Skocz do zawartości
Flaszka

Internet w PSP / PSVITA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam wielki problem. Kupiłam wczoraj router. TP-LINK model TD-W8901G. Wczoraj zainstalowałam router, wszystko ładnie podpięłam i miałam internet.

Dzisiaj włączam konsole i internetu nie mam. Próbowałam wpisać ustawienia internetu w opcjach ale to nic nie daje. Jak klikam wyszukaj automatycznie, to wogóle nie znajduje mojej nazwy sieci tylko jakąś inną. A jak klikam WPISZ RĘCZNIE to pisze ze albo sygnal mam za slaby albo nie mam podlaczonego internetu.

Dodam jeszcze że na routerze swieca sie nastepujace lampki na zielono:

ADSL, INTERNET, WLAN i 2

Co ja mam probić. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie!

Szukałem tematów na forum dotyczących problemu który chcę przedstawić

lecz nie znalazłem, więc zakładam nowy.

Otóż w moim PSP (model 1003 soft 5,50 GEN-D3) nie działa WLAN Switch

Nie że się obluzował czy coś, chodzi tak jak wcześniej lecz przy przełączeniu

na ON nie świeci (ani nawet nie miga) lampka od WiFi

Przy próbie połączenia (i z włączonym switchem, rzecz jasna)

wyskakuje mi komunikat, że nie można połączyć ponieważ switch jest wyłączony.

Z góry dziękuję za pomoc

PS. Jeśli trzeb awięcej szczegółów dotyczącyh problemu, proszę pytać.

Edytowane przez MichcioPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz problem i nie sądzę aby ktoś z forum ci pomógł. Chyba będziesz musiał zanieść to serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam problem połączenia konsoli z internetem. Wygląda to tak, że gdy wchodzę w scan, aby wyszukać mój router, wyszukuje go. Wszystko wygląda prawie, że ok. Po za tym, że dane routera tj. nazwa i te dalsze są na szaro i jest napis Not Supported, nie mogę w to wejść. Sąsiadów pokazuje normalnie, na biały kolor - mogę wejść wpisać hasło itp. a z mojego nic :( Wie ktoś o co chodzi?

Dodam, że dwa miesiące temu musiałem zmienić ustawienia routera bo dostawca internetu zmienił kartę, i co za tym idzie zmieniło mi się IP. Wcześniej wszystko było ok, mogłem normalnie przeglądać stronki i pss.

Aha, ps3, laptop i komputer chodzą normalnie. Lap i ps3 przez router bez żadnych problemów.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rodzaj zabezpieczenia , którego Psp nie obsługuje . Rodzaj szyfrowania hasła musisz zmienić na inny .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, raczej nie będę z tym się bawił, bo póki co gry multi na psp jeszcze nie są dobrze rozwinięte. Jedynie ps store, ale i tak wole je z ps3 :) Zabezpieczenie robił mi informatyk, tak więc też nie chce tam namotać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo póki co gry multi na psp jeszcze nie są dobrze rozwinięte.

I raczej już na obecnego PSP-ka nie będą.

Zabezpieczenie robił mi informatyk, tak więc też nie chce tam namotać :P

Nie trzeba być "informatykiem" wystarczy przeczytać instrukcję obsługi RUTERA :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeżeli ktoś coś o tym wie, proszę o pomoc, bo już 2 dni walczę.

Mianowicie, kupiłem sobie ps3. Router dostałem w zestawie i facet mi wszystko podłączał(router jest bezprzewodowy i jeśli to ma wpływ na ps to nie znajduję się on w jednym pomieszczeniu z ps3. Mój problem polega na samym połączeniu z internetem, a dokładniej:

Próbuję wejść w przeglądarkę i dostaję następujący komunikat:

"Nie można wyświetlić strony. Przejdź do menu ustawienia > ustawienia sieciowe i sprawdź ustawienia. (80130186)"

Próbowałem coś z tym zrobić i nie mogę sobie coś poradzić.

To mój router jeśli się przyda: TL-WR340G 54M-Wireless Router

Z góry serdecznie dziękuję, bo to na prawdę męczarnia. :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

Koledzy ja tak z innej beczki trochę ale z netem związane jest moje pytanie. Zastanawiam sie nad kupnem klawiatury bezprzewodowej i myszki logitecha do ps3. Bedzie przy przegladaniu internetu działać mi to wszystko jak podłacze przez usb?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie (o ile nie potrzebuje specjalnych sterowników) działać

nastepnym razem pisz w dziale o ps3, a nie psp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje, i sorry za niewłasciwe miejsce posta.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kupiłem PSV jednak za nie wiem jak mogę ustawić ją tak by widziała sieć wifi (ad hoc) robioną moim laptopem, inny laptop ją widzi i działa to bez problemu. Jest jakiś poradnik do tego typu połączenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem gdy chcę się połączyć,ze swoją siecią poprzez routera i ps vite wpisuje hasło nawet nie wpisze drugiej literki a już wyskakuje komunikat wprowadzone informac są nieprawidłowe Haslo musi zawierać 64 cyfry szesnastkowe (0-9,a-f i A-F), albo od 8 do 63 znaków w formacie ASCII ( litery,cyfry i symbole).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś posiada router Dlink i może mi powiedzieć jak przypisać PSP pod ten router ?  kompletnie jestem w tym temacie zielony. Wszystkie urządzenia w domu jak laptop, konsola PS3 czy telefony działają normalnie na Wi-fi, a z PSP mam problem który kiedyś nie występował.
Zmieniłem rodzaj szyfrowania na bodajże WAP2 i juz prawie się połączyło ale dochodzi do momentu sprawdzania IP i tu jest problem.bo szuka szuka i po chwili błąd.
Wie ktoś jak to zrobic?  Dzięki i pozdrawiam
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem PSP nie obsługuje WPA2 i wifi w standardzie N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może się pomyliłem... w każdym bądź razie mój router PSP wyszukiwało ale było niepodświetlone z napisem "Not supported" zmieniłem zabezpieczenie i mgoe się normalnie połączyć tylko przy teście łącza wyskakuje błąd z IP...  stąd moje pytanie czy PSP trzeba jakoś przypisywać do swojego routera, albo w PSP przypisywać router ??  jeśli tak to jak

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacznę...

Cześć długo mnie nie było. Dawno temu sprzedałem ps3 a wczoraj kupiłem se vite bo była na "promocji". Czy to normalne by vita pobierała 2,5gb kilka godzin? zacząłem pobierać o 17:30 skończyłem o 21. :C Słyszałem też, że można pobrać na pc przy użyciu specjalnej apki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

749 z lego batman 3 i kartę 8gb w rtv euro agd. Wracając do mojego pytania ktoś ma jakieś pomysły? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×