Skocz do zawartości
KJ

Wasze inne hobby

Rekomendowane odpowiedzi

hobby;

-F1/Tv

-pilka nozna->"ZRYW"/TV

-siatkowka

-ogladanie hokeju

-Kumple

-Filmy/DVd/i inne...

-kino

-Rower

zima;

-basen

granie na ps;d

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jazda na motocyklach

- Anime

- imprezy (tak, to też może być hobby

- późne wstawanie z łóżka

- picie kawy

- i jak ktoś wyżej napisał "moja Pani"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-piłka nożna

-przyjaciele

-siłownia

-moje koleżanki

-granie na psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stwierdzeniu że za długo siedzę przed konsolą postanowiłem odpuścić sobie 3 gierki i kupić worek .

Codziennie jakieś 2 godziny bicia w worek

30 minut brzuszków

godzinka biegania po parku.

Ogólnie samemu bym nie miał zapału dlatego towarzyszy mi kumpel a jakoś w następnym miesiącu gdy już złapie kondycje siłownia no i boks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Le Parkour <naprawdę to uwielbiam

-Wszystko co związane z grafiką komputerową

-Filmy

-Rolki, Rower

-Gry w tematyce Star Warsów

-Konsole (oprócz xshita)

=QUADY!

Marzenia, które chciałbym zrealizować: (tj.DwigHt)

- wspinaczka

- paintball

-miec własnego Quada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham jeździć na deskorolce, czasami parkour uprawiam. Tak to większość czasu spędzam w szkole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-fotografia

-zjawiska paranormalne

-książki:) szczególnie Zecharia Sitchina i Jana Van Helsing

-filmy

-MTB

-rozrywka:) ,często nazywana "weekendową"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Militaria - na tym punkcie mam absolutnego bzika

- Pecety - nie gram, ale znam się trochę, umiem co nieco naprawić itp.

- Apple - czyli Mac i iPody - tego pierwszego kupię niedługo zamiast PC, a na święta dostanę wymarzonego Toucha

- Quady - teraz mam 16 lat i jeżdżę tylko na wypożyczonych, ale jak będę miał 18, to robię od razu prawko i kupuję jakiegoś porządnego quada z homologacją na samochód osobowy

- Muzyka - punk, metal, rock, trochę altu, ale też czarny rap z lat '90 i disco z lat '70 i '80 (Bee Gees!)

- Filmy - mam sporo ulubionych, ale najbardziej cenie te od Q. Tarantino i R. Rodrigueza

- Rowery - trochę jeżdżę po lesie moim dirt-trialem Gianta

- Seriale - Dexter, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, kiedyś jeszcze Lost, ale teraz to totalne gówno

- Kupowanie ciuchów w Cropptown, ewentualnie buty na zimę kupuję w sklepach militarnych...

- Mówienie stanowczego 'nie' piractwu - mam tylko oryginały (nie, żebym był super bogaty i miał 100 filmów BD i wszystkie gry na PS3), a ludzi, którzy piracą na potęgę, uważam za śmieci

No i oczywiście granie! Zalicza się do tego wspólne pocinanie z moim klanem [sTYX] (do niedawna w cod4, ale już nie gram, obecnie czekam na LBP i KZ2) i wyciskanie ostatnich soków z MGS4 (jeszcze tylko 3 Emblemy z zabieram się za Big Bossa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Mówienie stanowczego 'nie' piractwu - mam tylko oryginały (nie, żebym był super bogaty i miał 100 filmów BD i wszystkie gry na PS3), a ludzi, którzy piracą na potęgę, uważam za śmieci

Niestety, ja jestem fanem muzyki rockowej, mam sporą kolekcję płyt i gdyby wszystkie były oryginalne mógłbym je wymienic na własne cztery kąty, nie wspominam już nawet o tym, że wiele z nich jest w Europie niedostępna, a kilka w USA kosztuje (oryginalne) po kilka tysięcy zielonych..

Interesuję się jeszcze paintballem, konstrukcjami motocykli typu chopper oraz hobbystycznie prawem pracy.

W wolnym czasie lubie dobre kino, czasem ambitne, a czasem takie dla relaksu.

Kolejną sprawą jest PIWO, którego jestem wielkim fanem i nie wyobrażam sobie życia bez niego! (mocniejsze trunki lubię równie mocno)

W przyszłości chciałbym zbierac repliki broni współczesnej, a jeśli się da to prawdziwą broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ja jestem fanem muzyki rockowej, mam sporą kolekcję płyt i gdyby wszystkie były oryginalne mógłbym je wymienic na własne cztery kąty, nie wspominam już nawet o tym, że wiele z nich jest w Europie niedostępna, a kilka w USA kosztuje (oryginalne) po kilka tysięcy zielonych..

Chodzi mi bardziej o to, że jeśli ktoś nawet ma kasę, to woli piraty, 'żeby nie być frajerem'. Rozumiem też pirackie wersje filmów/muzyki niedostępne w sprzedaży w Europie. Sam mam jeden piracki film (UHF), o którym w Polszy można tylko pomarzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- malarstwo i rysunek

- design

- m&a

- seriale (House, Dexter, Heroes, Monk etc.)

- filmy

- ksiazki (choc ostatnio wszystko co wezme jest przerazajaco podobne do czegos "co juz kiedys czytalam")

i to chyba wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-rowery

-anime manga

-radio

-ksiazki

-lazikowanie po gorach

ephemeralM,polecam Pilipiuka trylogie Oko Jelenia i opowiadnia o Jakubie Wedrowyczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport - najczescie pilka nozna, plus od czasu do czasu wszystkie inne jak mnie najdzie zwlaszcze billard jak sie wkreci to tygodniami nic nie robie wieczorami innego jak gram w to ustrojstwo.

Zwierzeta - zwlaszcza psy (uznawane za grozne), reszta to tylko material do programow na animal planet

Terrarystyka - Ptaszniki, z zamiarem dokupienia jakiegos gada

Techniki informatyczne - zaden zemnie informatyk tymbardziej hacker ale czasem lubie poczytac jakies artykuly

Piwo - spozywam w duzej ilosci (z umiarem)

Rysunek - teraz niestety sprowadza sie to tylko do rysowania karykatur wykladowcow z uczellni

Muzyka - glownie HH, ale czasami nawet chlam potrafi wpasc w ucho (coz poczac takie zycie)

Leniuchowanie - prawdziwym pro w to jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Terrarystyka - Ptaszniki, z zamiarem dokupienia jakiegos gada

...

slyszalem, ze nasz wspanialy rzad chce kompletnie zabronic hodowli zwierzat jadowitych od stycznia 2009, co za tym idzie nasze hobby 3ba bedzie uprawiac po cichu albo.. nie uprawiac. Jest to o tyle dziwne, ze nie slyszy sie o przypadkach zaatakowania ludzi przez weze, pajaki albo skorpiony, natomiast jest mnostwo przypadkow po/zagryzienia dzieci przez psy z ras groznych, a te mozna kupic na pierwszym lepszym bazarze. Anglicy maja dosc restrykcyjne prawo dt. hodowli, kazde zwierze jest zarejestrowane, hodowca oplaca skladki roczne, do tego posiada w domu tzw. apteczke zawierajaca surowice.

Sorx za offtop, ale mocno mnie to poirytowalo, a wiem, ze nie jestem jedynym hodowca na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

-Wojsko i wszystko co z tym zwiazane (planuje przejsc 2 miesieczne szkolenie, z ktorego moga korzystac studenci )

-Paintball

-KravMaga

-Sprzet RTV, kompy, konsole

-nowoczesne technologie

-ambitne kino

-kocham SNOWBOARD

-ksiazki SF

-ipmrrry

-zalac sie w trupa

-a potem grac na cyf. akordeonie

-strzelectwo sporotwe (KBKsiki, Berreta (tak strzelalem z niej jak i z automatu, UZI )

Zeby sie juz nie chwalic to dodam ze planuje wziasc udzial w zawodach strzeleckich organizowanych przez wojsko, tam mozna strzelac z praktycznie wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wolnych chwilach jestem jestem dj'em. Uwielbiam scratch i jak tylko mam chwilkę to startuje w jakiś mniejszych zawodach.

Do tego nowoczesne technologie, malarstwo, design, podróże, bodysurfing,k-1, piwko i magiczne papierowe rurki do czczenia zielonego boga dymu :-)

Film i książka, ogółnie pojęte S-F i Fantasy, a w przeszłości wszelkie warhammerowo-figórkowo-rolpleyowe bagno.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Filmy

- Tenis

- Snooker

- Piłka nożna

- amatorska grafika komputerowa

- podróże

A tak poza tematem wspominając o mych zainteresowaniach:

- samochody

- dziewczyny

- technologie

- astronomia

- zjawiska paranormalne

- historia

- geografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm call of duty 2;p

house&electro (kluby i ogolnie)

gg

piwko,gandzia i wodeczka;p

no i PS3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Rower

-Newsy ze swiata

-Ksiazki

-Nowe technologie

-Gotowanie

-Przez 8 lat byłem harcerzem w ZHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie - kopyta nike vomero 2+ (5x3,5/4km)

Kulturystyka - trening siłowy

Sport - wszystkie dyscypliny w których nasi rodacy godnie reprezentuja nas na arenie międzynarodowej (ulubione piłka nożna oraz F1)

Zapasy łóżkowe

WP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam nowe hobby sobotnie noce bez kitu pochlania wiecej kasy niz ps3 ale za to jakie doznania xD tak juz od dluzszego czasu regularnie weekend w weekend chlanie, balety, thc no i oczywiscie gwozdz programu sliczne laski (angielki) xD no i pozniej nad ranem "zapasy lozkowe" , czasami wczesniej niz nad ranem no i oprocz tego lubie pisac wiersze (hehe to aqrat zart byl)

pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem pamiętam te piękne chwile spędzone na parkiecie, xtc thc alko i boogie do białego rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×