Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na ten klucz i czekam.. Chętnie bym już zagrał. Ktoś już gra z forum? Jakie wrażenia? I czy rzeczywiście są problemy z downloadem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dostałem MAG klucz xD

nie wiem czy mozna oddawac klucze , ale jak tak to pogram i moge komuś oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie mial klucz na zbyciu, chetnie go wyciagne bezczelnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam bete przede mną jeszcze długie sciaganie ale chętnie wspólnie pogram pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili z betą muszę powiedzieć, że sama rozgrywka jest bardzo fajna. Nie ma co oceniać na razie grafiki, bo nawet niektóre obiekty nie mają tekstur, więc sądzę, że ta beta ma sprawdzić działanie serwerów i płynność gry przede wszystkim, a ta jest bardzo dobra. Gra mi nie chrupała, framerate stały. Zgrana drużyna z headsetami na pewno wyciągnie z tej gry sporo przyjemności. Nie sposób się nudzić. Mamy do wyboru jeden tryb z kilku jakie będą dostępne w pełnej wersji. Polega na zdobywaniu i niszczeniu pojazdów transportowych. Jedni bronią, drudzy atakują i na odwrót. Nic zbyt wymagającego. Teren działań spory, w ogóle nie widać tych setek graczy ;) Oddziały są małe, kilkuosobowe. Kilka spawn pointów do wyboru. Co tam jeszcze? 3 gotowe zestawy uzbrojenia. Nie ginie się jak w codzie, trzeba zebrać sporą serie by paść. Można się uleczyć i uzupełnić ammo w punktach zrzutu zapasów. Sporo tam jeszcze jest do rozkminienia, ale kobieta zabrała tv :P Jak się codzik znudzi w styczniu to MAG wydaje się ciekawą alternatywą ;) O zastąpieniu chyba jednak nie możemy mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak, rewolucji nie bedzie, szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram , a ta gry wyjdzie na nosniki - czy bedzie zakup przez psn ? Ciekawe jaka bedzie cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelacja, a jeśli udało by się jeszcze zebrać polski skład to już pewnie w ogóle by było super. Gra się bardzo fajnie, dynamicznie i nudzić się nie można.

A co do rewolucji to nie przesądzał bym tego po becie, przecież to nie jest jeszcze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera superaśna, przede wszystkim dynamiczna. Daje mnóstwo funu. Nie ma lagów (tylko w jednym meczu się trafiły, ale coś miałem z netem) i wszystko chodzi sprawnie. Stały framerate. Jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i straszny chaos był :) Linia frontu jest długa, dlatego często dostawałem gdzieś z boku. Nie sposób to ogarnąć. Łeb wystawiłem, od razu mnie snajper ściągał. Ale grałem tylko chwilę, więc się jeszcze nie wczułem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chwilę pograć żeby ogarnąć, ale przy dobrym składzie idą pięknę akcję, do tego samoloty helikoptery spadochroniarze i masa ludzi, Pięknie.

mam nadzieje że uda nam sie jakoś złożyć większą ekipę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę grałem MAG Beta. Zero najmniejszych lagów przy 256 osobach. :) Olbrzymia mapa i świetna gra! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę grałem MAG Beta. Zero najmniejszych lagów przy 256 osobach. :) Olbrzymia mapa i świetna gra! :thumbsup:

Mam klucz ale nie mam szczęścia do ściągnięcia softu, mam nadzieję, że uda się dziś w nocy.

Jeśli mi się uda to chętnie dołącze do forumowej ekipy (HS oczywiście jak najbardziej posiadam), ustawiacie się na wspólną grę czy póki co "każdy sobie rzepkę skrobie"?

BTW beta jest dostępna tylko od poniedziałku do piątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrana ekipa z headsetami w tej grze to będzie podtawa (co w cale nie dziwi jeśli ktoś grał w poprzednie gry panów z Zipper). Po prostu nie ma co samemu iść na pałe bo śmierć nadejdzie szybko.

Z tym ginięciem to nie wiem, mnie momentalnie kosili. W ogóle zauważyliście ile już "cyborgów" biega? Ledwo się gra zaczęła a oni już mają pozdobywane lepsze bronie i skille. Miałem akcję: idziemy sobie we czterech i wyskakuje zza pleców kolo... ja zginąlem od razu i kontem oka zobaczyłem jak wykośił pozostałych trzech :scare:

Zeby trochę ponarzekać: bronie 'pyrkają', nie za brardzo czuć, że się kogoś trafia czy zabija. Po prostu po giwerach z Killzona to już nie to. Nie ma pełnego customu sterowania: dla leworęcznych tylko 1 preset.

Na odblokowanie czeka masa ulepszeń do broni i samych umiejętności.

No i płynnośc rewelacyjna, nie oszukujmy się, już widać że Sony postawi do tej gry serwey wielkie jak stodoła.

Tyle po 3 godzinkach grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troszkę i jestem pod wrażeniem, żadnych lagów

graficznie tak jak pisaliście to jest beta więc nie ma co cudów wymagać

wszystko sprawnie działało

żeby kogoś ustrzelić trzeba postrzelać co jest na plus

pojazdów widać, że też będzie sporo :)

ale bez hedseta i porządnej komunikacji w drużynie to nie ma co tej gry odpalać

muszą wprowadzić w ps3 grupy rozmów bo tak to porażka

każdy leciał gdzie popadnie, krzyki, wrzaski :)

mając kilka osób z friend list próbowałem się do nich podłączyć do ich mapy i klops zawsze wywalało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos nie mial kodu a chcialby jeszcze pograc z nami to PM do mnie :) kto pierwszy ten lepszy

EDIT kodzik juz oddany :)

po weekendzie wszyscy, ktorzy maja kod do bety maja miec HS i gramy razem :) usprawiedliwien nie przyjmuje :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ustawiacie się na wspólną grę czy póki co "każdy sobie rzepkę skrobie"?

Mi wczoraj niestety nie udało się zagrać z nikim z forum, niestety nie wiem jak innym ale mi nie działała opcja "dołącz się do gry" jeśli już ktoś z friendsów gra, rozłączało mnie od razu. Ale da się wejść do kolejki większą grupą, mam więc nadzieje że uda nam się jakoś zorganizować. Aha żeby mieć swój skład potrzebujemy dowódcy a ja mam dopiero 7lvl. Ma ktoś już status dowódcy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też starałem dołączyć się do do znajomego ale mnie wywalało. Może wiecie co z frakcjami, każda ma swoje wady oraz zalety i jestem ciekawy czy ktoś je zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie może czy jest jeszcze szansa się załapać na betę??czy już po przysłowiowych ptakach?

Nie da się. Konkurs się już skończył. Jedyne co może Cię uratorwać to dobroć i chojność innych userów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma jeszcze na zbyciu kod do bety to przyjmę go z otwartymi ramionami ;) .

Proszę moderatorów o nieusuwanie mojego posta.

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla mnie dzisiaj ta gra tak bardzo sie zawiesza ? 2 razy przy próbie wyboru postaci i teraz raz przy probie uruchomienia gry . I to nie tak zawiesza, ze po prostu muszę wygasić grę, ale cala konsola siada.

ps: już czwarty zwiech w 15 min -.-

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na ogóle , kiedy sie kończy beta ? Bo niewiem czy jest poco zassysac

9 październik i jak masz wolne łącze to się psychicznie przygotuj na mały 'horror' :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×