Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Penny Dreadful sezon 3 za mną. Cóż mogę powiedzieć poza tym że to mało znany serial z fenomenalnym klimatem, świetnymi kostiumami, scenografią, zdjęciami i muzyką a dialogi i kreacje aktorskie są poza skalą. Jedynie całość psuje po całości zrąbany ostatni odcinek. Zgadzam się że ta opowieść musi mieć taki koniec, inny nie wchodzi w grę ale całość jest tak fatalnie napisana że zęby bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

Penny Dreadful sezon 3 za mną. Cóż mogę powiedzieć poza tym że to mało znany serial z fenomenalnym klimatem, świetnymi kostiumami, scenografią, zdjęciami i muzyką a dialogi i kreacje aktorskie są poza skalą. Jedynie całość psuje po całości zrąbany ostatni odcinek. Zgadzam się że ta opowieść musi mieć taki koniec, inny nie wchodzi w grę ale całość jest tak fatalnie napisana że zęby bolą.

miałem podobne odczucia, serial oglądałem rok temu bo wiktoriańska anglia i gwiazdorska obsada, pierwsze dwa sezony były bardzo dobre i dosyć zaskakujące, wilk boży mnie rozłożył na łopatki nie spodziewałem się że to on! kolejny plus to że było dużo krwi gołe baby,  ostry sex, i tematycznie czerpali z różnych gatunków horrorów, od okultyzmu opętań po wampiry i różne wiedźmy, zakończenie było najsłabsze. Ale przynamniej ten serial dostał jakiś koniec, a wiele innych się obcina nagle i cześć. W oczekiwaniu na Punishera odpaliłem sobie pierwsze odcinki Wikingów, nigdy nie widziałem tego w takiej kopii, naprawdę technicznie plenery, czy stroje i bardzo realistyczne zrobione potyczki, naprawdę kawał solidnego filmidła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Malakay napisał:

W oczekiwaniu na Punishera odpaliłem sobie pierwsze odcinki Wikingów, nigdy nie widziałem tego w takiej kopii, naprawdę technicznie plenery, czy stroje i bardzo realistyczne zrobione potyczki, naprawdę kawał solidnego filmidła. 

 

Po Wikingach świetnie widać jak serial dostaje z sezonu na sezon większy budżet. Pierwszy sezon to taki Terminator 1. Ubogie dekoracje, sceny kameralne, kilku statystów na krzyż. Ostatni porównałbym do blockbustera AAA gdzie na planie statyści jadali ośmiorniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z żonką kończymy 2 sezon Black Mirror. Kapitalny serial a w zasadzie zbiór różnych opowieści. Formuła, że jeden odcinek to jedna osobna historia świetnie się sprawdza. Kto nie widział niech nadrabia. Warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Karaluch69 napisał:

Właśnie z żonką kończymy 2 sezon Black Mirror. Kapitalny serial a w zasadzie zbiór różnych opowieści. Formuła, że jeden odcinek to jedna osobna historia świetnie się sprawdza. Kto nie widział niech nadrabia. Warto.

 

Świetny serial, wprawdzie od 3 go sezonu i wykupienia przez Netflixa trochę się zamerykanizował ale i tak daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o 4 sezonie Black Mirror? Miał być pod koniec roku, a tu poza jednym zwiastunem cisza.... Obstawiam jednak premierę w 2018 :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda Punishera? Jestem po pierwszym odcinku i szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii Netflix Orginals właśnie ugryzł Star Trek Discovery... Jak fanem uniwersum nie jestem, tak serial ogląda się przyjemnie...

Zapewne je skumam i nie wyłapię wszystkich smaczków, którymi będą delektować się fani, ale i tak warto dać mu szansę... Po prostu przyjemny :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ogląda Punishera? Jestem po pierwszym odcinku i szału nie ma.
Jestem na 10 odc. Jest całkiem ok, jeno jak dla mnie trochę za dużo Franka a za mało Punishera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wytrzymujecie te marvelowskie seriale to ja nie wiem. Szacun normalnie. Obejrzałem z ciekawości jeden odcinek i spałem w połowie. Kolejny przegadany serial z niskim budżetem nie pozwalającym na jakieś skomplikowane sceny. No dramat. Wszystkie te serie są takie same. :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci sezon Gomorry już się zaczął, a nasze HBO się opierdziela :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Punisher to jakaś kupa jest. Pościg z czwartego odcinka to istna tragedia. Lepsze pościgi w Klanie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malpka napisał:

Ten Punisher to jakaś kupa jest. Pościg z czwartego odcinka to istna tragedia. Lepsze pościgi w Klanie widziałem.

 

Hmm, obejrzałem cały sezon i jak na Marvela to taki aż tragiczny nie był, powiedziałbym nawet że nie jest to typowa Marvelowska bajeczka, na pewno najlepszy z tych wszystkich które już wyszły. Polecam obejrzeć do samego końca, trochę się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marvelowski serial powoduje u mnie amnezje. Standardowo zapominam o nim po drugim-trzecim odcinku, po jakimś czasie pojawia sie kolejny i kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już dzisiaj na Netflixie zadebiutował western Godless. 6 odcinków, Jeff Daniel i na ten moment średnia 90% na Rottentomatoes. Kolejna perełka od Pana Netflixa? Oby! :fsg:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku innych sensownych pozycji jadę jezcze raz Narcosa od 1 odcinka na nowym TV

 

To było bardzo dobre ale w 4K jest jeszcze piękne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z braku innych sensownych pozycji jadę jezcze raz Narcosa od 1 odcinka na nowym TV
 
To było bardzo dobre ale w 4K jest jeszcze piękne.  
Ja tam po nowym Star Treku z Netflixa (następny odcinek dopiero 8 stycznia), lecę teraz The Expanse... Jak ktoś lubi SciFi to można lyknac bo tylko 2 sezony...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie Stranger Things 2 i trzyma poziom. Chociaż kilka odcinków było na siłę to całość ogląda się wciąż świetnie i póki co to chyba najlepszy serial Netflixa na chwilę obecną.

Widać, że chcieli dać szeryfa i wariatkę Winone na pierwszy plan, a dzieciaki poszły nieco na drugi, szczególnie "El", która w całym sezonie zagrała chyba tyle co w jednym odcinku zeszłego sezonu. Czyżby wynegocjowali lepsze kontrakty dla siebie? W każdym razie mam nadzieję, że kolejny sezon przywróci stałą ekipę na pierwszy plan bo mimo wszystko to dzięki nim ten serial jest tym czym jest.

Kilka wątków też mocno pominęli, nie wiem czy specjalnie czy już chcieli kończyć czym prędzej sezon, ale myślę że każdy domyśla o kogo mi chodzi, a nie chce spojlerować.

Trzymam kciuki, żeby kolejny sezon był lepszy niż drugi, bo póki co ten serial jest w moim ścisłym top 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem netflixowe Masters of None. Całkiem niezły, luźny serialik do odstresowania. Na razie solidne 7/10.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Narcos, jedtem po dwóch odcinkach i zapowiada się :banderas: Ależ ten serial jest dobrze zrobiony, obawiałem się, że bez Pablo to nie będzie to samo ale trzymają poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M jak Miłość.

Serial nie będzie już ten sam bez Perepeczki ale nadal trzyma poziom.

 *Pyrkosza

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×