Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oni naprawdę myślą, że ktokolwiek będzie czekał do grudnia? Nie rozumiem decyzji... W każdym razie mój torrent jest już gotowy. Proszę od razu w 1080p :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Designated Survivor i stwierdzam, że serial jest mega. Spodziewałem się średniawy, ale wessał mnie strasznie. 7 dotychczas wyemitowanych odcinków pękło momentalnie. Ten serial jest czymś, co określiłbym mianem political action. Sto milionów wątków na sekundę, każdy kolejny bardziej absurdalny i sprawia, że łapię się za głowę. POTUS grany przez Kiefera Sutherlanda jest w niezłym gównie cały czas i wyjścia z niego nie ma. Świetnie ogląda się tę postać jako odmianę od Franka Underwooda, w ogóle postacie w tym serialu naprawdę da się lubić. Serial ostro jedzie po bandzie w temacie obecnych stosunków międzynarodowych (muslimy terroryści, ruscy kombinatorzy) i wykorzystuje jako tło całkiem niedawne wydarzenia, takie jak atak w Nicei czy rosyjska afera dopingowa - nic dziwnego, że niektórzy poczuli się dotknięci i odbierają serial jako komentarz polityczny. A kto wie, może właśnie tym jest? Polecam.

 

Teraz jeszcze nadrobić drugi sezon Paktu, obejrzeć pierwszy odcinek The Grand Tour i mogę zabrać się za Black Mirror :27_sunglasses:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Siriondel napisał:

Zacząłem oglądać Designated Survivor i stwierdzam, że serial jest mega.

 

Czy to ten serial w którym Jack Bauer w końcu zostaje prezydentem hamburgerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam teraz 12 sezon Supernatural (Nie z tego świata). Po kilku odcinkach brak jakiegoś wątku przewodniego, co w poprzednich sezonach było regułą. Myślałem, że temat z nazistami dłużej pociągną, ale odpuścili, chyba że jeszcze powrócą do tego w kolejnych odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości i wróciłem do Wikingów sezon 3. Powiem tak: może serial jest na bakier z historią, może postacie mają idealnie wyprane stroje a fryzury kobiet są zbyt perfekcyjne, być może uzębienie jest zbyt białe a zgryzy perfekcyjne i może nawet Wikingowie tak bardzo nie pokrywali swoich ciał dziarami (jeśli to w ogóle robili). Ale do cholery to się świetnie ogląda. Przyjemnie patrzeć jak serial ewoluuje a budżet z sezonu na sezon rośnie.

Wikingowie to dowód na to że nie trzeba pakować 120mln $ w sezon, kręcić go na kilku kontynentach, posiadać w scenariuszu tyle wątków że nawet aktorzy się pogubili kto gra jaką rolę (HBO i Gra o Tron).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś serial "Młody papież "? Podoba Wam się? Jaki ma klimat, a najlepiej do jakich seriali (filmów) mu najbliżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że kilka dni temu miał premierę drugi sezon Człowieka z Wysokiego Zamku. Powoli pojawiają się napisy do niego.

Ciekawostka dotycząca drugiego sezonu. Serialowe Canon City gra miasteczko Roslyn w którym kręcono m.in. Przystanek Alaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwykłem odpuszczać seriali bez obejrzenia sezonu do końca, nawet jeśli mi się nie podoba - tak już mam. Jednak z drugim sezonem The Man in the High Castle chyba nie dam sobie rady i to już po dwóch odcinkach. Dawno gorszego dziadostwa nie oglądałem. Pierwszy odcinek był tragiczny - pozaczynane jakieś słabo przemyślane wątki, usilna próba pokazania wszystkiego, przez co nie pokazano tak naprawdę niczego; drugi odcinek niestety nie wykazuje nawet perspektywy na minimalną choćby poprawę. Idiotyzm większości bohaterów - do tego strasznie denerwujących (ca za kretyn wprowadził tego całego Gary'ego?) - doprowadza mnie do smutku. Do plusów mogę zaliczyć przepiękną scenografię oraz tylko dwóch bohaterów: Smitha (w pierwszym sezonie również najlepszy) oraz Tagomiego. Reszta to nieludzka padaka. Poprzedni sezon pokazywał znacznie wyższą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.12.2016 o 21:24, malpka napisał:

Przypominam że kilka dni temu miał premierę drugi sezon Człowieka z Wysokiego Zamku. Powoli pojawiają się napisy do niego.

Ciekawostka dotycząca drugiego sezonu. Serialowe Canon City gra miasteczko Roslyn w którym kręcono m.in. Przystanek Alaska.

 

Jestem po 4 odcinkach i muszę stwierdzić, że pierwsza seria była bardziej wciągająca. Nie wiem, może dlatego, że wiele rzeczy się już wyjaśniło, np. kim jest tytułowy człowiek z wysokiego zamku? Mimo wszystko serial się dobrze ogląda i jest jeszcze kilka rzeczy do wyjaśnienia, np. jak to do końca jest z tymi alternatywnymi rzeczywistościami?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scream na Netflixie dobry klimat i gorące niunie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś polecał netflixowy Black Mirror. Bardzo tej osobie dziękuje, bo serial jest genialny :) Zaczynamy właśnie trzeci sezon, ale już się cieszę, że ma być czwarty :)

W zasadzie to bardziej takie minifilmy, ale niektóre odcinki na prawdę dają do myślenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś lekkiego serialu komediowego który można bez problemu oglądać przy dzieciach. Poleci ktoś coś? Najlepiej na netflix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie nie znajdziesz nic takiego. Californication nie oglądałbym z dziećmi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z żoną wkręciliśmy się w Sherlocka. Kończymy 3 sezon więc z niecierpliwością czekam aż wrzucą tez IV na Netflixa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon dopiero ruszył. Na Netflixie zapewne prędko nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery 4 sezonu Sherlocka zasiadałem cały w drgawkach z ekscytacji, ale szczerze mówiąc, odcinek nie porwał mnie tak, jak poprzednie. Twórcy już lekko przegięli z plot twistami i fałszywymi tropami. Momenty typu "o ja pier****, o co tu chodzi" są fajne tylko do pewnej granicy. Do tego wątki zbyt mocno poszły w kierunku postaci drugoplanowych i trochę zbyt mało przykładów mojej ulubionej dedukcji detektywa w akcji. Oczywiście był to nadal kawał rewelacyjnej telewizji, ale nie tak rewelacyjnej, jak pierwsze trzy sezony.

 

Oprócz tego jest już premierowy odcinek szóstego sezonu Homeland, chociaż oficjalna premiera telewizyjna dopiero za półtora tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jest jakaś możliwość aby obejść te zrypane kwestie regionalizacji w netflixie? Jestem na chwilę w Niemczech , odpalam netflixa i trochę się podjaralem bo widzę trochę więcej ciekawych pozycji ale tylko kilka jest z polskimi napisami. Rozumiem, że tego co nie ma w polskiej wersji jest bez naszego języka ale wszystko inne żeby tego nie miało? W domu co bym nie wybrał to ma niemiecki a u szwabów jak zwykle rasizm.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.12.2016 o 00:03, Siriondel napisał:

Nie zwykłem odpuszczać seriali bez obejrzenia sezonu do końca, nawet jeśli mi się nie podoba - tak już mam. Jednak z drugim sezonem The Man in the High Castle chyba nie dam sobie rady i to już po dwóch odcinkach. Dawno gorszego dziadostwa nie oglądałem.

Może jednak nie jest tak źle:

https://naekranie.pl/recenzje/the-man-in-the-high-castle-sezon-2-recenzja

 

Ocena sezonu 8/10, opinie w komentarzach też są dobre. Niestety jak dobrze pójdzie ten sezon zobaczę dopiero za miesiąc.

Amazon, zadowolony z oglądalności, zamówił trzeci sezon.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś widział ale jest nowy serial Beyond ;) Po 2 odcinkach się ładnie zapowiada ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon pierwszy polskiego serialu Belfer. Jak na rodzima kryminalna produkcje całkiem dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon Sherlocka ciągnie się jak flaki z oleju. Odcinki za długie, za dramatyczne, przekombinowane. A śpi się po tym... Dwa dni. Nie wiem czy dam radę zmęczyć 3 odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×