Skocz do zawartości
ONE

ZEN Pinball

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wbiłem jakimś cudem 18 baniek na El Dorado i byłem pierwszy w rankingu :P No ale to było wczoraj, dzisiaj już spadłem o 50 miejsc hły hły. Niestety kontuzja palucha fackującego (czerwony bąbel), uniemożliwiła mi dłuższy, poranny trening. Wieczorasem przywdzieje rękawiczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam demko, ale widzę, że opinie bardzo pochlebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ściągam demko, ale widzę, że opinie bardzo pochlebne :)

Powiem tak: jesli spedziles wiecej niz 3 godziny grajac w Pro Pinball: Timeshock 10 lat temu to ZEN Pinball mozesz od razu caly lykac. Zaoszczedzisz tylko czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

aaaa pochwale się 36mln na shamanie i na razie 7 miejsce.

Chwila przerwy idę założyć gips na paluchy ;D :D

EDIT:

55 mln miejsce nr3

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry watek, ale moze napiszmy jakies tutoriale jak grac na poszczegolnych stolach :P ja zawsze mialem problemy z rozgryzieniem mechanizmow panujacych w tych zabawkach. Przed wchwila probowalem szczescia na v12 przez godzine. max to jakies 750tysiow, melona moze dzis uda mi sie jakos wykrecic, ale gdzie tam do waszych astronomicznych wynikow. Chociaz po zmianie stolu moze i moj wskaznik skoczy do gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: jesli spedziles wiecej niz 3 godziny grajac w Pro Pinball: Timeshock 10 lat temu to ZEN Pinball mozesz od razu caly lykac. Zaoszczedzisz tylko czas :)

3 godziny?? Ja z Pinball Dreams1i2 i Fantasies spędziłem 3 lata(PC386) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ponizej moja rozkminka El Dorado. Tak z glowy pisze mniej wiecej co pamietam. Dokladne funckjonowanie stolu bede mogl opisac po dzisiejszej nocce podczas ktorej mam zamiar wbic do Top 10. Opatrunki i znieczulacze juz kupione.

Glownym celem na El Dorado jest ukonczenie "Adventure" za co sie dostaje 10 baniek (czasem 5). Aby w ogole je rozpoczac trzeba 'wyciagnac' caly posazek (idol) ktory znajduje sie u gory z lekka po lewej w centralnej czesci stolu. Najpierw trzeba rozbic blokade z dwoch plytek a potem wrzucic kulke do srodka (z prawego flippera). Po tym posazek podnosi sie o poziom i trzeba od nowa rozbic blokade i wrzucic kolejna kulke. Jak sie go juz calkiem podniesie i wrzuci ostatnia kulke to glos mowi "Adventure" i wtedy musimy wykonac dana misje, ktorych jest kilka. Genralnie trzeba naparzac tam gdzie swiatelka migaja. Albo jak sie pojawi taka kreaturka co chodzi w poprzek to musimy po niej naparzac i za kazde uderzenie jest chyba pol banki. W miedzyczasie jak sie ponosi posazek to w prawej czesci stolu moze zaczac migac taki czerwony znaczek. Jak sie tam mocno posle kulke z lewego flippera to sie zdobywa jakis artefakt i tez sa rozne misje ale tego nie rozgryzlem do konca. Na stole punktuje sie tez trafiajac z tego malego flipperka u gory po lewej. Trzeba w dobrym momencie walnac mocno i jak sie trafi w taka ukryta dziure po prawej to sie ma od 100 tys do 2 baniek, nie wiem jeszcze od czego to zalezy. W kazdym razie na poczatku gry (albo kazdej kulki) mozna to zrobic od razu. Przy wybijaniu kulki podnosimy lewy flipper i wtedy kulka od razu wpada w dziure pod tym malym flipperkiem, za co jest 100tys, wylatuje potem troche wyzej i jak sie szybko ja uderzy to mozna trafic w ta ukryta dziure. Kilka razy udalo mi sie na dzien dobry zaliczyc 2,100,000 punktow w ten sposob. Poza tym starajcie sie uzupelniac JADE (czyli te cztery swiatelka zaraz nad flipperami po lewej i po prawej ktore sie zmienia wciskajac flippery). Aktywuje to ball savera i przez to mozna bardzo przedluzyc rozgrywke.

Troche chaotyczny ten opis ale to tylko na poczatek i juz musze uciekac. Dzis w nocy go rozgryze calkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok to teraz moja propozycja stołu shaman

W wielkim skrócie, to za co dostaje się duże punkty. Na pocżatku należy zbić 3 płytki zasłaniające bębny szamana, który jest mniej więcej na srodku stołu, potem uderzamy tak by kulka wpadła właśnie w ta odsłoniętą dziurę. Zacznie się kręcić pierwsze pole. Teraz jest trudniejsza częśc. W miarę szybko musimy rozkręcić pozostałe 2 pola uderzając kulami w dziury pod posągiem z lewej i prawej strony flipera.Jak nam się uda, to za kazde wbicie do srodkowej dziury mamy po 2mln pkt.

Ułożenie napisu "CAST" daje ball-save, co jest niezwykle przydatne jeżeli celujemy w wysokie wyniki ;).

Gdy pojawia się minigra, należy zapalić cały napis ELEMENT a potem uderzyć w wybrane klęski żywiolowe ;)

P.S.

Właśnie pierwszy raz zobaczyłem mojego nicka wyświetlonego w "newsach" jako grand mastera stołu Shaman ;) aż się łezka zakręciła w oku ;P lol

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wysmienita - must have jak nic! No i faktycznie palce bola troche ;-) Dzis zrobilem 14 mil na El Dorado - ale jeszcze nie mam metody na ten stol (pare razy cos tam smiesznego wykrecilem - jakies skakanie nad pila tarczowa oraz przechylanie podstawki, przez ktora powinna sie bila przesmyknac). Zabawa jest swietna!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uuuuuaaaa, póki co (chwilkę pograłem) udało mi się skromnie zrobić trochę ponad dwa miliony na El Dorado.

Gra nieziemsko wciąga, brzmi świetnie, wygląda jeszcze lepiej i... Zen Pinball to bezapelacyjny MUST HAVE :)

Damn it, będzie trzeba dużo ćwiczyć.

P.S. Nie pokazujcie tej gry płci pięknej, no chyba, że chcecie sobie zrobić przerwe :D

Edytowane przez matteo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Nie pokazujcie tej gry płci pięknej, no chyba, że chcecie sobie zrobić przerwe :D

Za pozno.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za pozno.. :(

Hahaha, to pozamiatane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja na razie muszę się zadowolić tylko demem... :( Nie mam karty kredytowej ani nic... :( A gra naprawdę mi się podoba... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka bardziej wkręciła się w Mahjonga niż w pinballa.

P.S.

121 mln. Przez krótką chwilę byłem wczoraj na 1 miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.

121 mln. Przez krótką chwilę byłem wczoraj na 1 miejscu ;)

Napisz ojciec jak się kręci taki wynik :P I który stół, ale pewnie El Dorado, bo na innych to się idzie posrać - słaba obrona dla bili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
121 mln. Przez krótką chwilę byłem wczoraj na 1 miejscu ;)

Respekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam odciski mega gierka tego brakowało a tak wogóle to moją żonka na szamanie 18 mln ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Słuchajcie jak to jest z tymi rankingami ??

Wczoraj pograłem troche, na wszystkich stołach. Dziś włączam wchodzę w Scoreboards i nie ma żadnych moich wyników z wczoraj :verymad:

Wyskakuje tylko "You are not yet ranked on this scoreboard"

Orjentujecie sie o co chodzi ?

pozdro

Edytowane przez LSD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że nie zapisuje mi wyników po wyjściu z gry (a nawet chyba po wyjściu ze stołu).

Po ponownym włączeniu gry, wyniki wyzerowane....

Przy każdym stole jest opcja Save Game.

Być może trzeba zapisywać stan gry, aby wyniki się zapisały ?

Jeszcze nie próbowałem więc nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łał :) Gierka rządzi !!! Moim zdaniem jedna z najlepszych jakie są na PSN .

Wiadomo już coś o nowych stołach ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, jak zapiszesz grę, nie dostaniesz ani Scorebordu ani trophies. Problem musi leżeć po ich stronie.

no to czeka nas napewno łatka i to jak najszybciej :) gra mega kozak POLECAM zakwasy mam na rękach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo już coś o nowych stołach ? :)

Wiadomo tylko tyle, że będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowski tytuł na odstresowanie, chociaż też się na klnę na niesamowicie nieposłuszne kulki. Dawajcie jakieś faq do tableów, ja to na razie tylko męczę Szamana bo wydaje mi się najprostszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak zdecydowanie dobry pinball :) Ja staram się ogranąc v12, idzie kiepsko, ale może z czasem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×