Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

Warto wydać na gierkę 69 zł? Widziałem ją u kumpla na kompie, niby fajnie i z pomysłem ale kurcze prawie siedem dyszek za to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 dych bym nie dał, ale jak sie rozłoży to na 5 to zdecydowanie warto!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś każdą grę z PSN rozbił na 5 slotów to chyba praktycznie zawsze będzie się opłacac^^ Ale niestety slotowanie mnie nie satysfakcjonuje - jakoś bezpieczniej się czuję bez dzielenia. A na ile starcza ta giera? łącznie z platyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez platyny około 6-7 godzin z platyna to moge sie tylko domyslać że okolo 15-20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy wydawać 69 zł. Może jutro będą na PSS inne, ciekawe gry. Np Turtlesy. A gra zapewne jest taka droga, bo można zdobyć Platyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna, chociaż nie wiem czy wydał bym na nią 70zł (kupiłem slota za 15 zł :) ) Jak dla mnie jest to jedna z lepszych pozycji na PSN. Szkoda tylko, że nie dali możliwości zagrać coopa online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko zrobiłem już chyba z 7 leveli i dopiero teraz zauważyłem ze nie wpadają trofea, wyskakuje taki komunikat "you did not earn a trophy" jak to naprawić ?

aha no i proszę się nie wysilać i nie udowadniać swojej znajomości angielskiego(ew. translatora ;)), sam wiem co to oznacza ale nie wiem czy to błąd w grze czy jak ze żadne trofea nie wpadaja .

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zebrałeś całe doświadczenie w danej planszy? Są to te zielone flaszki, część można znaleźć na planszy a część wypada z pokonanych szkieletów. W menu gdy wejdziesz w "choose level" to możesz sobie sprawdzić ile na danym levelu zebrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko zrobiłem już chyba z 7 leveli i dopiero teraz zauważyłem ze nie wpadają trofea, wyskakuje taki komunikat "you did not earn a trophy" jak to naprawić ?

A kupiłeś te gre na swoim koncie, czy odkupiłeś od kogoś slota i nie zmieniłeś po ściągnięciu gry konta PSN. Może to być spowodowane tym, że grasz na czyimś savie. Jeśli żadna z tych rzeczy, to musisz usunąc profil na ps3 i zrobić nowy (nie wiem czy to zadziała, ale innych sposobów nie znalazłem).

A zebrałeś całe doświadczenie w danej planszy? Są to te zielone flaszki, część można znaleźć na planszy a część wypada z pokonanych szkieletów. W menu gdy wejdziesz w "choose level" to możesz sobie sprawdzić ile na danym levelu zebrałeś.

Tutaj problemem jest komunikat "you did not earn a trophy", który oznacza, że spełnił wymogi trofea, ale go nie otrzymał, a to raczej nie jest wina gry.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupiłem od kogoś slota, profil z którego zdzierałem grę mam na Ps3 ale gram na swoim profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierkę, właśnie pobieram. Wieczorkiem ogram to napisze jakie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zdobyć trophy: master ninja?? bo probuje ale cos mi nie wychodzi...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jest beznadziejnie zoptymalizowana i nie wyrabia. Im dalej w gre tym przyciecia sa wieksze. Kiedy nasi bohaterzy maja lepsze bronie, dzieje sie wiecej na ekranie bywa kiepsko. I ludzie skarza sie na forach :/ mimo wszystko jest cudowna. Co do master ninja, pozniej sa levele z dlugimi drewnianymi mostami. Musisz zlodziejka szybko wciskac R2, wystrzeliwac linke i przesuwac sie w jednym kierunku. Wpadnie bez problemu. Jesli poslugiwales sie w wormsach ninja rope to bedziesz wiedzial o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, platyna wpadła ale niestety z tym ninja master to nie jest tak prosto jak mowisz, w sumie sam nie wiem jak mi sie to udalo zrobic, wydaje mi sie ze to trzeba zrobic swingując w jedną stronę 5 razy ale nie naciskając X czyli skoku pomiedzy swingiem. Wiem jak to brzmi ale to trofeum jakies skopane jest T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, jak znalazles wszystkie fiolki z experience? (zielone), bo sekrety latwiej znalezc. Korzystales z jakichs poradnikow? Bo z tego co widzialem na yt, filmiki sa tylko do secretow. A w wielu planszach brakuje mi po jednej fiolce i zero pomyslow gdzie moga byc :/ bylbym wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety akutalnie chyba jescze nie ma zadnych poradników, w sumie te fiolki łatwo znalesc wystarczy dokładnie sie rozgladać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety akutalnie chyba jescze nie ma zadnych poradników, w sumie te fiolki łatwo znalesc wystarczy dokładnie sie rozgladać.

Sa, są. Youtube świeci tu przykładem :) Tutaj masz kanał, na którym pokazane jest jak można znaleźć wszystkie fiołki i odnaleźć wszystkie sekretne skrzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie dobry czlowieku. Ok mam wszystkie sekrety, ale brakuje mi kilka fiolek. Dzis je zbiore. Co mnie jednak doprowadza do szalu to TRIPLESHOT! ja pierdziele, udzielcie no jakichs rad jak to wklepac. jakies sugestie odnosnei levelu, i ustawienia szkieletow i luczniczki? I mam pytanie o very hard, czy mozna grac na tym samym slocie ze wszystkimi zdolnosciami jakie sie zdobylo czy trzeba od nowa zeby zaliczylo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do triple shot to najłatwiej to zrobić na nietoperzach :) W którymś levelu, niestety nie pamiętam którym, miałem sytuację, że pojawiło się nad moją głową chyba z 6 nietoperków także wystarczy tylko strzelić w górę :) Jeżeli chodzi o very hard to wyczytałem, że można grać na tym samym slocie, na którym się wcześniej grało i zdobyło umiejętności chociaż ja jeszcze nie próbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie dobry czlowieku. Ok mam wszystkie sekrety, ale brakuje mi kilka fiolek. Dzis je zbiore. Co mnie jednak doprowadza do szalu to TRIPLESHOT! ja pierdziele, udzielcie no jakichs rad jak to wklepac. jakies sugestie odnosnei levelu, i ustawienia szkieletow i luczniczki? I mam pytanie o very hard, czy mozna grac na tym samym slocie ze wszystkimi zdolnosciami jakie sie zdobylo czy trzeba od nowa zeby zaliczylo??

Tripleshot trzeba wykonać strzelająć do góry, bo strzałem bezpośrednim zwykle nawet 4 strzały lecą w 1 przeciwnika. Na very hard możesz grać na starym savie, nawet nie musisz przechodzić poziomów po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki. Juz wczoraj sam na to wpadlem Krzychu :) ale jest dokladnie tak jak mowisz. Im wiecej gram w ta gre coraz bardziej mi sie podoba :) Fajnie ze mozna grac ze wszystkim izdolnosciami i artefaktami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiński deweloper, baśniową grafiką łączącą elementy 2D i 3D. Wciąga nas w piękną opowieść o złodzieju, wojowniku i czarodzieju. Trine wygląda obłędnie, niesamowite efekty świetlne. Śliczna grafika! Wow! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie "Footskull Fan" trophy co to jest "Knight's Charge ability"? to jest jak knight mlotem naparza w glebe ? w jakiej planszy najlatwiej jest zdobyc to trophy :D

No i co z ta wieza, ma ona jakos specjalnie wygladac ? zbudowac ja mam w jakims wyszczególnionym miejscu? juz tylko z tymi trophy mam klopot :/

p.s.

juz nie istotne.... mam platyne :)

Edytowane przez vide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×