Skocz do zawartości
Gość Masta88

Zestaw głośników Logitech Z-5500

Rekomendowane odpowiedzi

a ta centralka sterownicza z boku ma wejscie mały jack na pilocie (widziałem na zdjeciach) nie ma przełączenia ze bierze sygnał z tego wejscia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wczoraj zaopatrzyłem się w te głośniki. Narazie nie miałem zbyt wiele czasu na testowanie ich, więc powiem tylko, że jestem pod wrażeniem. Gdy uda mi się je zamontować (dlaczego %^#@ satelitki obracają się tylko w 1 stronę?! :<) i wyregulować to napiszę coś więcej.

Ach, noisewhores mogą być spokojni o głośność zestawu. Odpaliłem je tak blisko 3/4 mocy, moja dziewczyna stała metr za mną i przerażona głośnością zaczęła krzyczeć, że mam to wyłączyć. W ogóle jej nie słyszałem, jak się odwróciłem to widziałem tylko jak rusza ustami, wcisnąłem mute na pilocie i usłyszałem: "........................BO MI GLOWE ZARAZ ROZJE***!!!1!" :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do użytkowników zestawu Logitech Z-5500 a mianowicie jak długi jest kabel łączący centralkę sterującą z subwooferem??

Kabel ma dokładnie 2m 20 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabylem te glosniki i na usta cisnie mi sie tylko jedno slowo MASAKRA.

Po jakims uzytkowaniu skrobne cos o wrazeniach z ich uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez posiadam z-5500 (juz 3 rok ), ale sa one podlaczone do PCta, jako ze PS3 przybedzie do mnie w przyszlym tygodniu i bedzie na razie podlaczone do monitora, musze wykombinowac jakos dzwiek, podlaczenie z-5500 via SPDiF do PC raczej nie wchodzi w gre bo wtedy kodeki mi nie reaguja jak trzeba, takze musi byc optyk ale nie widze jakos ciaglego przelaczania miedzy jedym a drugim urzadzeniem :/. Szukalem na allegro jakichs rozgaleziaczy czy cos w tym rodzaju ale nic nie znalazlem, w ogle cos takiego istnieje ? Chodzi mi o podlaczenie 2 urzadzen pod jeden kontroler z-5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez posiadam z-5500 (juz 3 rok ), ale sa one podlaczone do PCta, jako ze PS3 przybedzie do mnie w przyszlym tygodniu i bedzie na razie podlaczone do monitora, musze wykombinowac jakos dzwiek, podlaczenie z-5500 via SPDiF do PC raczej nie wchodzi w gre bo wtedy kodeki mi nie reaguja jak trzeba, takze musi byc optyk ale nie widze jakos ciaglego przelaczania miedzy jedym a drugim urzadzeniem :/. Szukalem na allegro jakichs rozgaleziaczy czy cos w tym rodzaju ale nic nie znalazlem, w ogle cos takiego istnieje ? Chodzi mi o podlaczenie 2 urzadzen pod jeden kontroler z-5500

Ja uzywam czegos takiego zeby podlaczyc 2 konsole pod 1 wejscie optyczne Z5500: http://sklep.rms.pl/index.php?p371,rozdzie...slink-pozlacany wda tego rozwiazania jest taka ze jedno urzadzenie musi byc zawsze wylaczone.

Drugim dobrym rozwiazaniem wydaje sie byc takie urzadzenie: http://sklep.rms.pl/index.php?p983,konwert...n-rca-out-spdif - podlanczasz wtedy jedno z urzadzen pod wejscie coaxial glownikow - wada jest wyzsza cena i dodatkowa wtyczka w gniazdku (konwerter ten wymaga zasilania).

Na samym koncu dopiero rozwazal bym podany wyzej przelacznik a to dlatego ze jest brzydki i niewygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam czegos takiego zeby podlaczyc 2 konsole pod 1 wejscie optyczne Z5500: http://sklep.rms.pl/index.php?p371,rozdzie...slink-pozlacany wda tego rozwiazania jest taka ze jedno urzadzenie musi byc zawsze wylaczone.

to bedzie chyba idealne, dzieki wielkie :], tak czy inaczej bede musial cos wylaczyc bo monitor mam jeden

A i jeszcze jedno - jakies zalecenia co do kabla HDMI-DVI ? Bo sa rozne, ceny od 30 do 500 i ja nie wiem za bardzo jaki bedzie dobry ale 500zl to raczej nie chce wydac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bedzie chyba idealne, dzieki wielkie :], tak czy inaczej bede musial cos wylaczyc bo monitor mam jeden

A i jeszcze jedno - jakies zalecenia co do kabla HDMI-DVI ? Bo sa rozne, ceny od 30 do 500 i ja nie wiem za bardzo jaki bedzie dobry ale 500zl to raczej nie chce wydac :/

Kup najlepiej zwkly kabel HDMI i przejsciowke HDMI-DVI wyjdzie troche drozej ae jak kiedys bedziesz potrzebowal kabla hdmi-hdmi to oszczedziesz sobie wydatkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy jest jakas roznica miedzy DVI-D a DVI bo tu sa rozne pozycje ale taka konfiguracja bylaby dobra ?

http://allegro.pl/item365515239_przejsciow...niazdo_dvi.html

http://allegro.pl/item362751820_kabel_hdmi...hd_5metrow.html

Kazdy rodzaj dvi powinien byc ok (dvi-d to po prostu dvi bez sygnalu analogowego a ze hdmi taki nie plynie to i tak nie ma to wplywu) ale przjesciowka ktora pokazales jest zla - potrzebujesz przejsciowke z gniazdem HDMI - chyba ze chcesz uzyc kabla DVI do podlaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki kupiłem kilka miesięcy temu w siriusie za około 960 zł. Stosunek cena/ jakość 10/10. Głośniki przy odpowiednim rozstawieniu dają niesamowity, przestrzenny efekt. A subwoofer to prawdziwa krowa . Granie w cage mode w COD4 nabrało nowego wymiaru. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam mam te głośniki jusz 3 lata i powiem jedno głośniki rewelacja i polecam wszystkim ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu powyższego tematu zamówiłem Z5500, mam nadzieję, że jutro poczuję te MOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam te głośniki jusz 3 lata i powiem jedno głośniki rewelacja i polecam wszystkim ...

Nie wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cos padlo,ja mam pecha do sprzetow elektronicznych...

Wie ktos gdzie w okolicy lodzi znajduje sie punkt przyjmowania/serwis logitecha???

Prosilbym o adres i tel...

Usterka taka ze wczoraj dzialaly,poszedlem spac i juz nie moge wlaczyc(nie pali sie nawet niebieska dioda na sound touch pad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zapakujesz je w ten wielgachny karton, zobacz koniecznie czy bezpiecznik nie jest zjarany.. moze warto to sprawdzic zanim rozstaniesz sie z nimi na kilka tygodni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to sprawdzic???kilka tygodni....NIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEE!!!

Znalazlem,sprawdzilem i chyba nie...wyglada na dobry 2 srebne koncowki i bialy korpus,brak oznak spalenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesiowi tez sie tak stało.Przyleciał do mnie i mówi ze wczoraj działały,a dziś juz nie.Sprawdziłem bezpiecznik i tez wyglądał normalnie więc oddał je do serwisu.I co sie okazało?... Padł bezpiecznik. Tak więc kup nowy bezpiecznik i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to sprawdzic???kilka tygodni....NIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEE!!!

Znalazlem,sprawdzilem i chyba nie...wyglada na dobry 2 srebne koncowki i bialy korpus,brak oznak spalenia...

Bezpiecznik to najczestsza ustareka tych logitechow - nawet niewielkie przepiecie moze go uwalic - przemierz fo miernikiem albo wymien w slepo - tych parudziesieciu groszy chyba ci nie bedzie zal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupiłem dzisiaj ten zestaw i wieczorem biore sie za instalacje

mam do Was małe pytanie techniczne;) Czy postawienie suba na tej samej wysokości co reszte głośników będzie miało negatywny wpływ na jakość dźwięku (myśle o zamontowaniu go przy suficie, konkretnie na szafie, na której stoi telewizor)?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×