Skocz do zawartości
ONE

Trine

Rekomendowane odpowiedzi

Trine skończyłem i wyplatynowałem

ostatni i najtrudniejszy pucharek better than developers doprowadzał mnie do szału

Już byłem blisko już witałem się z gąską i chlup do lawy :)

najtrudniejszy dla mnie moment to już prawie sama góra narysowanie trójkąta wskoczenie na niego następnie na taką pułeczkę i już na stałą półkę

raz mi się udało wskoczyć na tą osatnią półkę i już tylko skok na platformę do której nie nalewa się lawa i jest checkpoint i skiepściłem źle skoczyłem i dupa wpadłem do lawy :)

minimum 3 godziny to męczyłem oczywiście nie za jednym razem standardowo po około jednogodzinne sesje zaliczałem :)

Ale gierka przednia Trine 2 dwa czeka na wirtualnej półce teraz będę się rozrywał przy darksiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowy więc was witam ;p

Mam pewien problem z trine' em. Chciałbym pograć sobie w coopie jednak nie ma takiej opcji w opcjach ani nigdzie indziej. Jestem pewny, że mam pełną wersje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co się orientuję Trine nie ma co-op'a.

Jak nie ma jak ma. Przecież z córką we dwoje gramy bez problemu. Włączasz drugiego pada, Start i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie dopisałem tego bo wydawało mi się oczywistym że chodzi o tryb online a nie offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie juz, zeby  ktos mial zgliczowane trofeum  "Treasure Hunter"? Mnie sie to niestety przytrafilo. Jest jakas mozliwosc na otrzymanie go mimo bledu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×