw1377.th.jpgcrw1372.th.jpg

crw0164.th.jpgcrw0163.th.jpgcrw0166.th.jpgcrw0162.th.jpg

crw0050.th.jpgcrw0052.th.jpgcrw0054.th.jpgcrw0148.th.jpg

Oraz modyfikacje już istniejących

Honcam Fighting Stick

img1149cn.th.jpgimg1150v.th.jpgimg1151f.th.jpg

img1009hw.th.jpgimg1008lf.th.jpgimg1011wwg.th.jpg

img0257uc.th.jpgimg0258pg.th.jpg

Mayflash

img9984.th.jpgimg9985.th.jpg

img9976y.th.jpgimg9977af.th.jpg

Hori Fighting Stick 3

img9980w.th.jpgimg9981a.th.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty je robisz i odsprzedajesz czy trzymasz sobie w kolekcji? Ciezko mi sobie wyobrazic ile bys musial brac za takie rekodzielo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz takie Sticki na zamówienie, czy to tylko hobby ??

Nie powiem, chętnie bym kupił jeden :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty je robisz i odsprzedajesz czy trzymasz sobie w kolekcji? Ciezko mi sobie wyobrazic ile bys musial brac za takie rekodzielo :)

Robisz takie Sticki na zamówienie, czy to tylko hobby ??

Nie powiem, chętnie bym kupił jeden :)

To moje hobby a że przy okazji ktoś sobie zażyczy to mu zrobię oczywiście.

W kolekcji to mam tylko tego pierwszego w tym poście i z Guilem na grafice, reszta sprzedana albo po przerobieniu odesłana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne odświeżenie tematu z uwagi na zbliżające się nowe gry w temacie bijatyk.

img1719z.th.jpgimg1720sl.th.jpgimg1723g.th.jpgimg1724r.th.jpgimg1725d.th.jpg

img1726iv.th.jpgimg1727yz.th.jpg

Tu wersja jeszcze nieskończona - finalizowanie w postaci lakierowania i drobnej kosmetyki z kolorami przycisków kontrolnych zostało ale ogólny zarys już jest. Czeka za zainteresowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Esteta" ukończony i dodatkowo lekko zaakcentowany

img1738fq.th.jpgimg1737l.th.jpgimg1736ib.th.jpgimg1735h.th.jpgimg1739h.th.jpg

Przewód jeszcze nie podłączony bo za cholerę nie wiem gdzie go wyprowadzić żeby nie zniszczyć całego efektu, ale pewnie wyląduje gdzieś pod przyciskami kontrolnymi albo standardowo w centrum.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×