Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

The OA - czasy terazniejsze, niewidoma typka znika w niewyjasnionych okolicznosciach i po 7 latach pojawia sie ale już widoma. Zbiera grupe przypadkowych ludzi ktorym naświetla gdzie była i co się z nią działo i oczekuje od nich pomocy w pewnych kwestiach. Troche bajka, miedzywiarowe akcje, troche psychiatri. Ogolnie na propsie. Lekki niedosyt po ostatnim odcinku.

The Travelers - jestem po 4 odcinkach, grupa ludzi z dalszej przyszlosci teleportuje swiadomosc do cial ludzi z terazniejszosci i stara sie zapobiec zagladzie cywilizacji. Narazie średniawka ale licze na to że sie jeszcze rozkręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odcinku mogę zdecydowanie polecić Taboo .

Londyn , początek XIX wieku , klimat tak gęsty ze można by go siekierą rąbać no i Tom Hardy) :)

Prawdopodobnie najlepsza premiera tego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te całe The OA. 

Serial dość mocno zakręcony, historia z twistem, który IMO okazał się trochę niewypałem. Jedne odcinki fajne, inne bardzo męczące. Ostatni odcinek mógł uratować serial, ale jest po prostu śmieszny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi Billego Burke, to polecam Zoo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jestem po pierwszym odcinku Taboo od HBO. Cięzki, brudny klimat Anglii początku XIX wieku + Tom Hardy daje nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szalu nie ma po pierwszych 2 odcinkach w taboo, mam nadzieje ze sie rozkreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję to OA zmęczyć razem z małżonką, ale po prostu nie idzie. Albo oboje nie rozumiemy fenomenu tego serialu, albo ujawnia się on dopiero w ostatnim odcinku, bo został nam tylko ten - na szczęście. Dawno nam się tak serial tam nie dłużył jak OA. 

 

Stranger Things załatwiliśmy w dwa wieczory oglądając z wypiekami na twarzy, a OA już 2 tydzień na tapecie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatni odcinek to totalne rozczarowanie które pogrąża ten serial.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Geble napisał:

Próbuję to OA zmęczyć razem z małżonką, ale po prostu nie idzie. Albo oboje nie rozumiemy fenomenu tego serialu, albo ujawnia się on dopiero w ostatnim odcinku, bo został nam tylko ten - na szczęście. Dawno nam się tak serial tam nie dłużył jak OA. 

 

Stranger Things załatwiliśmy w dwa wieczory oglądając z wypiekami na twarzy, a OA już 2 tydzień na tapecie.

OA to nie jest serial z takim rozmachem jak Stranger Things i musze cie zmartwić że ostatni odcinek ssie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmęczyliśmy to OA wczoraj i już dawno nie poczułem takiej ulgi po końcowych napisach. Nie rozumiem fenomenu tego serialu, kompletnie.

 

Jeśli chodzi o Taboo to póki co jest dokładnie to czego się spodziewałem - jest klimat, jest ciekawa fabuła, no i przede wszystkim kapitalna gra Hardy'ego.

 

Oglądał ktoś już Serię Niefortunnych Zdarzeń? Zbiera bardzo dobre recenzje praktycznie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Geble napisał:

Oglądał ktoś już Serię Niefortunnych Zdarzeń? Zbiera bardzo dobre recenzje praktycznie wszędzie.

Na netflix chyba widzialem, oblookam na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix w 4K? Bardzo chętnie. To się nazywa prawdziwe telewizyjne doznanie....No to korzystam i sobie kilka produkcji oblookałem

 

Narcos - łyknąłem jak pelikan 4 odcinki, dzisiaj jadę dalej. Pyszny serial :fsg:

Black Mirror - pierwszy odcinek ze świnią :jSQVeJ4: dziewczyna nie była zachwycona, w przeciwieństwie do mnie. Obejrzałem również kolejny epizod i już takiego wrażenia nie zrobił, ale w dalszym ciągu jest dobrze. Na pewno wrócę do tego po Narcosie

 

3% - koncept i oklepany i ciekawy jednocześnie. Kiedyś dam mu szansę

 

OA - :krysia: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taboo fajnie się rozkręca, może byc gruba petarda.Rewelacyjny Hardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale znalazłem poważny minus w Taboo. Mianowicie brak całego sezonu od razu :30vm3cw:

Co ten serial ma za klimat :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w kolejnych odcinkach będzie jakiś lubieżny incest hardego z siostrzyczką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłem drugi. Brak cycków :frog:

Nieprawdopodobne. Serial HBO i nie ma cycków? Świat schodzi na psy... ;-)

Znajomi chwalą, więc muszę zerknąć i sam się przekonać.

W czwartek na hbo go (w piątek na zwykłym HBO) startuje nowy serial - ,,Six'' ( oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Navy SEAL Team Six ).

Poprzednie seriale militarne ,,Kompania braci'' i ,,Pacyfik'', ,,Generation kill'' bardzo mi podeszły, więc ostrze sobie ząbki na tą produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski serial "Kosmo", czyli Polacy w wyścigu na księżyc. To trzeba zobaczyć!  W serialu "Kosmo" Czesi, Polacy i Słowacy walczą o miano pierwszego słowiańskiego państwa, które wyląduje na księżycu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Dirka Gentylego z Netflixa ktoś obejrzał całego? Na razie z żoną 2 odcinki zrobiliśmy i o ile mi się w miarę podoba to żona raczej średnio. Zazwyczaj mam tak, że się męczę ze wszystkim do końca, ale teraz tyle tego, że nie ma czasu po prostu i wolę wiedzieć czy trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon jest jak pierwsze odcinki, więc jeśli one Ci odpowiadały, to i całość zmęczysz. Dla mnie całkiem miłe zaskoczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja luke cage od marvela zacząłem, w sumie oklepany schemat superbohatera w starym stylu z tym że głównie Harlem i czarni bracia na pierwszym planie, trochę rapu leci w tle. Luke to taki trochę mięśniak z zasadami starszego pokolenia murzynów, preferujacy rozwiązania siłowe. Nie czytałem żadnych komiksów to nie mam porównania ale ogólnie jak nie oczekuje się jakiejś większej głębi to fajnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×