Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mega problem z forcefeedback w tej grze a wlasciwie jego brakiem.( gram na g27). Problem polega na tym ze przy 200km/h w F1 Championship Edition kerowica jest mega sztywna force pracuje na maksa czuc bolid. W nowej F1 force ledwo wyczuwalny( ustawiony na 100%, w reszcie ustawien wheel niegrzebalem jeszcze). Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz miałem ten sam problem a rozwiązanie było banalne :P

Odpalilem gre wszystko miodzio , dalej wylaczyl mi FF na g27 , wylaczylem konsole , podłączyłem kabel zasilania jeszcze raz itd a okazało sie ze w opcjach samo sie zmenilo na FF OFF i ponowne klikniecie w ON naprawiło problem :)

Witam, mam mega problem z forcefeedback w tej grze a wlasciwie jego brakiem.( gram na g27). Problem polega na tym ze przy 200km/h w F1 Championship Edition kerowica jest mega sztywna force pracuje na maksa czuc bolid. W nowej F1 force ledwo wyczuwalny( ustawiony na 100%, w reszcie ustawien wheel niegrzebalem jeszcze). Help.

Edytowane przez psyho997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja F1

http://www.gametrailers.com/video/review-f1-2010/705523

jak dla mnie ocena końcowa za wysoka w stosunku do błędów, które gra posiada, jak pojawi się łatka (oby jak najszybciej bo coś Codemasters milczy w tym temacie tylko wspomnieli że pracują nad nią ale żadnych konkretów kiedy) to wtedy ocena przedstawiona przez gt będzie jak najbardziej trafna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz miałem ten sam problem a rozwiązanie było banalne :P

Odpalilem gre wszystko miodzio , dalej wylaczyl mi FF na g27 , wylaczylem konsole , podłączyłem kabel zasilania jeszcze raz itd a okazało sie ze w opcjach samo sie zmenilo na FF OFF i ponowne klikniecie w ON naprawiło problem :)

Niestety to na nic. Do wszystkich jadacych na kierownicach: czy podczas jazdy prosto kierownica jest sztywna na maksa? U mnie na g27 jakakolwiek praca ff zaczyna sie dopiero w zakretach i na tarkach. Kiera sprawna na 100% bo w F1 ONE 2006 od samego poczatku czuc ff na prostej trzeba cholernie mocno trzymac, kolko jest mega sztywne od samego startu.Czuc bolid maksymalnie.W nowej F1 niemam zadnych oporow podzczas jazdy wprost i kierownica strasznie lekko chodzi.O co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wie ktos moze dlaczego jak jezdze wyscig na hardzie to za kazdym razem na ok 6 okrazeniu wyscigu łape gume,wie ktos jak temu zapobiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na G25 i na asfalcie też mam mały opór kierownicy. Dopiero na tarkach i poboczu ostro działa FF i wibracje. Wygląda na to że ta gra tak ma. Ale może to i dobrze bo nie wyobrażam sobie jazdy godzinnego wyścigu z pełnym oporem kierownicy, łapy by mi odpadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo na g25, a powiesz mi czy te efekty jak najezdzasz na tarke tez sa takie glupkowate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo na g25, a powiesz mi czy te efekty jak najezdzasz na tarke tez sa takie glupkowate?

No niestety gra nie wypada zbyt fajnie na G25. Również mam zastrzeżenia do FF który działa jak wcale. Mam wrażenie, że FF na 100% jest taki jak w gridzie na 30-40%. Do f1 Championship Edition nie ma co porównywać bo tamta ścigałka ma chyba najefektowniejszy FF z jakim się spotkałem w grach na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy traktowac to jako bug....skonczylem kwalifikacje na 9 pozycji.. a wyscig zaczalem z 19 pozycji..:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w tej grze jest kod online czy mozna smialo kupic uzywke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałeś w kogoś przyłożyć i zostałeś przesunięty o dychę

z tym i cytatami coś jest nie tak

Edytowane przez united46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo na g25, a powiesz mi czy te efekty jak najezdzasz na tarke tez sa takie glupkowate?

Pytanie trochę z innej beczki - da się odkręcić od G25 te dwa plastikowe kołki do mocowania do blatu stołu ? Moja kierownica jest przykręcona do stojaka na śrubach i te kołki zwisając swobodnie strasznie się tłuką podczas szarpania kółkiem, co niektórzy słyszą w słuchawkach online  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No tylko jak bym przylozyl to pewnie by mnie o tym poinformowali:) niech oni szybciej robia tego patcha...kurde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie silników. Da się jakoś sprawić aby nie montowali nowego silnika na każdy wyścig ? :|

zmieniasz sobie w sesji treningowej na jakis uzywany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak dolać więcej zupy do baku ( kariera(treningi) , bo w momencie kiedy inżynier mówi mi , że opony ,silnik i hamulce są w optymalnej temperaturze ,to za chwile koleś woła że mam mało paliwa. w morde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w garażu, to na monitorze wybierasz ustawienia - silnik i tam powinno być paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem pierwszy sezon kariery.

Zdobyłem Mistrzostwo Świata w Lotusie i dostałem nawet ofertę na przyszły sezon od McLarena. :D

Jakoś nie miałem specjalnych problemów z wygrywaniem.

Teraz czas pojeździć trochę z Jensonem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem pierwszy sezon kariery.

Zdobyłem Mistrzostwo Świata w Lotusie i dostałem nawet ofertę na przyszły sezon od McLarena. :D

Jakoś nie miałem specjalnych problemów z wygrywaniem.

Teraz czas pojeździć trochę z Jensonem :D

Z Jensonem ? A Hamilton ?

Odnośnie tych silników to wiem, że mogę zmienić, ale nie chcę tracić sesji treningowej. A problem sam się rozwiązał bo jednak nie jest tak, że na nowy wyścig nowy silnik. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może kiedy ma wyjść ten patch, czy to jest czas rzędu 4 dni czy może 4 tygodni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może kiedy ma wyjść ten patch, czy to jest czas rzędu 4 dni czy może 4 tygodni ?

Nie ma wyznaczonej daty, będzie jak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jensonem ? A Hamilton ?

A Hamilton był drugi w klasyfikacji, zaraz po mnie, ale go wylali, bo oficjalnie jest drugim kierowcą McLarena i zająłem jego miejsce :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×