Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mindhunter kolejny kapitalny serial zesłany nam przez Pana Netflixa :obama:

 

Zacieram już rączki na 2 sezon i kłaniam się nisko aktorowi grającego Eda Kempera. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Grecky napisał:

Zacieram już rączki na 2 sezon i kłaniam się nisko aktorowi grającego Eda Kempera. 

 

Wszyscy psychole zagrani koncertowo. Zachwycamy się Kemperem bo poświęcono mu najwięcej czasu. Z kolei Brudos i Speck byli przerażający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie oglądam "Mindhunter". Mocno Fincherowski (Zodiak, Siedem) i jeszcze ten klimacik lat 70-tych. Widzę zachwyty nad grą aktorską, od siebie dodam, że dialogi też super. Czekam na więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TOP 3 premier tego roku.

A za 4 dni Stranger Things sezon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 22.10.2017 o 11:00, Kentucky napisał:

Też właśnie oglądam "Mindhunter". Mocno Fincherowski (Zodiak, Siedem) i jeszcze ten klimacik lat 70-tych. Widzę zachwyty nad grą aktorską, od siebie dodam, że dialogi też super. Czekam na więcej. 

Ja Mindhunter obejrzałem przez weekend. Kapitalny serial. Oby zebrał dobre recenzje i szybko pojawił się  drugi sezon .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Toomek napisał:

 

Ja Mindhunter obejrzałem przez weekend. Kapitalny serial. Oby zebrał dobre recenzje i szybko pojawił się  drugi sezon .

 

Recenzje ma bardzo dobre. W wielu z nich jest oceniany jako jeden z najlepszych seriali roku. Zapowiedziano też kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Stranger Things 2, przed chwilą Minhunter, a tu wjeżdża niby poważny @pablos_PRO i pisze, że diagnoza to genialny serial 

 

Może i bym to olał, gdyby nie to, że widzialem dzisiejszy odcinek. 

 

:21ozlae:

 

Ten poród w zakładzie fryzjerskim

 

Te flashbacki drewnianej Ostaszewskiej

 

Te rozwiązanie zagadki 

 

:Gmoch:

 

Błagam Pablito wykup Netflixa, jeszcze jest nadzieja. TVN odpalaj o 19:45 na prognozę pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam netflixa i jakos nie uważam że wszystko hamerykanskie musi być z założenia lepsze. 90% kontentu to słabizna i przeciętniactwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stranger Things 2 jak na razie zbiera dobre recenzje co bardzo cieszy, ale ten Mindhunter to mie tak zaimponował. Jak na razie jedna z lepszych premier tego roku w mojej ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Piszcie co chcecie ale dziś Diagnoza wywaliła mnie z kapci. 

 

Jak na polski serial jest genialny

 

 

 

9 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Mam netflixa i jakos nie uważam że wszystko hamerykanskie musi być z założenia lepsze. 90% kontentu to słabizna i przeciętniactwo

 

Nie no dyńka :21ozlae:

 

Pablos jak już tak strasznie chcesz obejrzeć w miarę dobry Polski serial to polecam teraz akurat się zaczynają obydwa, Wataha (HBO) i Belfer(C+) lub Pakt, który leciał jakiś czas temu (C+)

 

Ale szanuje za odwagę :Gmoch:

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcje C+ czy HBO to jednak inny kaliber. Stranger Things ma 8mln$ budżetu na odcinek

 

Jak na obyczajowy serial TVN/ Polsat/TVP jest bardzo dobry. 

 

To tak jakbym napisał że VW golf fajny ale ktoś wyskakuje że Ferrari lepsze.

Do obejrzenia w niekodowanej TV z żoną wieczorkiem fajna produkcja tyle i aż tyle. Na co tyle hejtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pablos_PRO napisał:

Produkcje C+ czy HBO to jednak inny kaliber.

 

Jak na obyczajowy serial TVN/ Polsat/TVP jest bardzo dobry. 

 

To tak jakbym napisał że VW golf fajny ale ktoś wyskakuje że Ferrari lepsze.

Do obejrzenia w niekodowanej TV z żoną wieczorkiem fajna produkcja tyle i aż tyle. Na co tyle hejtu

 

Ale przecież nikt Cię nie hejci, tylko nie zgodzę się w życiu z tym że to na Polskie warunki genialny czy nawet bardzo dobry serial, bo tak nie jest.

Jak i również z tym że 90% rzeczy na Neflixie to przeciętniactwo, również tak nie jest.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile seriali wg ciebie na netlixie jest godnych oglądania. Wszystkich jest 700 . to wymień z 70 które warto obejrzeć. to i tak 10% a twierdzisz że jest więcej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawęziłbym krąg tylko do oryginalnych produkcji Netflixa, bo większość to wiadomo, że zapchaj dziury. A oryginalne to już w większości sztosiska. 

 

A co do hejtu, to tak, jak przyznać się na tym forum do gry na PlayStation. Można, ale nie wypada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne też nie są jakieś wybitne poza tymi top 15.

 

Oglądałem jakieś typu Dear White People, Glow, Dynasty i to są po prostu przeciętniaki.

Superbohaterskie też dupy nie urywają poza tym ze są w 4k i HDR.

Netflix daje bardzo dużo ale na dobry serial trzeba zwykle czekać, wciągasz w 2 dni i czekasz dalej. Co mi po tym że tam jest kilka tys pozycji

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

Oryginalne też nie są jakieś wybitne poza tymi top 15.

 

Oglądałem jakieś typu Dear White People, Glow, Dynasty i to są po prostu przeciętniaki.

Superbohaterskie też dupy nie urywają poza tym ze są w 4k i HDR.

Netflix daje bardzo dużo ale na dobry serial trzeba zwykle czekać, wciągasz w 2 dni i czekasz dalej. Co mi po tym że tam jest kilka tys pozycji

 

 

 

Oj Pablos, słabo szukasz w tym Netflixie, ja mam ciągle spory backlog fantastycznych seriali, a oglądam prawie co weekend coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pablos_PRO napisał:

Oryginalne też nie są jakieś wybitne

 

5 minut temu, pablos_PRO napisał:

Dynasty

 

:seriously::seriously::seriously::seriously:

 

 

Pomijając fakt, że odpaliłeś Dynastię, to nie jest produkcja oryginalna Netflixa. Podobnie jak Star Treki, czy inne Designated Survivor Netflix jest tylko dystrybutorem tych seriali na świecie. Dynastię zrobiło młodzieżowe The CW, a dwa pozostałe kolejno CBS i ABC, które są w stanach kanałami otwartymi, więc wiadomo, że muszą mieć swoje ograniczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablos_PRO napisał:

Glow, Dynasty i to są po prostu przeciętniaki.
 

 

Teraz dopiero przypomniałem sobie o Glow że go oglądałem.

Moim zdaniem bardzo przyjemny serial, taki lekki idealny do oglądania z kobietą, fajny retro klimat, ciekawy humor, totalnie z dupy motyw przewodni ale chwyta.

Na pewno nie był to zły serial komediowy.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i masz rację. Tych Netflix - Netflix jest strasznie mało 15 dramatycznych i kilka komediowych. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_original_programs_distributed_by_Netflix

 

Szczerze myślałem że tego jest więcej. W większości poziom bardzo dobry i mam obejrzane

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_PRO napisał:

No może i masz rację. Tych Netflix - Netflix jest strasznie mało 15 dramatycznych i kilka komediowych. 

 

 

 

Ogólnie od jakiegoś czasu znaleźć coś fajnego stricte pod modłę komediową jest bardzo ciężko. Zarówno jeśli chodzi o filmy jak i seriale.

Włączając w to tą całą szmirę  'ala Adam Sandler, Millerowie czy inne gówna typu "Kto zajebał mi chłopaka w 10 minut".

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pablos_PRO napisał:

W Netflixie w połowie filmów gra Sandler, więc się przyzwyczajaj :)

 

 

 

No wiem właśnie, więc mówię jeśli chodzi o komedie to jest posucha straszna, ale po prostu takie czasy.

Ostatnio coś dobrego w tym temacie to było "Orange is new Black", ale to było jakiś czas temu.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×