Skocz do zawartości
ONE

ZEN Pinball

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawie się zapowiada tylko nie jestem pewnien czy zdążą do końca wiosny ;) też kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja kupie bo lubie pinballe ;) tylko żeby z cena nie wyskoczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhh, myslalem ze to gra pokroju magic balla, ktora wyjdzie chwile po pojawieniu sie trailerow. A ty trzeba pol roku czekac na pinballa :| kulki nie moga zamodelowac? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej stołów - to nie takie hop-siup wymodelować a później oprogramować te maszyny - tym bardziej, że o błąd nietrudno. Ja czekam - z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Echhh, myslalem ze to gra pokroju magic balla, ktora wyjdzie chwile po pojawieniu sie trailerow. A ty trzeba pol roku czekac na pinballa :| kulki nie moga zamodelowac? :|

Mi też się to nie uśmiecha , że trzeba tak długo czekać , ale tak wyczytałem , a trailer robią po to żeby wzbdzić zainteresowanie tym pinbalem. Już się nie mogę doczekać .

Edytowane przez BOBER-H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pinballa. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czwartek demo! I pełna wersja oczywiście też. PSS US.

Mój "wallet" załadowany "fundsami" i czekam, aż tylko się pojawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie piszcie wrażenia, koniecznie z porównaniem do Pinball Fantasies ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczepista :) Dopracowana, kolorowa i przyjemnie się puka. Łatwa dość, a przynajmniej stół z dema. Z prawdziwą fizyką kuli pinballowej to nie wiele ma wspólnego, ale i tak jest nieźle. Miałem się doczepić do tej smugi na bili ale potem odkryłem opcje (Arcade Effects), która to wyłącza. 5 widoków stołu, które przełączamy szybkim puknięciem w kwadrat, bo jak przytrzymamy, to za pomocą ruchów sixaxisowych możemy latać po całym stole. Grafika bardzo ładna i kolorowa. Za 29 złotych to miodzio do natychmiastowego kupienia :P

Aha bym był zapomniał. SixAxis mi się na bank popsuje od tej gry, bo flippery są pod R1L1 albo R2L2 i dość mocno zostają obciążane podczas gry hehhe, moje już stękały z lekka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wygladalo tak:

sciagniecie dema - odpalenie - zagranie raz - wyjscie z dema - skasowanie dema - wejscie do PSN - kupno fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bym był zapomniał. SixAxis mi się na bank popsuje od tej gry, bo flippery są pod R1L1 albo R2L2 i dość mocno zostają obciążane podczas gry hehhe, moje już stękały z lekka ;p

Polecam zakupić nakładki na triggery :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam - 4 dopracowane stoły, niezła fizyka, ładna grafa, dźwięk, sporo trybów i opcji, video chat :P, nowe stoły mają się pojawiać regularnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie to wygladalo tak:

sciagniecie dema - odpalenie - zagranie raz - wyjscie z dema - skasowanie dema - wejscie do PSN - kupno fulla.

Identycznie :P Tylko chwile potem zalowalem ze skasowalem demo zaraz po dodaniu fulla do kolejki sciagania bo sie doczekac nie moglem, a sciganie jakos zamulalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bolą łapyyyyyy!!! Ścięgna w przedramieniu. Te erki i elki to nie był dobry pomysł. Z tego co pamiętam to zawsze był to lewy d-pad i kółko. Gdzie moje ekspandery do rąk? Muszę nabrać masy :D

Czy ktoś wie gdzie i jak podbijać na stołach multiplier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na dłuższą chwilę to łapy bolą okropnie, ale co tam! Gierka jest wyśmienita, wreszcie jakiś pinball i to od razu porządny, na naszą PS3. Oczywiście jak żonie pokazałem to dostałem pada z powrotem dopiero przed pójściem spać... ;) a nie chodzimy wcześnie :)

Na razie wbijam kulkę gdzie idzie, jeszcze nie wiem dokładnie co i gdzie są jakieś multipliery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gra. Wczoraj mlocilem chyba do 3 rano i jak wylaczalem konsole to nie moglem palcow wskazujacych wyprostowac :o

A wszystko przez ten ranking zakichany. Udalo mi sie zrobic 17 milionow na El Dorado i bylem przez jakis czas 13 w rankingu na tym stole. Potem zobaczylem ze jak sie wbije choc raz do top10 to sie dolacza do All-Time Top 10 no i bardzo zapragnalem tam dolaczyc. Nie udalo sie, oczy mam do dzis cale czerwone i palce nienaturalnie wygiete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za gra. Wczoraj mlocilem chyba do 3 rano i jak wylaczalem konsole to nie moglem palcow wskazujacych wyprostowac :o

A wszystko przez ten ranking zakichany. Udalo mi sie zrobic 17 milionow na El Dorado i bylem przez jakis czas 13 w rankingu na tym stole. Potem zobaczylem ze jak sie wbije choc raz do top10 to sie dolacza do All-Time Top 10 no i bardzo zapragnalem tam dolaczyc. Nie udalo sie, oczy mam do dzis cale czerwone i palce nienaturalnie wygiete :)

hahahaha bardzo podobnie z 14mln na Shamanie w 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×