Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze brakuje Wojny Planet aka Załogi G (jap. 科学忍者隊ガッチャマン, Kagaku ninja tai Gatchaman, czyli Technologiczni Ninja Gatchaman) i znowu mam 11 lat.

Z doświadczenia wiem że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje serialowe życie od paru tygodni jest bardzo dobre. Tydzień wygląda tak:

- Poniedziałek - Broadchurch 3 sezon i Billions 2 sezon

- Wtorek - The Americans 5 sezon

- Środa - The Path 2 sezon

- Czwartek - The Expanse 2 sezon i Designated Survivor

- Piątek i Sobota wolne, czas na nadrabianie zaległości

- Niedziela - Homeland 6 sezon

The Expanse, The Path i Homeland szybkimi krokami zbliżają się do finałów sezonów, ale dobry czas się nie kończy, ponieważ - tak jak napisał @malpka - wracają Better Call Saul oraz Fargo.

 

Z zaległości nadrabiam Fortitude, które siedziało gdzieś tam na liście do obejrzenia, ale w końcu się za to wziąłem i serial jest bardzo wciągający, choć jak dla mnie trochę za dużo gore. Klimat w stylu Davida Lyncha jednak daje radę. Widać, że serial miał wysoki budżet, bo z efektami twórcy się nie cackają. Natomiast co do Homeland, to pierwsze trzy odcinki były straszną padaką, ale po tym "niespodziewanym" zwrocie akcji z czwartego odcinka sezon się rozkręcił i trzyma bardzo wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos za mną. W końcu mogę wrócić do normalnego życia.

Nie oszukujmy się że zapowiedziane sezony 3 i 4 będą miały taki sam poziom (premiera 3 w sierpniu). Bez Pabla to już nie to samo.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest

14 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Pewnie będzie poziom 6 serii lostów i 4 prison break.

 

 

Właśnie jestem po seansie Los Tiempos de Pablo Escobar na Netflixie. O ile Narcos opowiada o Escobarze w skali mikro tak ten dokument skupia się na skali makro. Nawet nie wiedziałem że w owym czasie Pablito w tygodniu podkładał 4-5 bomb w całym kraju a w Medelin pod koniec nie było rodziny która by kogoś nie straciła. Śmierć Escobara nie skończyła wojny i dalej było i jest nadal równie ciekawie.

Kolejne sezony Narcos mogą być też dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.03.2017 o 01:35, Siriondel napisał:

- Wtorek - The Americans 5 sezon

 

Mnie The Americans też wessał :)

 

BTW: A ja panowie będę nacierał Quantum Leap (Zagubiony w czasie), już od pewnegoczasu wracam do seriali mojej młodości :24_stuck_out_tongue: A to przystanek Alaska, a to teraz Quantum... W sumie te seriale z przeomu lat 80/90-tch mają taką manierę kiczu, ale jakoś wchodzi tak sentymentalnie aż miło

 

(I tu uprzedzając kolejny gó.... post Banego tak tak jaśnie paniczu masz rację dlatego tak mi się podoba bo kicz do kiczu ciągnie, kiczowaty film, kiczowaty Ja, nie co ty gwiazda kulinarno/fpsowa, ale co ja tam mogę....)

 

Ktoś też wraca ostatnio do starych seriali ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś też wraca ostatnio do starych seriali ??

 

Mam w planach maraton 24 (wszystkie sezony mam na DVD), później Caprica i BSG. Kusi powrót do Deadwood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, malpka napisał:

 

Mam w planach maraton 24 (wszystkie sezony mam na DVD), później Caprica i BSG. Kusi powrót do Deadwood.

 

Mówimy o Przystanku Alaska?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Mówimy o Przystanku Alaska?? 

 

Właśnie nad nim też się zastanawiam. Przystanek, Twin Peaks i Robin z Sherwood - seriale które kiedyś kupiłem a płyt nawet nie włożyłem do DVD.

Black Mirrow - pierwszy odcinek tak dziwny że nie jestem pewien czy mam ochotę na więcej.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malpka napisał:

 

Właśnie nad nim też się zastanawiam. Przystanek, Twin Peaks i Robin z Sherwood - seriale które kiedyś kupiłem a płyt nawet nie włożyłem do DVD.

Black Mirrow - pierwszy odcinek tak dziwny że nie jestem pewien czy mam ochotę na więcej.

 

Twin Peaks jak wspominałem wcześniej oglądałem niedawno, serial po tylu latach dalej świetny (tylko za młodu niepokój większy wywoływał ;)) ale i tak jest git!

 

A teraz jest/czy ma być nowy Twin Peaks??

 

EDIT: Ma być premiera 21 maja 2017, oczywiście twórcą jest m.in. LYNCH :1_grinning: no i w obsadzie: Kyle MacLachlan znowu jako Dale Cooper... I dziękuję więcej mi nie trzeba :24_stuck_out_tongue:

 

NO I CIEKAWOSTKA:

W ostatnim odcinku oryginalnego serialu "Miasteczko Twin Peaks" Laura Palmer (Sheryl Lee) mówi do agenta Dale'a Coopera (Kyle MacLachlan): "Do zobaczenia za 25 lat". Wznowienie produkcji serialu ma miejsce dokładnie 25 lat od zakończenia jego pierwotnej emisji.

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A teraz jest/czy ma być nowy Twin Peaks??

 

Na pewno będzie powrotem starych dobrych znajomych.

 

 

000251620hr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukas6660 napisał:

Prison Break sezon 5 od 14.04 na C+.

 

Podobno pierwsze dwa odcinki słabizna :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu oglądał Big Little Lies? Osobiście uważam, że jeden z najlepszych seriali jakie widziałem - świetnie zagrany, świetnie zmontowany, świetna ścieżka dźwiękowa. Od początku do końca trzyma poziom, a ostatni odcinek to majstersztyk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś widziałem właśnie tutaj zwiastun serialu "Młody Papież", jednak nie zauważyłem, żeby ktoś tu ten serial ocenił.

Właśnie go skończyłem, no cóż. Nie spodziewałam się takiej świetnej produkcji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić, dla mnie 10/10 i ląduje w ulubionych. Przyznam szczerze, że pierwszy odcinek troszkę zmęczyłem ale dałem szansę i absolutnie była to świetna decyzja. Jude Law, mistrz i do tego cała plejada aktorów drugoplanowych z Silvio Orlando jako sekretarz stanu na czele.

To po prostu trzeba obejrzeć.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak myślę, że Homeland nie może być już lepszy okazuje się, że się myliłem ;) Tyle co jest w tym serialu akcji, treści i emocji w jednym odcinku to często nie ma w filmach kinowych.

Ale jak sobie przypomnę pierwsze 2 sezony to... :siara: Dobrze, że nie przestałem wtedy oglądać.

 

 

No i Fortitude. Ten to się dopiero przeobraził. Co tam się dzieje w tym sezonie??? Matulu! Ostatni odcinek oglądałem dosłownie przez palce. Kto widział ten wie o co mi chodzi :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sense8 ktoś oglądał? Jestem po pilocie i jest... dziwacznie. Serial ma dobre recenzje ale jeśli całość jest taka jak pilot to chyba tracę czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kill napisał:

Zawsze jak myślę, że Homeland nie może być już lepszy okazuje się, że się myliłem ;) Tyle co jest w tym serialu akcji, treści i emocji w jednym odcinku to często nie ma w filmach kinowych.

Ale jak sobie przypomnę pierwsze 2 sezony to... :siara: Dobrze, że nie przestałem wtedy oglądać.

 

Już nie marudź na pierwsze dwa, bo kogoś zniechęcisz. Były dobre, za to trzeci do dupy. A potem to już tylko w górę, co w przypadku seriali jest rzadkością.

 

Btw. Jak już tak wspominacie stare, świetne seriale, to ja jeszcze dołożyłbym Crime Story. Ale nie wiem jak dziś, po latach bym go odebrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie na Netflixie izraelski serial Fauda i jeśli ktoś lubi klimaty zbliżone do Homeland (którego pierwowzór także stwożyli Żydzi) to szczerze polecam. Akcja dzieje się w Izraelu, służby wywiadowcze za wszelką cenę próbują nie dopuścić do zamachu terrorystycznego. Świetny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, malpka napisał:

Sense8 ktoś oglądał? Jestem po pilocie i jest... dziwacznie. Serial ma dobre recenzje ale jeśli całość jest taka jak pilot to chyba tracę czas.

IMO świetny serial. Może troszkę dziwny, ale osobiście świetnie mi się go oglądało. Jedynie te wątki homo/trans odrzucają, ale jakoś idzie to przeboleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead Sezon 7

 

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że po 1 odcinku miałem spore nadzieję na świetny sezon, pełen nienawiści, zwrotów akcji, ostrej walki, napięcia, itd. Tymczasem już z początkiem drugiego odcinka doskonale wiedziałem jak będzie wyglądać cały sezon... Całość składała się z 16 odcinków, gdzie raptem może 3 albo 4 były warte uwagi. Pomiędzy tym dostaliśmy nudne popłuczyny typu: dylematy starej baby, obrażona na cały świat kobitka, jeżdżenie po zapasy, a do tego wieczne przeciąganie nudnymi dialogami.

Sezon można podzielić na 2 połowy, jedna gdzie dają dupy w każdym odcinku i druga, gdzie szykują się do walki. W pewnym momencie wyglądało to dość komicznie, hula hop i wszyscy szczęśliwi, że będą się napieprzać. Wiem, że była przerwa w połowie, ale jak się ogląda jednym ciągiem to jest naprawdę dziwne zjawisko.

Oczywiście wszystko kończy się tak, że wciąż nic nie wiadomo... Równie dobrze mogłoby tego odcinka nie być przed kolejnym sezonem i chyba to mnie najbardziej denerwuje...

 

Jednak, żeby nie było że narzekam to muszę przyznać, że postać Negana została zagrana świetnie. Co prawda gość powtarza pewne zachowania, jednak całościowo jest to zdecydowanie najciekawsza postać póki co jaka była w rym serialu. Każdy odcinek z nim jest ciekawy, reszta to nudne śmieci.

Uważam, że spokojnie mogliby zrobić spin-offa o Neganie i byłby świetny. Akcje jakie odwalał to naprawdę świetna sprawa, nigdy człowiek nie wiedział co się zaraz wydarzy.

 

Póki co czekamy na kolejny sezon, znów... Co prawda S7 jest na pewno lepszy niż kilka poprzednich, ale można powiedzieć, że zakończył się w połowie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patricko napisał:

Walking Dead Sezon 7

 

 

WD to równia pochyła i zbliżamy się do momentu gdy serial przeskoczy rekina. Widać też to po spadku oglądalności.

https://naekranie.pl/aktualnosci/slabsza-ogladalnosc-finalu-7-sezonu-the-walking-dead-1776877

 

Swoją przygodę z WD zakończyłem na czwartym odcinku tego sezonu.

Dałem sobie spokój z Sense8 po trzecim odcinku. Raz że mnie nie zachwycił. A dwa że nie mam specjalnej ochoty patrzeć na namiętne pocałunki dwóch facetów. Po prostu robi mi się niedobrze gdy to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.04.2017 o 22:36, malyksg86 napisał:

Pamiętam, że kiedyś widziałem właśnie tutaj zwiastun serialu "Młody Papież", jednak nie zauważyłem, żeby ktoś tu ten serial ocenił.

Właśnie go skończyłem, no cóż. Nie spodziewałam się takiej świetnej produkcji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić, dla mnie 10/10 i ląduje w ulubionych. Przyznam szczerze, że pierwszy odcinek troszkę zmęczyłem ale dałem szansę i absolutnie była to świetna decyzja. Jude Law, mistrz i do tego cała plejada aktorów drugoplanowych z Silvio Orlando jako sekretarz stanu na czele.

To po prostu trzeba obejrzeć.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Dzięki, że mi przypomniałeś o Młodym Papieżu. Kapitalny serial. Jude robi robotę. Łyknięty z żonką w 3 dni. Dla mnie 8/10. Melodia ze wstępu ciągle mi chodzi po głowie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×