Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Na Netflixie są dwa sezony a trzeci będzie dopiero miał premierę.

Tymczasem ruszyły zdjęcia do Punishera.

 

http://www.justjared.com/2016/10/03/jon-bernthal-starts-filming-the-punisher-first-set-photos/

 

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowy odcinek Westworld obejrzany. Pierwsze wnioski? Tona niejasności, fajny klimat, ale o co chodzi, chcę więcej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld - po 2 odcinkach jestem zadowolony. Parę niejasności, super klimat, dobrze dobrani aktorzy. Nie mogę się doczekać reszty. 

 

Luke Cage i 7 odcinek, jestem już trochę zmeczony tym serialem, odkładam go na później. Wszystko ładnie pięknie gdyby idiotyczne często zachowania bohaterów. Tak jak ktoś wczesniej wspominał Marvel robi ewidentnie seriale dla nastolatków. Oby Punisher był lepszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zdjecia do 3 sezonu Narcos. Oraz juz jest 7 sezon Shameless🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos - no i jestem po ostatnim odcinku drugiego sezonu. Muszę przyznać, że do połowy 2 sezonu było słabo, dość nudno i niewiele się działo, szczególnie biorąc pod uwagę genialny 1 sezon. Jednak druga połowa drugiego sezonu wszystko nadrobiła, ponieważ oglądałem odcinek za odcinkiem. Postać Escobara została zagrana fantastycznie przez Wagnera, powiedziałbym że aż za dobrze, bo gdyby to była fikcja to szkoda by mi go było, jednak biorąc pod uwagę co ten człowiek robił to i tak spotkała go łagodna śmierć. Na chwilę obecną najlepszy serial na faktach chyba. Zastanawia mnie tylko jak będzie wyglądać 3 sezon, przecież Kartel Cali rozpracowywany był przez zupełnie innych ludzi? Jeśli tak to wg mnie to powinien być jakiś spin off, bo Narcos będzie się kojarzyć już tylko i wyłącznie z Pablo Escobarem. No nic, zobaczymy co tam wymyślą.

Stranger Things - obejrzałem to cudo, które tak przez wielu było zachwalane. Muszę przyznać, że klimat pierwsza klasa, szczególnie ścieżka dźwiękowa, coś pięknego! Jeśli chodzi o fabułę to ciężko powiedzieć, że jest oryginalna kiedy ten serial to taka zbitka tego co już widzieliśmy. Mimo wszystko i tak ogląda się go z dużą dozą zainteresowania, chociaż niektóre wątki zostały zakończone zbyt na siłę wg mnie, szczególnie laboratorium. Postać głównej bohaterki też taka nijaka, ciężko ją polubić i ciężko nie lubić. Po prostu czekałem, aby jak najszybciej zniknęła z ekranu... Chyba najbardziej podobał mi się wątek szeryfa, chociaż wiadomo że wszystko gdzieś tam było powiązane. Zobaczymy jak im się uda drugi sezon, chociaż najlepsze wątki mają za sobą, bo nie wiem co mogą tajemniczego znowu wymyślić skoro tutaj wszystko zostało wyjaśnione.

Expanse - nie powiem za wiele bo obejrzałem raptem kilka odcinków, ale niestety niski budżet aż nazbyt wali po oczach i naprawdę ciężko mi się było do tego przyzwyczaić. Odpuściłem na chwilę obecną, ale może wrócę... Jednak wciąż potwierdza się to, że jak porządne sci-fi to tylko film pełnometrażowy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld to dla mnie najbardziej przehajpowany serial ever. Nudny jak flaki z olejem, pełen głupot nie trzymających się kupy i monologów bez większego znaczenia. Fabuła jak na razie zerowa. Sorry, ale kilku dobrych aktorów i porządna realizacja to nie wszystko. Nie daliśmy z żoną rady zmęczyć 3 odcinka, w którym nota bene działo się to samo co w 2 poprzednich... Żeby w 1/3 sezonu ciągle zapoznawać się z tymi samymi postaciami? Szkoda czasu.

 

Cóż, nie zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię @kill szanuję, tak niestety, ale dla mnie Westworld jest świetny, klimatyczny i hipnotyzujący. Ta pozorna nicość w fabule zwiastuje wielkie wydarzenia. Chcę kolejny odcinek :beata:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ogląda Black Mirror oprócz mnie? Jak nie to polecam, bo serial jest genialny i daje wiele do myślenia. Pokazuje wizje przyszłości oraz do jakich problemów może doprowadzić rozwój technologii. Każdy odcinek to osobna historia, więc nie ma znaczenia od którego zaczniecie. Dzisiaj wyszedł 3 sezon składający się z 6 odcinków - wszystkie są już dostępne na Netflixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 3 odcinki Westworld. Dobry klimat, serial wciąga, zapowiada się naprawdę dobra produkcja. Wkrótce pewnie będziemy mieli do czynienia z problemem człowieczeństwa u AI, buntem i tym podobnymi rzeczami, więc powinno być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Night Of - pierwszy odcinek rozłożył mnie na łopatki. Zapowiada się mega seria. Jeden z lepszych nakurwiaczy od pierwszego strzału jaki widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Night Of - pierwszy odcinek rozłożył mnie na łopatki. Zapowiada się mega seria. Jeden z lepszych nakurwiaczy od pierwszego strzału jaki widziałem.

Spoko, pierwszy odcinek to najlepsze co może Cię spotkać w tym serialu ;-). Trochę zmarnowany potencjał.

Tap Tap z Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłem w wir seriali. A sezon jesienno-zimowy to idealny okres na nadrabiane zaległości.

 

Oglądam:

 

#1. The walking Dead (6 sezon) - Dopiero zaczynam, Na razie jest tak średnio bym powiedział xD

#2. Narcos (2 sezon) - Jest coraz ciekawiej.  Do końca zostały mi tylko cztery odcinki.

#3. Czarne lustro - związku z tym, że na Netflixie pojawił się trzeci sezon, to przypomniałem sobie o tej perełce. Kończę powoli drugi sezon (dawkuję bardzo sporadycznie) i jestem zachwycony! Każdy odcinek zmusza mnie do refleksji. 

 

Szerzej na temat tych seriali wypowiem się niebawem. Jak pozaliczam całe sezony.

 

P.S Co powiecie o serialu BoJack Horseman? Warto? Nie przepadam za komediowymi serialami, ale lubię czarny humor, klimat filmów Braci Coen i Breaking Bad xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekiera w plecy dla tego kto poleca czarne lustro, no chyba ze lubicie motyw stosunku ze świnią tak jak polecający. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wili23 napisał:

Siekiera w plecy dla tego kto poleca czarne lustro, no chyba ze lubicie motyw stosunku ze świnią tak jak polecający. 

 

facepalm-captain.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wątek ze świnią dość niesmaczny ale serial genialny. A jeśli lubisz czarny humor, braci Coen i jeszcze nie oglądałeś to polecam serial "Fargo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×