Skocz do zawartości
ONE

Worms

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie wiedziałem, że będą w tym update PSS, także tym bardziej nie widziałem screen'ów.. A co do Worms'ów to najlepsze dla mnie były te następne po "Worms 3D"

Każdy ma swój gust :) Ja wolę jednak tradycyjne Wormsy w 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy pokażą się w ten czwartek na PSS PL? Czy będą może po polsku i w jakiej cenie? nie wiem czy opłaca się kupić na PSS US po takim kursie dolara czy u nas nie będzie taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku na pewno ich nie będzie, a sądzę, że na PSS EU pojawi się w ten czwartek, oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym tego taki pewien, na YT sa gameplaye z robakam poslugujacymi sie poprawna polszczyzna. Pewnie jest kilka jezykow do wyboru, najlepiej niech sie wypowiedza ci, ktorzy posiadaja ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie chce albo mu sie nie podobaja wormsy to niech mi odda;p i bedzie spokoj a ja bede zadowolony;] a tak apropo jak juz ktos kupil to moze to wyslac albo udostepnic znajomemu?? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje tego... Czekałem jak na szpilkach na te wormsy na PSS EU, a tu nic :/ samo gówno na PSS :/, no bo po co wrzucać grę, którą ściągnie chyba co drugi użytkownik PSN...

EDIT

Pięknie... znalazłem na forum Team17 (twórców gry) temat założony przez jednego z moderatorów - data wydania w Europie 11 kwietnia... - data w pewien sposób dziwna, bo to sobota, a update'y w czwartki są przecież

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, gdyby to była sprawa tłumaczenia na francuski, niemiecki itd. ale te języki są do wyboru już w wersji USA (ciekawe po co? Bo jedynie francuski rozumiem, bo Kanada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, gdyby to była sprawa tłumaczenia na francuski, niemiecki itd. ale te języki są do wyboru już w wersji USA (ciekawe po co? Bo jedynie francuski rozumiem, bo Kanada)

Ale to nie jest tak, że cała gra jest przetłumaczona. Gra jest po angielsku, tylko są zestawy odzywek robali w różnych językach. Można je ustawić swojej drużynie robali. I to tyle z wielojęzyczności. Fajna sprawa, ale za tłumaczenie gry tego do końca uznać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem, że są gadki robali w wielu językach, ale słyszałem, że ogólnie jest do wyboru język gry, widocznie to źródło jakieś nie takie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też czekałem aż pojawi się dziś na eu ale, że się nie pokazało to kupiłem z usa -.- w grze rzeczywiscie menu nie da sie wybrac po polsku, odzywki w samym gameplayu tak chociaz brzmią strasznie jak dla mnie :) zresztą angielski podobnie, dobrze, że da się wybrać jakieś kosmiczne akcenty

co do samej gry to po prostu wormsy... z małą ilością broni i mapek ale dalej cudne robale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie ma Banana Bomb?? albo trybu Armagedon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu, człowiek liczył, że zagra w wormsy, a tu taki badziewny update PSS.

No nic, pozostaje czekać do następnego czwartku i mieć nadzieję, że Team17 się postara i gra będzie juz za tydzień.

ale skoro na forum piszą (http://forum.team17.com/showpost.php?p=690500&postcount=8), że premiera 11go (sobota), to pewno będzie dopiero w kolejnym updacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś inny ale za cholere nie rozumiem takiego ględzenia że tego czy tamtego nie ma na PSS EU a jest na PSS US. Że co - niby mając możliwość kupowania w naszym sklepie nie możecie sobie czegoś od czasu do czasu kupić z US ???? O co wam chodzi, od samego początku kupuje w EU/US tą samą kartą kredytową - uwaga nowość dla niedoszkolonych - bo tak można, nie przyszło mi do głowy żeby marudzić tak jak co niektórzy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jestem jakiś inny ale za cholere nie rozumiem takiego ględzenia że tego czy tamtego nie ma na PSS EU a jest na PSS US. Że co - niby mając możliwość kupowania w naszym sklepie nie możecie sobie czegoś od czasu do czasu kupić z US ???? O co wam chodzi, od samego początku kupuje w EU/US tą samą kartą kredytową - uwaga nowość dla niedoszkolonych - bo tak można, nie przyszło mi do głowy żeby marudzić tak jak co niektórzy tutaj.

Móc można. Tyle, że mając konto amerykańskie mieszkając w Polsce łamiesz licencję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę kupić z US, muszę z konta EU, bo tylko na nie wpłacę pieniądze. A w karty zdrapki z allegro nie chce mi się bawić. A w ogóle chcę mieć wszystkie zakupy na jednym koncie, a nie rozbabrane na kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę kupić z US, muszę z konta EU, bo tylko na nie wpłacę pieniądze. A w karty zdrapki z allegro nie chce mi się bawić. A w ogóle chcę mieć wszystkie zakupy na jednym koncie, a nie rozbabrane na kilka

Ja mam konto i na Us kredytówke w Ge Money bank na ps3 :) I śmiało zakupiłem Us ponad 50 zł wyszło ale spoko się gra. Dla mnie to mało serwerów jak wchodziłem kilka razy to było 2 , 1 max 3. Może o złych porach zbierało mi się na gry>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto i na Us kredytówke w Ge Money bank na ps3 :) I śmiało zakupiłem Us ponad 50 zł wyszło ale spoko się gra. Dla mnie to mało serwerów jak wchodziłem kilka razy to było 2 , 1 max 3. Może o złych porach zbierało mi się na gry>

Wyszło Ci 50zł, a wg. informacji z forum producenta gra ma kosztować w EU 9.99euro/7.99funtów, co patrząc na ceny gier, które już są na PSS daje 36zł u nas. Oszczędność duża

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da się ukryć, że kupując to ze stanów 5 dych to trochę wygórowana cena za 100 mb robaków..

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Chciałem mieć wormsy, ale bardziej chciałem sprawdzić czy moja kredytówka będzie współgrała z amerykańskim pss, bo wcześniej słyszałem że są jakieś problemy z przewalutowaniami. Mam pytanie czy podczas kupowania gry na pss jest to gdzieś podane że mam dostęp np 5 razy do ściągnięcia tej gry.? Właśnie jak powiedzmy kupie grę z pss i z jakiś powodów ją będę musiał wykasować, to jeszcze raz będę musiał płacić za nią?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Chciałem mieć wormsy, ale bardziej chciałem sprawdzić czy moja kredytówka będzie współgrała z amerykańskim pss, bo wcześniej słyszałem że są jakieś problemy z przewalutowaniami. Mam pytanie czy podczas kupowania gry na pss jest to gdzieś podane że mam dostęp np 5 razy do ściągnięcia tej gry.? Właśnie jak powiedzmy kupie grę z pss i z jakiś powodów ją będę musiał wykasować, to jeszcze raz będę musiał płacić za nią?.

Nie, ściągnięć na jedną konsole masz nie ograniczoną ilość, ale z tego konta jak chcesz komuś udostępnić to możesz udostępnić 4 konsolom i twoja piąta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale niby warhawk, jak jest ściągnięty na 5 konsol, to tylko jedna kopia w danym czasie może hulać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×