Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

tez wstrzymuje sie z zakupem ... to jakas tania arkadowa czy ki pies ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ja na slickach nie potrafilem utrzymac sie na mokrym torze.. Po prostu nie dalo sie jechac, ciagle sie slizgalem, lekki skret kiery i juz spin, na dohamowaniach lekko wciskalem pedal i juz lecialem. Takze jesli chodzi o to to wszystko jest tak jak powinno byc. Co do pit stop to faktycznie racja - raz zostalem przetrzymany 15 sekund. Ogolnie gra kozak i jest trudna.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazior a mógłbyś powiedzieć na jakim poziomie trudności grasz i z jakimi wspomaganiami i jeszcze jak według Ciebie spisuje się sztuczna inteligencja przeciwników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z asyst mam wlaczone tylko te dt. pit-stopa (tj. limiter predkosci i ten drugi). reszta na OFF. Poziom AI w tej chwili intermediate ale mysle o zmianie na professional. Sztuczna inteligencja przeciwnikow spisuje sie dobrze. Szwankuje tylko inteligencja naszych mechanikow (ale to ma patch poprawic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze warto asysty powylaczac skoro nie lapiecie spina w ogole? nawet na oponach deszczowych na mokrych jest latwo spina zlapac i to normalne, w koncu to ma wielka moc... czuje ze te niektore narzekania to tak dla zasady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczone asysty jeszcze rozumiem grajac na padzie. Ale na kierownicy? Nigdy..to sie przeciez mija z celem :) Zauwazyliscie jak fajnie inaczej chodzi kiera na wetach i mokrym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak zmienic jezyk gry na polski bo dzis dostalem gre i od razu wlacza sie ruski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokry tor + slicki + wszystko na off = jazda jak po lodzie...nawet prosto się nie da jechać.

Także gadanie, że nie ma żadnego wpływu między bajki!

W ogóle to dzisiaj ta gra mnie rozwaliła na łopatki swoją głupotą i niedorobieniem...

Przymykałem oko na niektóre rzeczy, ale dzisiaj miarka się przebrała.

Grałem od początku Lotusem, na Bahrajnie zająłem miejsce 16 po iluś tam restartach i kapciach z rękawa...

Na Australii mogę robić już R&D mimo, że nie jestem nawet pierwszym kierowcom...

Ale to jeszcze nic...

Zmieniłem potem team na Virgin, przejechałem na szybko Bahrajn...zająłem 4 miejsce (lol...).

Potem na Australii nie mam już R&D, czyli tak jak być powinno.

Podczas wyścigu pierwszy zakręt, ktoś wjeżdża mi w zad...ja dostaję karę!! Haha! Nie wiedziałem czy się mam śmiać czy płakać z tego...

Kolejny restart, tym razem lekko dotknąłem kogoś na pierwszym zakręcie...od razu obrót i wyjazd na trawę...co jak co, ale lekko go musnąłem tylko.

Znów restart...teraz wszystko wydaje się spoko, wychodzę już z zakrętu, a tu nagle obrót! Bo ktoś we mnie uderzył od tyłu!

Kolejna bzdura roku...podczas 20% dystansu nie wszyscy zjeżdżają do boxów! Tak jest...słabiaki z HRT i Saubera twardo zajęli miejsca w pierwszej 10.

Myślałem, że może dostaną kary na koniec wyścigu, ale gdzie tam...wszystko gra i śpiewa, a ja na końcu stawki.

Czy to jest normalne?! Niestety, ale do normalności ta gra ma lata świetlne.

Zachowanie AI woła o pomstę do nieba, system kar to w ogóle śmiech na sali, a kapcie z rękawa to już w ogóle jakaś inna bajka.

Bug z pit-stopem jeszcze mnie nie spotkał, ale zapewne jest to kwestia czasu, aż będzie mi szło bardzo dobrze i zjadę pod koniec na wymianę, to wtedy pewnie się pojawi.

Zaczynam się zastanawiać czy jest w ogóle sens grać karierę na tym poziomie do momentu aż patch nie wyjdzie...bo jak tak to ma wyglądać na każdym wyścigu to prędzej osiwieje...

A jak z patchem będą zwlekali miesiąc albo dłużej to niestety dla tej gry już ratunku nie będzie...

F1 2010 wydaje się być wersją beta F1 2011, niczym innym :/

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg to wszyscy Ci którzy piszą, że łatwo wygrywają każde kwalifikacje i nie łapią spinów na deszczu na slickach powinni zobaczyć na swoje ustawienia. Ja łapałem spiny grając na klawie na kompie na suchej nawierzchni a miałem wszystko powłączane prócz hamowania i jednej opcji pod hamowaniem. Wiadomo, że jak siądzie gość, który zna tor na pamięć, grał w takiego rFactora wcześniej przez kilka lat i wykręca konkretne czasy, to nie powie, ze ciężko mu się jeździ. Ale dla świeżaków gra na pewno nie będzie za łatwa.

Najśmieszniejsze jest to, że jedni piszą, że się ślizgają a inni, że nie. Jedni piszą, że łatwo a drudzy, że trudno. A nikt nie wspomina o tym, na jakich ustawieniach gra. A różnica miedzy poziomami i wspomagaczami jest znacząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę w wersji PL. Graficznie średnio. Nie podeszła mi i idzie na allegro. Jak by ktoś chciał za dobra cenę to pisać PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielka chrapkę na tą gierkę ale po komentarzu Patricko po prostu mi szczęka opadła. Już teraz sam nie wiem czy teraz warto się napalać i kupić w ciemno czy poczekać i się całkiem zniechęcić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, chcialem kupic sobie gre, poszedlem do MM, pan mowi ze jutro za 169. Poszedlem do Empiku a tam na polce po 219 ;) zarty sobie empik robi z nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokry tor + slicki + wszystko na off = jazda jak po lodzie...nawet prosto się nie da jechać.

Także gadanie, że nie ma żadnego wpływu między bajki!

W ogóle to dzisiaj ta gra mnie rozwaliła na łopatki swoją głupotą i niedorobieniem...

Przymykałem oko na niektóre rzeczy, ale dzisiaj miarka się przebrała.

Grałem od początku Lotusem, na Bahrajnie zająłem miejsce 16 po iluś tam restartach i kapciach z rękawa...

Na Australii mogę robić już R&D mimo, że nie jestem nawet pierwszym kierowcom...

Ale to jeszcze nic...

Zmieniłem potem team na Virgin, przejechałem na szybko Bahrajn...zająłem 4 miejsce (lol...).

Potem na Australii nie mam już R&D, czyli tak jak być powinno.

Podczas wyścigu pierwszy zakręt, ktoś wjeżdża mi w zad...ja dostaję karę!! Haha! Nie wiedziałem czy się mam śmiać czy płakać z tego...

Kolejny restart, tym razem lekko dotknąłem kogoś na pierwszym zakręcie...od razu obrót i wyjazd na trawę...co jak co, ale lekko go musnąłem tylko.

Znów restart...teraz wszystko wydaje się spoko, wychodzę już z zakrętu, a tu nagle obrót! Bo ktoś we mnie uderzył od tyłu!

Kolejna bzdura roku...podczas 20% dystansu nie wszyscy zjeżdżają do boxów! Tak jest...słabiaki z HRT i Saubera twardo zajęli miejsca w pierwszej 10.

Myślałem, że może dostaną kary na koniec wyścigu, ale gdzie tam...wszystko gra i śpiewa, a ja na końcu stawki.

Czy to jest normalne?! Niestety, ale do normalności ta gra ma lata świetlne.

Zachowanie AI woła o pomstę do nieba, system kar to w ogóle śmiech na sali, a kapcie z rękawa to już w ogóle jakaś inna bajka.

Bug z pit-stopem jeszcze mnie nie spotkał, ale zapewne jest to kwestia czasu, aż będzie mi szło bardzo dobrze i zjadę pod koniec na wymianę, to wtedy pewnie się pojawi.

Zaczynam się zastanawiać czy jest w ogóle sens grać karierę na tym poziomie do momentu aż patch nie wyjdzie...bo jak tak to ma wyglądać na każdym wyścigu to prędzej osiwieje...

A jak z patchem będą zwlekali miesiąc albo dłużej to niestety dla tej gry już ratunku nie będzie...

F1 2010 wydaje się być wersją beta F1 2011, niczym innym :/

Tu masz częściowe obejście na to, że AI nie korzystają z PIT STOPU:

http://community.codemasters.com/forum/f1-2010-game-1316/432489-i-found-cause-non-pitting-drivers.html

Za dużo flashbacków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Expercie, więc nie używam flashbacków...szczerze mówiąc ani razu jeszcze go nie używałem w tej grze.

Także takie smęty jak używanie flashbacków powoduje jakieś problemy można olać ciepłym moczem.

Zresztą nawet w tym samym temacie masz to napisane, szczególnie pod koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że gra jest strasznie zbugowana.

Gdzie tu beta testy?:

- pękające opony,

- brak wyników 3 sektora,

- głupiejące AI,

- bugi w PIT STOPIE

normalnie zostały by wykryte na miesięcznych beta-testach...

Sprawa jest prosta. CM ma licencje na F1 TYLKO na 2 lata narazie. Rachunek jest prosty. Miało wyjść jedno F1 w 2011, ale po co? Jeżeli można zarobić za bete F1 2011 w 2010 roku i F1 2011 w 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczynają kończyć swoje pierwsze sezony w grze i pojawia się kolejny bug...ulepszenia, które zdobyliśmy w pierwszym sezonie nie przechodzą na drugi!

Zaczynamy po prostu tak jakby od nowa...normalnie porażka na maksa...nie wiem czy jest sens dotykać w ogóle tą grę dopóki patch się nie pojawi XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mnie ch.. strzelil z ta gra. Puncter co 4 kolka jak jade na mokrej turcji. Dobrego quala mialem i teraz jak jade to walcze o podium, ale juz 4 razy musialem restarta dawac przez te puncter'y. Jak patch szybko nie wyjdzie to napewno w przyszlym roku odemnie pieniedzy codemasters nie dostana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest właśnie to, że te wszystkie problemy mogą zostać dopiero załatane w F1 2011...

A teraz dostaniemy jakiegoś patcha, który w grze hówno zmieni tak naprawdę.

Co jak co, ale z kolejną F1 się wstrzymam do pierwszych opinii graczy, a nie przekupionych recenzentów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy, ja w weekend postaram się sklecić pięknego maila do CM o zwrot pieniędzy, za otrzymanie towaru niezgodnego z umową. Kupię z allegro, bo niedługo dużo tego tam będzie i wyjdę na tym na + :) Zrobię to dla zasady, korespondencję wkleję. Nie powiem, jeździ mi się fajowo (gdyby nie te gwoździe na torze) ale nie dam z siebie wała robić i kupować betę w cenie pełnej wersji gry. No i napiszę jeszcze do Bridgestone z zapytaniem jak się zapatrują na taką reklamę :) Do weekendu mi jeszcze parę pomysłów na pewno wpadnie hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaczynają kończyć swoje pierwsze sezony w grze i pojawia się kolejny bug...ulepszenia, które zdobyliśmy w pierwszym sezonie nie przechodzą na drugi!

Zaczynamy po prostu tak jakby od nowa...normalnie porażka na maksa...nie wiem czy jest sens dotykać w ogóle tą grę dopóki patch się nie pojawi XD

tak wogole gdzie mam sprawdzić jakie ulepszenia mam ? :>

Mam nadzieję, że to nie oznacza, że będę musiał zaczynać od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest właśnie to, że te wszystkie problemy mogą zostać dopiero załatane w F1 2011...

A teraz dostaniemy jakiegoś patcha, który w grze hówno zmieni tak naprawdę.

Co jak co, ale z kolejną F1 się wstrzymam do pierwszych opinii graczy, a nie przekupionych recenzentów :/

przekupieni reg. to sa od EA .... ( jezu mam nadzieje ze wojny nie zaczolem ) ja wlasnie jem kolacyjke i odpalam f1... dluga noc mnie czeka :) patch napewno za pare dni wyjdzie , wiec dozobaczenia rano :P no chyba ze sie na onine spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie a ja dziś kupiłem wersję PL i ani razu nie przebiłem opony, w Pit Lane też zawsze ok. system zniszczeń mi trochę nie odpowiada, no ale cóż. nie jest tak źle jak pisaliście. Na razie Lotusem:

16 miejsce w Q w Bahrajnie -- > 11 miejsce w wyścigu

9 miejsce w Q w Australii -- > 5 miejsce w wyścigu (ulubiony tor, ulubione GP :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×