Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

800x600resize.jpg Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula One 2009 niby ma być na PC, PS3 i X360 - http://www.simracingworld.com/games/253-co...09-f1-the-game/

A Gamespot podaje że na WII i PSP, po screen-rach widać że słabo graficznie. Heh na wikipedii też podają WII i PSP. Może będzie inna wersja dla next-genów.

EDIT: Będzie F1 2010 dla PS3, X360 i PC - http://www.formula1.com/news/headlines/2009/4/9239.html

Na końcu trailer-u nawet to pisze - http://www.formula1-game.com/

Edytowane przez MixtechPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Heidfeld na screenie? :tongue: Ten screen jest chyba z Wii i dlatego tak słabo wygląda. Już nie mogę się doczekac. Jak szczęście dopisze to kupię ją razem z GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za założenie tematu :D

Jeśli chodzi o grę, to również nie mogę się doczekać.

To mój tytuł numer 1 na mojej liście oczekujących, zaraz zanim jest GT5.

Jak te dwie gry wyjdą równocześnie, to odlecę z tego świata chyba na co najmniej miesiąc.

Cieszy fakt, że mimo tego, że gra wyjdzie w 2010, to będzie już oparta na sezonie 2010.

Czyli jakby nie patrzeć w połowie roku, będziemy mogli cieszyć się sezonem, który dopiero co się zaczął.

I według mnie takie coś jest tylko in plus.

Co do screena, to jest on chyba w ogóle z wersji 2006 :) Rowkowane opony, stara budowa aerodynamiczna, itd.

Można coś takiego:

3467259733_0529916577.jpg

Wygląda ciekawie, przynajmniej tak mi się wydaje :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do screena, to jest on chyba w ogóle z wersji 2006 :) Rowkowane opony, stara budowa aerodynamiczna, itd.

Nawet nie zwróciłem uwagi, że opony to nie slicki :biggrin: Ponoc od przyszłego roku ma zniknąc KERS a Codemasters obiecało że takowy się pojawi. Ja jestem przeciwnikiem KERS-u i jezeli ma zniknąc w F1 to w grze tym bardziej go nie chcę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie na PSP i Wii, wersja na PS3 i X360 gdzieś w 2010 roku. Więc temat troszkę za wcześniej założony ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o Tekkenie jest od kwietnia zeszłego roku, a gry nie widac. :tongue: Można pospekulowac jaka gra będzie, a po premierze będziemy się tu żalic albo podziwiac produkcję Codemasters :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez slyszalem informacje, ze wydanie gry z roku 2009 nie trafi na ps3 i x360, a jedynie na braci troche mniejszych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra na konsole next-gen będzie oparta o sezon 2010. Co jest tylko na plus, biorąc pod uwagę to, że będzie wydana w 2010 roku.

Co nomen omen jakby nie patrzeć jest rokiem sezonu 2010 :) I trochę dziwnie by się grało w grę opartą na sezonie 2009 kiedy rozpoczął się już 2010.

Wierzę w CM, że zrobią naprawdę dobrą grę z najwyższej półki, która będzie warta grzechu.

Jakby nie patrzeć to mają doświadczenie i to bardzo duże w grach samochodowych, choćby cała seria Toca.

Nie mówię tutaj o GRID, tylko poprzednich seriach, które były naprawdę bardzo dopracowane i realistyczne.

Przynajmniej takie mam ja wrażenie. Tryb Simulation wg mnie na kierownicy był bardzo dobrym trybem.

Grało się naprawdę świetnie, a o to przecież chodzi.

Żałuję, że gra dopiero będzie w 2010, ale wierzę w to, że to będzie F1 z najwyższej półki, w którą będziemy grali dlugie miesiące jak nie lata.

w F1 2006 gram do teraz, i uważam ją za bardzo dobrą grę na PS3.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co wy na to, że jak by na to nie patrzeć Sony straciło KOLEJNEGO exclusuva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a co wy na to, że jak by na to nie patrzeć Sony straciło KOLEJNEGO exclusuva.

Sony straciło dlatego, że wydawca się zmienił. Teraz Codemasters tworzy grę, a nie Studio Liverpool jak to było wcześniej. A z takim wydawcą jak Codemasters nie jest łatwo się dogadac, żeby miec grę na wyłącznośc

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak jest, nie mususz mi tłumaczyć :thumbsup: . KONKURS: Kto był developermem gry Formula 1 '97 na PSone. Stawiam piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam osobiście nie przeszkadza, że gra będzie na wszystkie platformy.

Dla mnie najważniejsze to to, żeby gra była dopracowana i fajnie się grało.

Do 2010 roku na pewno już ją dopracują na ostatni guzik. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Ale w przypadku CM można być raczej na 99% pewnym dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Codemasters niezawodzi na rynku gier samochodowych Colin to co innego mają teraz trudniejsze zadanie ponieważ w grach z serii F1 muszą dopracować szczegóły jeśli chodzi SS to nie jest to z wersji 2009 tylko starszej stare opony oraz stary model bolidu.Miejmy nadzieje że gdy gra trafi na półki sklepowe ceny i gra będą atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w ogóle odbędzie się sezon 2010 i nie nastąpi rozłam.

Bo wtedy CM byłoby nieźle zmieszane, nie mówiąc już o graczach i fanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No reczywiście słuszna uwaga co to za F1 gdy nie wyprzedza się czerwonego bolidu z Maranello(ferrari).Ale a jestem optymistą i wierze że sezon w 2010 roku odbędzie sie a gra trafi na półki a poźniej do nas.Nowe zespoły to jest tylko mały szczegół nie warto się tym przejmować najważniejsze jest czy gra będzie a jeśli będize cyz będzie dobra? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SONY to przewidziało i dlatego postanowił nie płacić już za licencję. Jakieś pytania? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dobrze myśle to Codemaster zaryzykowało?Jeśli F1 nie będzie poniąsą jakieś szkody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czytałem w metrze, że jednak będzie rozłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli ten rozłam będzie to Codemasters poniesie jakies szkody poza stratą czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nikt co się stanie.

Ja osobiście uważam, że żadnego rozłamu nie będzie.

Po prostu takie bredzenie pod publikę i żeby wyłudzić swoje własne zasady, albo przynajmniej zrezygnowanie z tych naprawdę dziwacznych nowych reguł.

Nawet jeśli to przecież licencja jest na F1 od FIA, więc jakby coś było nie tak, to zapewne tej wersji zobaczymy grę.

Bo FOTA najprawdopodobniej będzie miała swoją osobną licencję.

Jeśli rzecz jasna dojdzie do jakiś zmian, ale nie liczyłbym na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wie nikt co się stanie.

Ja osobiście uważam, że żadnego rozłamu nie będzie.

Po prostu takie bredzenie pod publikę i żeby wyłudzić swoje własne zasady, albo przynajmniej zrezygnowanie z tych naprawdę dziwacznych nowych reguł.

Nawet jeśli to przecież licencja jest na F1 od FIA, więc jakby coś było nie tak, to zapewne tej wersji zobaczymy grę.

Bo FOTA najprawdopodobniej będzie miała swoją osobną licencję.

Jeśli rzecz jasna dojdzie do jakiś zmian, ale nie liczyłbym na to.

Szczerze mówiąc: jeśli dojdzie do rozłamu to wolę grę na licencji FOTA :tongue: F1 bez Ferrari to już nie to samo, no i oczywiscie chciałbym w końcu pościgac się Kubicą. Osobiście mam nadzieję że FIA odpuści bo Bernie i spółka za bardzo kozaczą i są zbyt pazerni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie zadnego rozłamu ! Licencja FOTA bedzie oddzielna i tyle.i fajnie wkoncu sie by było Kubicą poscigac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Kubicą pościgać się można tylko nie na Ps3.Wolałbym żeby była licencja FIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×