Skocz do zawartości
Wandal1000

Wypożyczalnie gier PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sklepu to gratuluję odwagi , myślę że dużo zależy od tego czy chcesz bazować tylko na nowych grach. Jeżeli tak to możesz się rozczarować ale oferując wymianę z dopłatą plus sprzedaż komisową i jednak nastawiając się bardziej w tym kierunku to opierając się na tym co funkcjonuje w moim mieście (Białystok) to może się udać. Nie każdy chce czekać aż przyjdzie przesyłka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widzę jak trzeba się męczyć z zusem czy us to każdemu kto ma prywatną działalność lub firmę należy się medal za wytrwałość. Ostatnio byłem jako osoba prywatna w zusie zapytać się o macierzyńskie dla żony. Od razu czułem się, że jest już oskarżony o wyłudzanie kasy. W takich momentach żałuję powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, w polskich urzędach interesantów traktuje się jak potencjalnych złodziei i kombinatorów. Ogólny brak uprzejmości. Taka jest nasza rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy w okolicach Słupska bądź Ustki jest jakaś wypożyczalnia gier na ps3? Szukałem w internecie, ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;d;d

chciałem się zapytać czy nie wiecie przypadkiem czy gdzieś na terenie Wrocławia jest jakaś wypożyczalnia Gier na ps3/xbox itp.....

bo wiem że w UK są a u nas się nie spotkałem  ..........

proszę o pilną odp ..... z góry dzienX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;d;d

chciałem się zapytać czy nie wiecie przypadkiem czy gdzieś na terenie Wrocławia jest jakaś wypożyczalnia Gier na ps3/xbox itp.....

bo wiem że w UK są a u nas się nie spotkałem ..........

proszę o pilną odp ..... z góry dzienX

wypożyczalnia to nie jest. tam można zamienić gry na inne za 30 zł. czyli dajesz swoja bierzesz inna i dopłacasz 30 zł.

można kupić gry ale cena jak w sklepie a gry używane. trochę dziwne.

przeważnie raczej skończy się na tym że odstaniesz odpowiedź: tej gry nie chcę bo już mam.

ogólnie ODRADZAM tam wycieczki. koleś apatyczny,nie udziela żadnych informacji a jeśli już to bardzo niechętnie, totalny brak kontaktu z klientem i traktuje Cie jako intruza.

więc szukaj u znajomych lub allegro, bo można trafić tanio i perełki tylko trzeba czekać na koniec aukcji. ja tak robię i kupiłem gry za ok 50-60 zł , a w tym sklepiku były po 119.

adresu nie podam - reklamy dla złych punktów się nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładne odczucia mam z tego typu punktem w moim mieście ...

W Częstochowie chciałem zakupić 4 gry. Zero możliwości porozmawiania o upuście, Ceny wyśrubowane.

VirtuaTennis używka który oferował za 99zł, w empiku 300metrów dalej jest nowy za 79zł -

Dead Space za 120zł ... ale za to płyta angielskie wydanie, okładka polska, a książeczka po niemiecku :) WYPAS RARYTAS

Star Wars TFU - nowy u Pana za 139zł a na allegro za 74zł

Uncharted 2 - używany 169zł - wrzucając post na forum nasze kochane w tym samym dniu w Cz-wie odbierałem U2 za 120zł

Każda reguła posiada jednak wyjątki, więc i tutaj znajdzie się pozytywny bohater ...

Bardzo polecam Świat Gier w Warszawie ulica Chmielna - osobiście nigdy tam nie byłem ale za pośrednictwem znajomej która raz w tygodniu jeździ do wa-wy kupuję tam gry. Bardzo mili, elastyczni. Jak gra jest za droga to często mają w ofercie tytuł z rynku wtórnego za 30-40zł taniej. KArta stałego klienta, zniżki etc ...

Naprawde polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nawet nie wiedzialem ze coś takiego istnieje:)

TO ja sie spytam czy wiecie gdzie jest w Warszawie jakaś wypożyczalnia gier lub sklep gdzie można kupić używaną gre tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sad.jpg

Jeden post nad Twoim...

Od siebie dodam jeszcze giełdę na Batorego w soboty i niedziele, jakoś do godziny 13-14. Spokojnie można sie potargować, i niezłe zniżki wyciągnąć. Jest tam też stanowisko Świata Gier ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełda jest od samego rana tzn gdzieś od 7-8 i po 14 zaczynają się powoli zwijać ale w między czasie ich sklep na chmielnej jest otwarty również w sob i niedz. do 17.

Ja osobiście też tam kupuję gry i często jak biorę dwie to te 10zł obniżą lub pokazują wersję używaną,jak nową bez foli i można wtedy te 30-40 zł oszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dla nieczytających powtórzę ŚWIAT GIER Wa-wa ulica Chmielna .... ja mam same dobre doświadczenia z nimi

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku można wymieniać (20 zł + różnica) na ul. Berlinga 10 lok 15. :3 Kurcze, ale chciałbym mieszkać za granicą i wypożyczać gry na czas określony (dzień, dwa ) - super sprawa ale w Polsce chyba nigdy by się nie sprawdziła : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany wymiana gierek to może pisać do mnie na PW. Wymiana 25zł niezależnie od tytułu (bez dopłat), tylko pierwszą grę trzeba kupić nowość lub w cenie nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany wymiana gierek to może pisać do mnie na PW. Wymiana 25zł niezależnie od tytułu (bez dopłat), tylko pierwszą grę trzeba kupić nowość lub w cenie nowości.

ma się rozumieć że ta pierwsza gra jest nowa nie używana. skoro nowość.

no chyba że szukasz frajerów co zapłacą za używana grę tyle co za nową, a ty kupisz sobie ze sklepu nowa za te pieniądze.

dla mnie wymiana to wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wypożyczalni-u mnie w mieście (Rzeszów) funkcjonuje jedna, zamiana kosztuje 10zł jeśli gra ma tą samą wartość, a wypozyczenie 30zł (nie wiem na ile).

Filmów BD faktycznie brakuje :(

Gdzie dokładnie jest ta wypożyczalnia?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Lublinie są dwa punkty.

Na ul.Ogrodowej niewiem ile po lewej stronie schodzi sie w taką niby piewnice i tam siedzi hipek można wymienić gre/ sprzedać/kupić.

A drugi na Krakowskim Przedmiesciu na przeciwko Sądu w takim budyneczku tam jest jakas siedziba Eski, Empik School i coś tam. Na 1 piętrze siedzi tam taki koleś wymiana kosztuje 30zł, co piąta wymiana gratis. jeszcze da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam Świat Gier w Warszawie ulica Chmielna - osobiście nigdy tam nie byłem ale za pośrednictwem znajomej która raz w tygodniu jeździ do wa-wy kupuję tam gry. Bardzo mili, elastyczni. Jak gra jest za droga to często mają w ofercie tytuł z rynku wtórnego za 30-40zł taniej. KArta stałego klienta, zniżki etc ...

O nie nie nie nie. Świat gier z warszawy najserdeczniej odradzam. Kupiłem u nich na allegro "nówkę" MGS4. Prowadzą tam punkt wymiany gier i sytuacja taka jak powyżej , czyli reklamują jako nówka , a przysyłają grę używaną , i jeszcze w dodatku wyszedłem na bandytę (negatyw na allegro) ,bo zarządałem zwrotu różnicy wartości między grą nową a używaną. Hamska obsługa , robią z klientów idiotów(telefonicznie). Osobiście pewnie można coś kupić , bo widzisz co bierzesz , jednak allegro w ich wykonaniu naprawdę odradzam. Poczytajcie komentarze z resztą ;)

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przypadkiem trafiłem tutaj 

Warszawie Aleja Jana Pawła II 43A paw.22 bardzo duży wybór ... i kupiłem tam dzisiaj sobie killzone 2 wersje collector's za 119 pln :D ( zajebiste pudełko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wypożyczam :) Warto poszukać na allegro bo dzisiaj widziałem uncharted 2 PL z pudełkiem zastępczym za 95 zł... Wystarczy zawęzić wyniki wyszukiwania do kup teraz i do 100 zł! Na pewno się coś znajdzie ;P Apropos wypożyczalni gier ps3 w Polsce. To by się nie opłaciło ze względu na małą liczbę osób takową konsolę posiadających... No na forum jest nas dużo. Ale taka wypożyczalnia się z miasta do miasta nie przeniesie :)

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i żeby wypożyczać gry , trzeba mieć specjalną licencję. Bo takiej gry ze sklepu to wypożyczać nie wolno. Licencja pewnie kosztuje , posiadaczy mało i nie opłaca Się taki interes. U mnie w mieście była kiedyś wypożyczalnia i salon gier , ale jakiś czas temu zamknęli interes , i chyba właśnie ze względu na brak licencji , bo wypożyczali zwyczajne kopie retail...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cześć, nie wiecie czy w Częstochowie jest jakas wypożyczalnia gier?smile.gif" - cytuj nie dziala ^ ^

Nie wiem gdzie można wypożyczać gry ale tam można kupować i wymieniać, a o pożyczanie nie pytałem xD 2 aleja n.m.p 28 za cinema city 1 brama, na lewo schody w dól xD świat gier.

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 generalnie ja sam tez nie mam w planach wypozyczania lub wymieniania jestem typem ktory musi posiadac wszystko swoje :D a na gierki mnie stac wiec mam w doopie pozyczanie czy wymianki ... ale moze ktos tam wypozyczy 

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma się rozumieć że ta pierwsza gra jest nowa nie używana. skoro nowość.

no chyba że szukasz frajerów co zapłacą za używana grę tyle co za nową, a ty kupisz sobie ze sklepu nowa za te pieniądze.

dla mnie wymiana to wymiana.

Kupując grę na wymianę nie myśli się tymi samymi kategoriami jak przy kupowaniu gry, która później ma być sprzedana.

Nie ma znaczenia czy za 200zł kupujesz LBP czy MW2, bo jedna i drugą możesz wymienić na dowolny inny tytuł. Nie ważne jest zatem czy kupujesz za 200zł MW2 wymieniasz go na LBP a potem je na AC2, czy płacisz 200zł za LBP które wymienisz na AC3 a te następnie na MW2.

Stan gry (używana, nowa) też nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż grę za 2-3 tygodnie pewno wymienisz na coś innego.

Nie interesuje cię stan gry (nowa, używana), gdyż nie przejmujesz się tym, że po przejściu będziesz chciał ją sprzedać jak najdrożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu ułomności polskiego prawa istnienie wypożyczalni z prawdziwego zdarzenia typu http://www.xtravision.ie/games.aspx jest niemozliwe.:( ja bardzo długo szukałem informacji na ten temat ponieważ chciałem otworzy taki interesik jednak u nas się nie da:(  

pomyslcie że wypożyczacie gierkę na tydzień za 20zł nówkę sztukę która kosztuje 200zł, przechodzicie ja całą na spokojnie a jesli nawet nie to bierzecie ją za jakiś czas na 2 doby za 8zł i kończycie:)

Ja korzystałem z tego przez 2 lata w dublinie i nie mówię że nie kupowałem perełek do swojej kolekcji tylko grałem w wypozyczone ... system świetnie się sprawdza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×