Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W serialach zapowiada się fajna jesień : nowy sezon Gomorry i nowy serial Suburra w podobnych klimatach. A od dzisiaj biorę się za nowego Narcosa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Expanse dziś się zaczął, jak by ktoś zapomniał :))

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokończony OITNB ,fajnie się oglądało a końcowa scena ostatniego epizodu to już masakra.

 

Wróciłem do 6 sezonu Homeland ,moim zdaniem jeden z lepszych sezonow tego serialu.Jaram się na kolejny

 

Teraz lece z Ozark,słyszałem dużo pozytywnych opinii na jego temat.Następny będzie Narcos.W październiku Gomora, Suburra,ST.Chyba Listopad nowy Shemaless.Homeland początek 2018.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neuro dzięki za przypomnienie o Homeland. jakoś odpuściłem po 1-szym odcinku 6 sezonu i zapomniałem o tym.

Pora sobie przypomnieć, bo poprzednie były świetne (może 3 najsłabszy).

 

Gomorra jest genialna, jak nie oglądałeś, to polecam gorąco widząc jakie klimaty lubisz.

Nie ma amerykańskiego strzelania, jest za to czysta moc dialogów i akcji po europejsku i bardziej realistycznie.

W dodatku mieli problemy z 2 seriśą, bo ponoć musieli czekać aż część obsady odsiedzi swoje :2_grimacing:

Jedynie jakieś pierwsze 5 odc. 1-szego sezonu trzeba przebrnąć, bo to swoisty wstęp, potem się już nie oderwiesz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Gomorre .Kilka dni temu oglądałem film Suburra.Bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wrażenia po zakończeniu nowego Twin Peaks? (tylko bez spojler ów dla tych co nie oglądali :24_stuck_out_tongue:).

Ja od początku mówiłem że dla mnie za dużo mistycznego gówna, ale na Coopera czekałem jak cholera.

Ja raczej jestem zawiedziony zmarnowanym potencjałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że spartolili końcówkę i Lynch za bardzo odjechał w swoich klimatach.

Narcos sezon 3 - genialna rzecz mimo że brak Pablita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwałem oglądać to gówno po 11 odcinku, bo miałem już dość czekania aż coś się zacznie kleić. Ani to podobne do pierwszych dwóch, genialnych sezonów, ani ciekawe. Stek surrealistycznych bzdur po prostu. I ponoć do końca tak zostało, więc oszczędziłem sobie kilku godzin łapania się za głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie boję się wrócić do starego TW. Pamiętam jak dziś gdy oglądałem premierową emisję pilota w TVP. To było mistyczne doznanie. Podobnie było gdy w kinie oglądałem Wild at Heart i Blue Velvet. Do tych dwóch ostatnich wróciłem jakiś czas temu i w zasadzie filmy dla mnie są nieoglądalne. Blue Velvet to jakieś porąbane rojenia a Wild at Heart, ocenzurowane na DVD (!!!), broni się kilkoma scenami i niczym poza tym.

I o ile taki Robin of Sherwood, pomimo swej siermiężności, nadal świetnie się ogląda, tak mam poważne obawy że oryginalny Twin Peaks już nie jest dla mnie.

 

Kartel z Cali ma dla Ciebie wiadomość:

1https://twitter.com/NetflixPL/status/906544657177485312/video/1

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze łzami w oczach stwierdzę, że kultowy Twin Peaks poszedł się yebać... :38_worried: Taki potencjał, taka moc, te niuanse jak starzy aktorzy sprzed lat znowu w akcji itp... Wszystko zapchane mistycznym voodoo gównem aż do po-rzyga :38_worried: aczkolwiek 17-18 odcinek gdy Cooper się ogarnął jest już w miarę... Cóź pancio Lynch musi odstawić dragi i ćpać mniej to może coś ogarnie...

 

BTW: Oglądam ostatnio (bardzo powoli :P) Przystanek Alaska i tam w 3-4 sezonie jest taki twist, że stoi gdzieś w lesie we mgle: Dr Joel Fleischman, Maggie O'Connell, Holling i Shelly i nasz doktorek wypatruje przez taką lornetę wielką na monety w hooy w oddali jakąś babkę ;) I stwierdzają razem, że idzie przez las sama i niesie pieniek ;) Ot takie nawiązanie dla znających :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko wyśmiać osoby, które twierdziły, że Narcos bez Pablo Escobara będzie już tylko odcinać kupony. Co za genialny sezon :banderas:  House of Cards w 3 sezonie stało się już własną parodią, ale tutaj cały czas ten sam mega wysoki poziom. Chcę więcej, Meksyk, El Chapo :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Coś mi się wydaje, że jeśli hajsy będą się zgadzać to jest szansa na Meksyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, HarDy napisał:

@up
Coś mi się wydaje, że jeśli hajsy będą się zgadzać to jest szansa na Meksyk.

 

4 sezon został oficjalnie potwierdzony i

innej możliwości jak Meksyk nie ma. W Kolumbii zostały już tylko płotki.

Dodatkowo na Netflixie jest dokument o El Chapo, wystarczy go teraz tylko podrasować :xboss: http://www.imdb.com/title/tt6692188/

Edytowane przez Grecky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obejrzyjcie serial Ozark.Świety, obejrzałem w dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflixowa historia o "El Chapo" też niezły sztosik :pazura:

 

Co do Narkos to będzie Meksyk na 100%, przecież 

wystarczy obejrzeć 3 sezon i wszystko tam jest jasne

Tam to już była (dalej jest) totalna rzeźnia. Saviano w swojej książce "Zero, Zero, Zero" daje dość szczegółowe opisy sytuacji. :obama:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Diagnoza z TVN nawet daje radę jak na polski serial TV.

 

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :seriously:

 

Baba to ogląda, to czasami rzucę okiem. Zaraz chyba pół sezonu, a główna bohaterka nawet ze szpitala nie wyszła. Intryga w tle to jakaś beka, a przypadki medyczne dramat jak stąd do Chicago. Stary Szwed z zagrażającym życiu wzwodem :30vm3cw:  Solidne 1+/10, ale faktycznie - jak na TVN to daje radę. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Diagnoza z TVN nawet daje radę jak na polski serial TV.

 

 

 

:vxoAZzf::Gmoch::zygmunt:

 

Do "Brzyduli" raczej nie ma startu.

Współczucia że musicie takie rzeczy oglądać. Ale brawka Pablos za odwagę że to napisałeś.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pablos_PRO napisał:

Zakościelny gra lekarza w tym szpitalu to jak ma wychodzić ? :smart:

 

W sumie racja. Dla Zakościelnego dałbym się pokroić :banderas:

 

Kolejny minus tego serialu to brak nagich, kobiecych piersi. Oczywiście nie mówię tu o Mai Ostaszewskiej :ziobro:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Netflix to robi ale właśnie premierę miał kolejny dobry serial.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, malpka napisał:

Nie wiem jak Netflix to robi ale właśnie premierę miał kolejny dobry serial.

 

 

 

 

Potwierdzam. Początkowe 2-3 odcinki trochę przymulają i lekko odciągają od seansu. Ale potem zaczyna się szybko rozkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 8 odcinek mindhuntera pękł, ciekawy serial bez fajerwerków, mimo tematyki jakoś specjalnie nie szokuje ale zaciekawia i przyjemnie sie ogląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×