Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie asysty wlaczone grajac padem bo ja ciagle przy trudnym poziomie trudnosci robie baczki?Gaz macie pod R2 czy pod galka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po paru przejazdach i mimo tylu niepokojacych wiadomosci, jeszcze nie zdarzylo mi sie zwroci uwage na jakis z bugow. Wszysztko na off na najwyzszym poziomie trudnosci i w bahrajnie 12 pozycja w qualu (-5 pozycji za spowodowanie kolizji czyli start z 17 pola) a w wyscigu po mlynie spowodowanym przez Sutila na pierwszym zakrecie 12 pozycja. Bardzo miodnie sie jezdzi, spodziewalem sie duzo gorszych wrazen z jazdy a te jednak mnie wbily w fotel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dzis synkowi F1 2010. Mały odpalił płytę, zaczął grę i... gra jest w języku rosyjskim! Ja się zupełnie na tym nie znam, mały śmiga na playstation3 ale nie mógł nigdzie znaleźć na F1 2010 wyboru opcji j ezyka. Poszedł w koncu zaryczany spać... Gdzie w tej grze jest wybór opcji języka? Pomózcie mi proszę. Synek tak się cieszył na ten urodzinowy prezent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie mam, ale mogę chyba pomóc

1. Przypuszczam, że kupiła pani grę w Media markt lub empiku.

2. Czy przed graniem była jakaś informacja o wyborze języka ?? Bo zdaje mi się, że była i syn pewnie wybrał Rosyjski

3. Syn potrafi czytać ?? Jeśli nie, to niech pani razem z synem wejdzie w opcje i poszuka ustawień języka. Bo jeżeli syn nie umie czytać, to oczywiste, że powie rodzicom, że nie ma j.polskiego i tyle...

4. Proponuje przeczytać instrukcje obsługi dołączoną do gry. Znajduje się w pudełku od gry.

Edytowane przez slepyy13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mowia... to musisz miec gra instalowana na polskim koncie psn.

Mógłbyś mi wyjaśnic co to znaczy polskie konto psn... ja naprawdę jestem zielona w temacie ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to już poruszane dzisiaj kilka razy. Trzeba zmienić w menu konsoli język na polski :wink:

DAMIANOO JESTEŚ WIELKI!!!! Ja wiem, że dla Was to pierdoły ale dla mnie osoby "ciemnej" w sprawie gier na ps3 to EUREKA! Za Twoją rada zmieniłam synkowi te ustawienia i jutro mały posika się ze szczęścia jak mu rano powiem, że naprawiłam Mu ten problem. A jak sobie u niego zapunktuję!!

Bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam identyczny problem co madi tylko ze nie potrafie sobie poradzic nawet z waszymi wskazowkami!! podajcie jakies nr tel zeby szybciej sprawe zalatwic i lepiej wytlumaczyc!! Prosze o pomoc !!!

dalem rade!! dziekuje serdecznie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam, gdzie w tej grze jest KOMENTATOR ????

Porażka na maksa, to demo które jest dostępne sprzed paru lat w PSN jest dużo miodniejsze z komentatorem właśnie.

Nie powiem, bo graficznie nowe F1 mi się podoba, zwłaszcza jazda w deszczu, ale reszta za bardzo mi przypomina GRIDA...

Troszkę się zawiodłem, chyba grę odprzedam dalej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci komentator? ... Daj spokój nie dość,że mamy inżyniera to co chwila jeszcze komentator ... Ty masz poczuć jak to jest być kierowcą F1, a nie oglądać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem dlaczego dema nie wydali. Sprzedaż byłaby wtedy znikoma.

Dema nie wydali bo pewnie nie było czasu...

Też mi się wydaje, że nie wszystkie błedy zostaną naprawione w patchu.

Sprawa jest prosta. CM wiedział, że na rynku F1 jest posucha i ludzie tak czy siak kupią te grę. Większość z nas była mocno napalona pomimo, że nikt nie widział tej gry na oczy ;-).

A za rok gra będzie przecież lepsza (pozbawiona części bugów)... LOL, więc pewnie wszyscy i tak kupią.

Szkoda, wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci komentator? ... Daj spokój nie dość,że mamy inżyniera to co chwila jeszcze komentator ... Ty masz poczuć jak to jest być kierowcą F1, a nie oglądać ...

Idąc tym tokiem myślenia wyobraź sobie, że nie ma komentatora w FIFIE. Masz się poczuć jak piłkarz, czy jak telewidz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez w realu kierowcy sluchaja kometatorow. Myslicie, ze dlaczego RK tak slabo przedzie? A no wlasnie przez to, ze musi sluchac Borowy i Maurycego.

:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed opiniami użytkowników o błędach występujących w grze byłem mega napalony na zakup gry ale po ich przeczytaniu trochę zapał do gry opadł, jak można było wydać grę z taką ilością irytujących błędów jak: źle naliczane kary, brak czasów z Q3, laczki łapane z byle powodu i w najmniej spodziewanym momencie, błąd w pitstopie, brak usprawnień zdobytych w pierwszym sezonie zaczynając drugi itp. Graficznie jest ok ale nie jest to taki opad szczęki jak widziałem filmy z gry w HD (wiadomo są one zawsze lekko podkręcone żeby potencjalny nabywca gry się na nią zdecydował), póki co F1 2010 uważam za wersje beta, jeżeli w maksymalnie 2 tygodniach nie pojawi się patch łatający tak dużą ilość błędów to można stwierdzić że dużo nabywców obecnej wersji zastanowi się grubo przed zakupem 2011.

PS dla osób, które zastanawiają się nad kupnem gry:

Jeżeli wahacie się czy kupić grę to grubo się zastanówcie czy warto kupować grę za ok. 180 zł z taką ilością błędów i grać praktycznie w czasówki czy lepiej poczekać na patcha poprawiającego błędy, rozpoczynanie kariery w obecnym stanie gry mija się grubo z celem (oczywiście nie każdy musi się zgodzić z moją opinią).

Podsumowując na tą chwilę dość mocno zawiodłem się na grze ale mam nadzieje że Codemasters stanie na wysokości zadania, wypuści patcha, który poprawi irytujące błędy i wtedy będzie można uznać grę za niezły hicior odnośnie zawodów F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia wyobraź sobie, że nie ma komentatora w FIFIE. Masz się poczuć jak piłkarz, czy jak telewidz ??

Idąc w tym tokiem myślenia, wróć do F1 Championship Edition, z tego co sobie przypominam to tam był komentarz a brakowało albo w wcinał się w komentatora też inżynier, był dla mnie chaos. .. A fify nie porównuj do F1 bo to dwa inne światy,

Jeszcze mi tego brakowało, żeby w grze miał Borowczyka i Kochańskiego..

Edit : Tylko, że fifa nie symuluje życia Piłkarza, tylko grasz 11 i wiadomo,że do tego przyda się komentator.. a tryby be a player be a goalkepper .. także porównywanie FIFY i F1 to jak porównać Malucha do Ferrari.

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić. Komentarz zawsze był, a teraz nie ma.

Dla mnie tak czy siak jest kicha. Podczas słychać tylko gwizd silnika, co może trochę denerwować po czasie (ach, jak przypomnę sobie pierwsze F1 z PSX z bodaj 95 roku i soundtrack Satrianiego i Vaia podczas gry), nie można włączyć żadnej muzyki czy przełączyć języka inżyniera na angielski (co to za suchar po polsku nawet jadąc Kubicą ?). Więc zostaje nam tylko silnik i polski tandetny inżynier :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić wersje angielską...

Gdyby udostępnili demo, to bym w ogóle nie kupił. Tak to jest, jak się kupuje kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był filmik z prezentacji xbox fun day.. .Gdzie była polska wersja, i można było co nie co usłyszeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazu i hamulca uzuwacie pod L2 i R2 czy pod galka i jakie asysty macie wlczone?

Edytowane przez PawelR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po paru przejazdach i mimo tylu niepokojacych wiadomosci, jeszcze nie zdarzylo mi sie zwroci uwage na jakis z bugow. Wszysztko na off na najwyzszym poziomie trudnosci i w bahrajnie 12 pozycja w qualu (-5 pozycji za spowodowanie kolizji czyli start z 17 pola) a w wyscigu po mlynie spowodowanym przez Sutila na pierwszym zakrecie 12 pozycja. Bardzo miodnie sie jezdzi, spodziewalem sie duzo gorszych wrazen z jazdy a te jednak mnie wbily w fotel ;)

Taa...też tak na początku miałem...pograj dłużej to zobaczysz co gra wyrabia za cuda...

Jak masz na Australii w Lotusie już R&D to masz kolejnego buga, bo nie powinno być dopóki nie będziesz pierwszym kierowcom, a to robi się specjalne zadanie na to czy coś takiego, a nie tak hop siup.

Przeszedłem na Virgin i tam było już spoko, mimo że w Bahrajnie zająłem 4 miejsce nim... (tak, expert, wszystko off, itd.)

Poza tym dzisiaj opona strzeliła mi zaraz po wyjeździe z boxu na Australi jak graliśmy online...po prostu masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po kanadzie jestem, dwa ostatnie wyscigu i juz dwie wygrane na expercie. W turcji troche mi sie przyfarcilo bo ostro deszcz padal a AI jezdzi jak cienkie bolki w deszczu, natomiast kanada juz od startu do mety na pierwszej pozycji. Ciekawe jak bedzie dalej ten sezon wygladal i czy dalej juz nie bede mial wiekszych problemow zeby wygrywac. No nic ide dalej meczyc   :tongue:

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 20%  :tongue: Dbam o sowje zdrowie psychiczne. Tyle razy ile musialem kazdy wyscgi powtarzac ( jedynie kanade za pierwszym podejsciem przejechalem) to kazdy dluzszy dystans mysle ze monitor by juz lezal za oknem, kiera byla by polamana, rodzina z teroryzowana, pies w depresji, a sasiedzi wzywali by policje  :biggrin: Po pierwszej probie przejazdu 100% wyscigu, po prawie dwuch godzinach grania i freezie w boksie stwierdzilem ze nie ma to sensu i czekam na patcha zeby rozpoczac sciganie 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...a nie zdarzył Ci się bug, że AI nie zjeżdża do boxu? Bo mi cały czas prawie się to zdarza i w ten sposób można zapomnieć nawet o pierwszej 10 :/

Bo ja też po prostu nie mam nerwów na dłuższe dystanse, ale jadąc również 100% i łapiąc kapcia z kosmosu w połowie to myślałem, że coś mi się z głową zrobi od frustracji.

Także, też chyba będę śmigać 20% wyścig, a na praktykach i kwali sobie tory poznawał po prostu, bo do patcha innej opcji nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×