Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś przetłumaczył "Leverage" jako "Uczciwy przekręt"?

Aaahaaa :D

Swoją drogą, chyba właśnie wychodzi drugi sezon, więc jednak są nowe :P

Weeds też właśnie pojawia się 5ty.

Chyba, żę w polskiej tv oglądasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przetłumaczył "Leverage" jako "Uczciwy przekręt"?

Aaahaaa :D

Swoją drogą, chyba właśnie wychodzi drugi sezon, więc jednak są nowe :P

Weeds też właśnie pojawia się 5ty.

Chyba, żę w polskiej tv oglądasz.

Dokładnie tak, 'Leverage' przetłumaczyli na 'Uczciwy przekręt'. Przypadkiem trafiłem na ten serial, telewizja N ma 1 sezon na swoim VOD.

A Weeds nie widziałem jeszcze 5tego, będę musiał pobrać. Większość seriali pobieram z sieci, ale właśnie N'ka ma 4 fajne seriale w swojej ofercie Vod.

Zapomniałem dodać

Crash - Miasto gniewu | 1 sezon, też polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defying Gravity - sf z elementem metafizycznym.

Virtuality - sf. Na razie dostępny jest tylko pilot, ale dobrze rokuje. Tematyka z grubsza podobna do DG, czyli kilkuletnia wyprawa na jedną z planet naszego Układu.

Caprica - sf. Podobnie jak powyższy tak i ten serial na razie dostępny jest tylko jako pilot. Pozycja obowiązkowa dla miłośników Battlestar Galactica.

Reaper - imo, drugi sezon (na razie są dwa) nawet lepszy od pierwszego. Co oczywiście nie znaczy, że powinno się zaczynać jego oglądanie z pominięciem pierwszego ;-).

Mentalista - od biedy.

Reszta, jeśliby kogoś interesowała, znajduje się na trzeciej stronie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione seriale są następujące:

1. Rodzina Soprano  :woot: - tutaj nie trzeba komentarza

2. Eleventh Hour

3. Dr. House

4. The O.C - no może stary i już nie leci, ale nadal go dobrze wspominam (szczególnie 1-szą serię)

Troche mało ich  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. House - w oczekiwaniu na sezon 6

2. The Mentalist

3. Gossip Girl

4. One Tree Hill

5. Lost

6. Fringe

7. Chuck

8. 90210

9. Heroes

UPDATE : 10. Bones - w trakcie przerobki all sezonow ; )

11. Mental

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. House M.D. 5 sezonów obejrzanych na 5

2. The O.C. 3 z 4

3. Gossip Girl 2 z 2

4. Damages 2 z 2

5. Scrubs

To moje Top5

Poza konkurencją jest dla mnie Miami Vice bo to serial mojego dzieciństwa i nawet nie wypada mi go wystawiać do walki.

TUTAJ pełna lista moich ulubionych seriali (minimum 2 obejrzane sezony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam tyle zaparcia zeby wymienic wszystkie ulubone ale na pierwszym miejscu jest zdecydowanie Californication :) ehhh kiedy ten 3 sezon :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam tyle zaparcia zeby wymienic wszystkie ulubone ale na pierwszym miejscu jest zdecydowanie Californication :) ehhh kiedy ten 3 sezon :/

27 wrzesien : P

Zapomnialem jeszcze dodac , ze od wrzesnia pewnie pare seriali dojdzie od mojej kolekcji : melrose place i pare innych ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 wrzesien : P

Zapomnialem jeszcze dodac , ze od wrzesnia pewnie pare seriali dojdzie od mojej kolekcji : melrose place i pare innych ^

dzieki ci dobry czlowieku :) cos slyszlame wczesniej ze sierpien ale wrzesien, a wlasciwie listopad tez moze byc, bo jakie mam wyjscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam oglądać seriale, ale ciężko mi stworzyć listę ulubionychXD

1. Farscape - najbardziej rozbudowany i przewrotny serial s.f jaki kiedykolwiek widziałam, szczerze polecam:D

2. Fringe - według mnie ten serial jest jeszcze lepszy niż Zagubieni, dużo ciekawych spraw, dobra gra aktorska, efekty specjalne i mnóstwo zagadek.

3. Lost - ten serial mocno namieszał w środowisku, zagadki, wielowątkowość, flashbacki i flashfowardy rządzą. Scenarzyści nie mają litości i trupy bohaaterów sypią się gęsto, niestety z reguły moich ulubionych :sad:

4. Mentalist - nowy serial który podoba mi się bardziej niż House. Może dlatego że seriale medyczne już mi się lekko przejadły...

5. Przyjaciele (Friends) - klasyka, każdy powinien chociaż jeden odcinek obejrzeć :rofl:

6. House - tu chyba można bez komentarza zostawić;)

7. Smallville - jeden z pierwszych seriali które zaczęłam oglądać. W ostatnich sezonach miał tendencję spadkową, ale ze zmianą scenarzystów dużo się zmieniło. Clark nareszcie nie jest półgłówkiem i rycerzem w lśniącej zbroi.

8. Chuck - luźny i zabawny serial.

9. Reaper - szkoda żę po 2 sezonach został zakończony. Chłopak którego rodzice zawarli pakt o jego duszę wymiatał :biggrin:

10. The Class - nowa wersja Friendsów niestety nie zdobyła popularności i po pierwszym sezonie została skasowana, a szkoda.

11. Grey's Anatomy - pierwsze 2 sezony były świetne, serial skupiął się na postaci ostro pokręconej Meredith, ale ostatnimi czasy są poruszane wątki wszystkich innych postaci. Nie wiem jak was ale mnie Derek denerwuje, wolę McSteamie'go i McArmy :wub:

12. Veronica Mars - świetny młodzieżowy serial.

13. True Blood - Zmierzch to przy tym opowiastka dla małych dzieci. Tu wampiry się nie błyszczą ale są bardzo niebezpieczne.

14. Bones - bardzo dobry serial kryminalny.

15. Hung - sama nie wiem co o tym myśleć - ogląda się przyjemnie, pomysł dobry ale co będzie dalej?

16. Stargate: Atlantis - nie wciąga tak jak Farscape i zdarzają się dobre jak i bardzo słabe odcinki. Do tego obsada aktorska nie jest do końca trafiona.

17. Dexter - najnowszy sezon nie przypadł mi do gustu, poza tym Dexter mający dziecko? Chyba przejadł mi się ten serial :down:

18. Californication - byłam zachwycona pierwszym sezonem a potem mój zapał opadał w miarę oglądania kolejnych odcinków.

19. Mental - Namiasta House. Widziałam dopiero kilak odcinków, ale jak dla mnie jest to średniak. Lepiej obejrzeć House'a.

20. Royal Pains - kolejny średni medyczny serial.

Nie uwzględniłam tu seriali które totalnie mi nie przypadły do gustu. Częśćz nich oglądałam wszystkie odcinki, ale np. Californication albo Dextera opuściłam po 2 sezonach. Wyszłam na jakąś maniaczkę serialową :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House md, gotowe na wszystko i californication. teraz mam ochotę zacząć oglądać 39.5, bo wczesniej moze widziałem z 4 odcinki wyrywkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i jedyny - Latający Cyrk Monty Pytona Dinsdale :D

A teraz coś z zupełnie innej beczki:

- House - wiadomo

- BSG - już wszystko wyjaśnione

- Doctor Who - bo lubię takie brytolskie klimaty s-f

- Miasteczko Twin Peaks - Lynch rulz

- Galileo - japońska odmiana "Numeru" moim skromnym zdaniem wiele lepsza, i tylko 10 odcinków - niestety

- Stawka większa niż życie & Czterech pancernych i pies - klasyki

- 17 mgnień wiosny - Stirlitz uber alles

Oraz anime:

- FMA - jedyne anime którego 52 odcinki wcale mnie nie znudziły a wręcz przeciwnie

- Neo Genesis Evangelion

- GitS S.A.C. i GitS S.A.C. 2nd GIG

- Cowboy Bebop

- Hellsing i Hellsing OAV

- Death Note - jedyny nowy, w miarę, z którym miałem styczność

Edytowane przez Mori
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszły poniedziałek ruszył nowy sezon Gossip Girl i One Tree Hill. Także zacząłem oglądać nowy serial The Beautiful Life, zapowiada się ciekawie. Zamierzam jeszcze sprawdzić FlashForward, ale póki co nie ma polskich napisów. A bodajże jutro zaczyna się kolejny sezon Lost'ów. Nie ma to jak wrzesień, wszystkie seriale ruszają :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z w miarę aktualnych lub trwających

1. Battlestar Gallactica wersja 2003 rzecz jasna- świetny i złożony serial pełny zagadek. Zalecam ogladanie bez zaciągania informacji, spojlery mogą zepsuć efekt całości;)

2. True blood - wariacja o wampirach z przekąsem, nie ma jednak powielanych schematów i są ciekawe pomysły + całość dość humorystyczna.

3. South Park - z sezonu na sezon lepszy, nawiązania do polityki, życia społecznego i kulturalnego. Niestety w serialu wyraźnie preferują xboxa i wii;), pozatym warty obejrzenia, a w przeciwieństwie do innych seriali pochłania mało czasu ok. 20 minut, a więc można do obiadu obejrzeć.

Z ukończonych:

1.Przyjaciele -krótke odcinki pełne humoru, dobre do obiadu i relaksujące

2. Kompania braci - bardziej seria niż serial (ok. 12 odcinków), poruszająca, wielowątkowa opowieść z II WŚ

3.Rzym - epicka opowieść o losach dwóch legionistów wpleciona w wątki historyzne związane z powstaniem cesarstwa i upadkiem Cezara.

Z nadchodzących:

1. Game of thrones* - SERIAL wszechczasów, niestety dopiero w realizacji. Jedną z głównych ról Sean Bean, realizacja HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubieni (3 pierwsze sezony)

House M.D.

CSI: Kryminalne Zagadki Miami/NY

Horoskop Śmierci

Szesc stop pod ziemia.

To raczej wszystko. Nie jestem jakims fanatykiem, leci w tv - ogladam. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie mam za bardzo czasu na oglądanie TV, ale Na Wspólnej, House MD czy Prison Break to pozycje obowiązkowe.

Z tych trzech co wymieniłem, oczywiście najciekawszy jest Skazany na śmierć, ale trzeba przyznać, że 4 sezon to już naciągany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o serialach mowa to też dodam od siebie swoje trzy grosze. :)

Ulubione:

- Scrubs (obejrzane wszystkie 8 sezonów, teraz zaczynam 9 ;))

- The O.C. (bardzo żałuję, że nie ma już tego serialu, ale i tak ze wszystkich "młodzieżowych" to ten jest właśnie najlepszy)

- How I Met Your Mother - niesamowicie zabawny serial i... Niezwykle życiowy. Polecam wszystkim tym, którzy lubią seriale pokroju 'Friends' ;)

- Eli Stone - fantastyczny scenariusz o prawniku, który... Widzi przyszłość. I to w dodatku niechcący :)

- South Park - nic dodać, nic ująć.

- Grey's Anatomy - ten serial raz ściska za gardło z rozpaczy, a raz powoduje ból brzucha ze śmiechu. Prawdziwy majstersztyk.

- The Tudors - ot, historia Henryka VIII, dla mnie serial fantastyczny (ale to ze względu na moją słabość do historii :))

- Heroes - pomimo iż pierwszy sezon był praktycznie jedynym naprawdę porządnym kawałkiem telewizji (kina?) to i tak kolejne sezony, nieważne jak absurdalne, trzymają w napięciu.

- Weeds - zabawny serial o pewnej pani, która jest dealerem trawy :)

- House M.D. - wiadomo dlaczego, ale jak dla mnie to tylko dwa pierwsze sezony (ewentualnie trzecii też ujdzie).

- Star Wars: The Clone Wars - jestem maniakiem Gwiezdnych Wojen, a ten serial to po prostu cudo - zarówno komputerowe jak i pod względem scenariusza. Jak dla mnie dużo razy lepsze niż trzy "nowe" części Lucasa (do starych nawet nie nawiązuję, bo to marka sama w sobie, a Harrisona Forda, Carrie Fisher i Marka Hamilla nikt nie zastąpi :))

Ponadto jeszcze takie seriale jak:

- Gossip Girl

- One Tree Hill

- Chuck

- Palm Springs (szkoda, że tylko 8 odcinków, ale był dość kontrowersyjny, więc musieli go zdjąć z emisji ;))

- The Kill Point

- Company of Brothers

- Smallville

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Lie To Me (w Polsce Magia Kłamstwa). Świetny serial i genialna gra Tim Rotha.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serialach nie gustuje ale miniserial Kompanie braci mnie rozbroil.

Czasem jeszcze poogladam South Park.

Jesli mowimy o serialach dokumentalnych to Deadly Catch, Trauma, Black Gold, Extreme Surviver, Tabu i pare innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. House

2.Californication

3.Dexter

4.South Park

5.Kości

6.Naruto+Naruto Shippuuden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×